Black Friday 2016: Najlepsze promocje samochodów

Najlepsze okazje Black Friday w HiszpaniiNajlepsze okazje Black Friday w HiszpaniiNajlepsze okazje Black Friday w HiszpaniiNajlepsze okazje Black Friday w Hiszpanii

Urodził się w Stanach Zjednoczonych i osiągnął już Hiszpanię. jeden miesiąc po Halloween obchodzone jest czwarty piątek w listopadzie, zawsze pokrywa się z dzień po Święcie Dziękczynienia. jest Piątek w którym działają tradycyjnie oferują znaczne rabaty, głównie, ale nie tylko, elektronika i mody. Ta data wyznacza oficjalny początek zakupów wakacje.

W Hiszpanii, Black Friday ma pochodzić z odmian; najważniejsza jest jego największym stopniu w czasie. Większość powierzchni utrzymać swoje oferty piątek i powiedział, że reszta weekendu. I dealerzy, czyli to, co nas interesuje, stosuje się go każdy na swój sposób. W rzeczywistości, większość nie gościć nazwą „Czarny piątek”.

bród

Firma USA przyciemniane niebieski czarny piątek i wydłużone w czasie, nazywając 'Blue Days'. Stawka jest odliczenia VAT (prawie) wszystkie jej modele aż do 20 listopada. Są one wyłączone Ka +, Tourneo Courier, Fiesta ST, Focus ST, Focus RS, Tourneo Connect, EDGE, Mustang i modeli Tourneo niestandardowe. Punktem kulminacyjnym będzie dni 20 i 21 listopada, które będą oferowane to sama zniżka na konserwację i oficjalnych opinii

Citroën

Jeśli kupujesz Citroën Wykorzystując planu finansowania PSA Usługi finansowe Hiszpania EFC S.A., będzie prawo do rabatu od 5100 euro w C3 oraz C4 Cactus, z 5.500 euro w C4 Picasso, z 5.700 euro w C5 iw górę 6.000 euro w Citroen C4 napędowy AM22. Firma nazwał Premiery plan.

Fiat

Włosi przejść od czerni do pełnej gamie kolorystycznej i nazywają ich pakiet rabatowy Dni kolor. Fiat oferty rabaty między 5700 a 6000 euro modele punkt, euro 44300-4480 w 500 i okolice 6.000 euro w 500L. Aby to zrobić, tak, trzeba będzie spełnić szereg warunki, Łącznie dostarczyć samochód o długości co najmniej trzech miesięcy.

Renault

Zwolnienie z pierwszych czterech ratach, a rok wolnego ubezpieczenia Jeśli kupisz Mégane zerowy kilometr. Te same bonusy oferowane w Mégane Coupé, Clio i Grandtour, Również km zera, jednak w tych przypadkach Dodają dwa lata wolnego pokrycia. W Grandtour dają również jeden dotknąć ekranu przeglądarki. Chcesz więcej? Ponieważ drogi: talizman Jest oferowany z Cztery lata wolnego konserwacji i opon gwarancyjnych i ubezpieczeniowych w tym samym okresie. Wszystko to do dnia 30 listopada.

Hyundai

Black Friday mecze 25. rocznica przybycia firmy w Hiszpanii, i robi ofiarę Specjalne edycje kilka modeli w bardzo atrakcyjnych cenach: Tucson od 21.990 euro; i30, od 12,465 euro, i ix20 od 13,490 euro. W każdym z nich są dodawane Bezpłatne konserwacja, gwarancja nieograniczony przebieg i pomoc drogowa przez okres pięciu lat.

Nissan

Juke od 12.900 euro lub Xtrail od 23.600 euro. Cokolwiek wybierzesz, będziesz trzy lata wolnego konserwacji, gwarancji i pomocy drogowej. Mimo, że będzie oznaczać finansować z jednostki RCI Banque SA i dostarczyć używanego pojazdu. A jeśli wolisz Qashqai, Masz plan finansować 0 procent APR i opłata wolne otwarcie.

proca

Jeśli kupisz CR-V, oferty Honda dodatkowy prezent, do wyboru z zakresu wyposażenia Elegance: zaciemnione felgi, relingi dachowe, przyciemnione szyby ... co wolisz.

jeep

Jeep jest również urodziny: 75 świeczki na torcie, nic mniej. dlatego oferuje renegat, Cherokee, Grand Cherokee i kowboj z ułatwienia płatnicze, Leasing i lata konserwacja Oprócz gwarancji.

Możesz być także zainteresowany

Czarny piątek: sprzedaż samochodów wzrosła o 23%