Wynajmu dla osób z Worten: samochód i nowy każdy rok mobilnej

Wynajmu dla osób z Worten: samochód i nowy każdy rok mobilnej

Worten, sektor dystrybucji specjalisty elektronika i AGD ma teraz a zwłaszcza leasing nowy serwis. To się nazywa Worten Estrena i podczas tej grudnia będzie można uzyskać dostęp do samochodu MINI One oraz iPhone7 za mniej niż 10 euro dziennie, z możliwością przystosowania programu do swoich potrzeb, odnowić lub anulować co 12 miesięcy.

Aby uruchomić ten nowy projekt, Worten ma poparcie ALD Automotive, Firma flota wynajem i zarządzanie grupy finansowej Societe Generale.

Worten i Estrena prace

Za jedyne 10 euro dziennie, Łączna kwota 299 euro miesięcznie, można cieszyć się Mini One D 95 KM 5 drzwi, a także jeden prezent iPhone 7 32 PL.

Czas wynajmu wynosi 36 miesięcy, ale po pierwszych 12 miesięcy, masz okazję do odnowienia i zakupu nowego modelu MINI One marki, z najnowszym modelem gamy iPhone na rynku; lub wypowiedzieć umowę bez utraty telefonu komórkowego.

W ten sposób można cieszyć się warunki wynajmu z Worten Estrena i masz tylko martwić się o benzynie. Z pewnością sposób, aby być w najnowszej technologii i motoryzacji. Mini One zawiera bezpieczne i gruntowną konserwację, tak samo jak iPhone 7, który towarzyszy szkody i ubezpieczenia kradzieży na 1 rok.

Możesz być także zainteresowany

Kiedy warto wynajęcie Leasing samochodowy

10 powodów, aby wybrać się z właścicielem dzierżawy