Żałoba za mniej niż 9000 euro: Dacia Sandero 2017 Ford Ka +

Dacia Sandero i Ford Ka +: dwa tanie samochody stojąceDacia Sandero i Ford Ka +: dwa tanie samochody stojąceDacia Sandero i Ford Ka +: dwa tanie samochody stojąceDacia Sandero i Ford Ka +: dwa tanie samochody stojące

Jeśli masz napięty budżet w zakupie nowy samochód (Zobacz wszystkie ceny nowych samochodów w Hiszpanii) i patrząc praktyczność i funkcjonalność, jest więcej niż prawdopodobne, że bohaterowie tej analizy porównawczej -The przyszłego Dacia Sandero i Ford KA 2017 + - spełniają Twoje oczekiwania.

Pierwszą najważniejszą rzeczą przy zakupie samochodu jest zwykle cena. W tym przypadku, zarówno jako Dacia Sandero Ford Ka + mają poniżej 9.000 euro (W przypadku Dacia Sandero 2017, nie zostały jeszcze upublicznione urzędowych cen, ale źródła Renault-Dacia w Hiszpanii zapewniają nas, że oprocentowanie będzie podobny do obecnego modelu). Dokładniej, Ford Ka + Jest oferowany na rynku hiszpańskim 8.850 euro -Wersja 1.2 Duratec silnik benzynowy 70 KM i Essential- stan poziom, podczas gdy obecna cena wywoławcza zaczyna się Sandero 7,300 euro (Stopa efektywna dla Sandero 1.2 75 KM bazowa; jak powiedziałem wcześniej, cena tańszego Sandero 2017 będzie bardzo blisko nich 7,300 euro). ceny Te dwa samochody obejmują rabaty i specjalne kampanie promocyjne.

Dacia Sandero i Ford Ka 2017 +: Jakie są wasze silniki?

Dacia Sandero 2017 będzie oferowany z tymi samymi silnikami, które zostały do ​​tej pory do obrotu, czyli 1.2 75 KM silniki benzynowe (Atmosferycznym) i Turbo 0,9 TCe 90 KM napędowy 1,5 dci 75 do 90 CV, a benzyna dwupaliwowym i LPG (gaz płynny), 0,9 TCe 90 KM.

Ze swojej strony, zakres obrotu Ford Ka + To ma jeden silnik benzynowy 1,25 Duratec oraz dwa poziomy mocy 70 i 85 CV.

Ford Ka +Dacia Sandero i Ford Ka +: rozmiar, przestrzeń i tułowia

prąd Dacia odkryć pomiaru 4,05 m długości i to ma tułów którego oficjalna ogłoszone przez objętość Rumuńska firma 320 litrów (W aktualizacji, która jest uwalniana w nadchodzącym Paris Motor Show, lepszą ergonomię i komfort dla pasażerów w reklamie). Jego przeciwnikiem w tym pojedynku, Ford Ka + zmierzono 3,93 m długo (Vs. 3,97 m obecna Ford Fiesta) ma pojemność przechowywania produktów w bagażnik 270 litrów a także musi 21 dziur suwak tak, że pasażerowie mogą zdeponować swoje osobiste rzeczy o różnych rozmiarach.

Dacia Sandero i Ford Ka +: oferta handlowa w Hiszpanii

Obecne poziomy są urządzenia Baza Dacia Sandero, Ambiance i Laureate Efektywność, nie zapominając wariant Stepway, Sandero dodatki kosmetyczne na zewnątrz, które przypominają nieco SUV lub zwrotnica.

początkowo Ford Ka zakres + w Hiszpanii Jest nieco niższy poziom wyposażenia o nazwie dwa wykończone Niezbędne i Ostateczny. Seria obejmuje takie elementy jak klimatyzacja, komunikacja oraz system rozrywki Ford Sync -z poleceń głosowych do kontrolowania zastosowań w smartphone-, tylne czujniki parkowania, przyciemniane tylne szyby i felgi 15 cali. wkrótce Ford Ka + powitają Specjalne wersje Black and White, dodanie dotykać bardziej sportowy i dorywczo za granicą (Z ciała w lustrach czarny i biały dachu lub na odwrót). Obie wersje Ka + czarno-bieli dostępny z felgi aluminiowe 15in CV 1,2 litra 85 będą łączyć się tylko ze Duratec.

Możesz być także zainteresowany

Najlepszy mały samochód, który przybędzie w 2016 i 2017 roku

Podział małych samochodów osobowych i SUV Bestsellery

2017 Ford Fiesta: pierwsze dane i zdjęcia