¿Uber? ¿Sharing podróż? 7 na 10 Hiszpanów faworyzować

¿Uber? ¿Sharing podróż? 7 na 10 Hiszpanów faworyzować

Uber Wskazał, że dane te pokazują, że istnieje coraz większe zapotrzebowanie na Alternatywą mobilność w Hiszpanii, od 40% obywateli hiszpańskich nie zawsze upewnić się, że można przejść z dostępnego transportu w mieście, w którym żyje.

Platforma „ride-sharing” powiedział Mieszkańcy Madrytu i Barcelony Są najlepsze alternatywy ocenić mobilność, a użytkownicy tych usług pozytywnie cenią je, ponieważ zmniejszyć koszty, uniknąć problemów z parkowaniem oraz zmniejszenie wpływu na środowisko.

Spółka podkreśliła również, że obywatele Będą również korzystać platformach „Ride udostępnianie” jako kierowców do udostępnienia własnej pojazdu gdyby mieli możliwość, aby to zrobić. Tak więc, 75% z nich będzie korzystać usługi takie jak uberPOP dzielić koszty wynikające z utrzymywania w posiadaniu samochodu, takie jak opinie, benzyny lub parking.

CEO Uber w Hiszpanii, Carles Lloret, że takie inicjatywy są rewolucjonizuje sposób, w jaki ludzie poruszają się po mieście. "hiszpańscy konsumenci domagają poprawie mobilności miejskiej i jesteśmy zachwyceni, że usługi takie jak uberPOP można rozwiązać rzeczywiste potrzeby dzisiaj"Dodał.