Peugeot i Citroen: 8 lat bezpłatnie pomoc

Peugeot i Citroen: 8 lat bezpłatnie pomoc

Usługa ta, pod nazwą awarie i wypadki pomoc, działa 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę i zapewnia pomoc w razie awarii lub wypadku, całkowicie bezpłatnie i bez jakiejkolwiek umowy lub zawrzeć jakiegokolwiek ograniczenia przebiegu.

W przypadku awarii, po przyjmowaniu środków bezpieczeństwa i ich sygnalizacja, wystarczy skontaktować się z odpowiednim serwisem technicznym, a także udzielać porad, jeśli pojazd może podróżować bez narażania ich bezpieczeństwa na ryzyko, odbiór jest zorganizowana w najbliższym autoryzowanym centrum serwisowym w celu naprawy w ograniczonym czasie.

W przeciwnym razie, jego natychmiastowe przeniesienie organizowana jest również bezpłatnie, jeden z punktów z serwisem ciało. Ponadto, kierowca i pasażerowie będą mieć transport.

W przypadku mechanicznych, elektrycznych lub elektronicznych awarii, a także przez pomoc telefoniczna, protokół jest inicjowana w celu zapewnienia pokrycia właściciela, biorąc w miejscu pojazdu lub Bump najbliższy serwis, który będzie również oferować rozwiązania mobilność dla wszystkich pasażerów pojazdu.

W przypadku Marka León, posiadacze samochodu do 8 lat z MyPeugeot konta również korzystać z bezpłatnej pomocy w przypadku błędu lub braku paliwa, kradzieży lub utraty kluczy i przebicie.