Przetestuj za darmo najtańsze i ciekawy SUV: Dacia Duster, Suzuki Jimny … i wiele więcej

Dacia Duster i Suzuki Jimny, dwa SUV ekonomicznyDacia Duster i Suzuki Jimny, dwa SUV ekonomicznyDacia Duster i Suzuki Jimny, dwa SUV ekonomicznyDacia Duster i Suzuki Jimny, dwa SUV ekonomiczny

Być zaskoczony Dacia Duster i Suzuki Jimny, dwa SUV bardzo rozważyć ich rozsądna cena i funkcjonalność. Test Najlepszy SUV, odbędzie się w dniach 16, 17 i 18 czerwca na targach w Las Rozas, Madrid, Daje to całkowicie darmowy możliwość usiąść za kierownicą Duster i Jimny ci i sprawdzić wszystko mogą zaoferować. Jest to największe wydarzenie w Hiszpanii, aby spróbować znaleźć samochody, idziesz do stracenia?

Chcesz wypróbować darmową Dacia Duster? Zarejestruj się tutaj, aby przetestować najlepszy SUV.

Dacia Duster: najbardziej popularne

Dacia Duster SUV jest jednym z najbardziej popularnych w Europie niskich kosztach. Zakres silnik składa się z dwóch benzyny -1.6 i 1.2 115PS TCE 125 CV- i dwa Diesel -1,5 dci 90 do 110 KM. 1,6 silnik benzynowy 105 KM Ścierka Jest to wariant, który można uruchomić na gaz płynny (GLP).

dla silników benzynowych i wysokoprężnych 110 Dacia Duster Można wystąpić napęd na wszystkie koła. aktualności Model jest wprowadzenie wersja z automatyczną z podwójnym sprzęgłem (EDC) oraz sześć kół zębatych, które mogą być stosowane jedynie przy silniku diesla 110 KM.
Wkrótce nadejdzie drugą generację Dacia Duster. Przyniesie to nowość różnych typów ciała; Jeśli do tej pory sprzedawane z pięcioma drzwiami i pięcioma siedzeniami, jest bardzo prawdopodobne, masz wielką Duster dłuższą wersję -około 4,6 m- i konfigurowalne ciągu 7 mandatów; i Z drugiej strony, mniejsza wersja 4.20 metrów długości, które należy uwzględnić w segmencie SUV miejskiej lub małego.

Chcesz spróbować Suzuki Jimny darmo? Zarejestruj się tutaj, aby przetestować najlepszy SUV.

Suzuki Jimny: Istotą SUV

Mówiąc o Suzuki, zwłaszcza w naszym kraju, mówi o road. Jest to znak w swoich genach prowadzi ruszeniem asfalt, oferując modele, które najlepiej odpowiadają, gdy droga jest skomplikowana i wartość interesujące.

Niepalny Suzuki Jimny Jest dobrym przykładem tej filozofii marki. Mały terenowy z napędem na cztery koła, Oferuje on doskonałe właściwości off-road i jeden z najlepszych stosunek jakości do ceny na rynku. Jego cechy są Jego ciało, ledwie 3,67 m długości, trzydrzwiowy, napęd na cztery koła i cztery fotele wewnątrz.

Suzuki Jimny pochodzi z silnik benzynowy 1,3 czterocylindrowy 85 KM moc. Zużycie oraz CO2 utrzymywano odpowiednio na 7,1 l / 100 do 162 g / km.

Możesz być także zainteresowany:

Nowa Dacia Duster 2017: tańsze i bardziej wersje

Dacia Duster 2018 i będzie nowy SUV niski koszt

SUV znane Suzuki: Jimny, Vitara i S-cross