Preferowane modele samochodów w Hiszpanii

Jakie są preferowane przez hiszpańskiego samochodu?Jakie są preferowane przez hiszpańskiego samochodu?Jakie są preferowane przez hiszpańskiego samochodu?Jakie są preferowane przez hiszpańskiego samochodu?

Statystyki Internetowy statista przeprowadził badania na podstawie danych dostarczonych przez National Association of importerów samochodów, ciężarówek, autobusów i motocykli (ANIACAM). Z tych danych Mają sporządzono listę ulubionych pojazdów przez Hiszpanów, Analizując liczbę rejestracji każdego modelu.

Dobra wiadomość dla siedzenie że w 2016 roku zdobył dwa jego modele były samochody zarejestrowane w naszym kraju. Seat Leon i Seat Ibiza, przy 33653 i 31,936 rejestracji odpowiednio zajmują dwie pierwsze pozycje podium zmonopolizowane Grupy Volkswagen jak zamyka Volkswagen Golf z 28,694 rejestracji.

w ramach grupa Volkswagen, Volkswagen Polo To zajmuje szóste z 25,424 rejestracji. co do Nissan-Renault, Konglomerat kładzie również do czterech modeli na liście, z Renault Megane (Piąta), przy czym Renault Clio (Siódma), przy czym Nissan Qashqai (Ósma i pierwszy SUV z listy) i Dacia Sandero (Dziewiąty).

Opel Corsa, Czwarty z 26,904 rejestracji i Peugeot 308, z 23,508 rejestracji, wypełnić 10 lista ulubionych modeli odbiorców hiszpańskich.

Infografika: Szukam nowego samochodu? Są to preferowane modele w Hiszpanii | statista

Możesz być także zainteresowany:

Jakie są najlepsze samochody sprzedaży w poszczególnych krajach?

W 10 Najistotniejsze samochody wyprodukowane w Hiszpanii od 50 do 80

Nissan Qashqai DIG-T: staramy tańszą wersję SUV bestsellerowej