SUV znane Suzuki: Jimny, Vitara i S-cross

Suzuki, marka z wielką tradycją w świecie SUV dzisiaj oferuje trzy modele SUV w swojej ofercie: Prawdziwa Jimny, Vitara nowoczesny i kompaktowy odnowiony S-cross.

Tak więc zakres SUV Suzuki: Jimny, Vitara i S-cross

Tak więc zakres SUV Suzuki: Jimny, Vitara i S-cross

Tak więc zakres SUV Suzuki: Jimny, Vitara i S-cross

Tak więc zakres SUV Suzuki: Jimny, Vitara i S-cross

Suzuki mówić, zwłaszcza w naszym kraju, z pewnością mówić tradycyjnie jazdy off-road. Mówimy o wiodącej marki w swoich genach ruszeniem asfalt, zapewniając historycznie stanie optymalnie reagować modele gdy droga jest skomplikowana i wartość interesujący.

teraz, Suzuki ma trzy produkty, które tworzą swoją gamę SUV na naszym rynku. Główną nowością, przybył kilka miesięcy temu, jest kompaktowy Suzuki S-Cross. Całkowicie odnowiony wewnątrz i na zewnątrz, Ta trzecia generacja pokazuje teraz znacznie bardziej atrakcyjny pakiet, z więcej osobowości, więcej SUV niż kiedykolwiek, mając bardziej pionowa krata duży, z dużą ilością obecności i wnętrz, gdzie skok w jakości jest więcej niż oczywiste.

Suzuki S-Cross

Brak zmiany długości, Suzuki S-Cross (Ten link masz ich testu) wynika pomiaru 4.30 m, ale przyczynia się do wzmocnienia jej wizerunku bardziej Campera jego wysokości na ziemię, Teraz 18 centymetrów, Dzięki nowych opon i wyższych zawiesin. Najważniejsze to dwa Nowe silniki benzynowe Boosterjet Są one osiągnięcie zakresu, Trzycylindrowy 1,0 z 111 KM i 1,4 czterocylindrowy 140 KM również jeździ na braciszka, Suzuki Vitara.

Oba są zwolnione z płacenia podatku rejestracyjnego do homologować emisji CO2 poniżej 120 g / km. w Diesla Suzuki S-Cross nadal oferuje sprawną maszynę 1,6 120 KM. Jest to samochód przeznaczony do asfaltu na drogach gruntowych, ale prawda jest taka, że ​​obejmuje ona bardzo dobrze rekord w tych przypadkach.

mocOd 111 do 140 KM
Średnie zużycie paliwaOd 5,0 l / 100 km
wersje4x2 i 4x4
długość4.30 m
tułów430 litrów

Suzuki Vitara

Suzuki VitaraKrokiem w rozmiarze jest umieszczony Suzuki Vitara urodzony w 1998 roku jako model terenu, który znajduje się obecnie w czwarta generacja (Pojawił się w ubiegłym roku) i udało się na nowo i dostosowywać się do zmieniających się czasów. Jego najlepsze aktywa znajdują się w swoich silnikach wkrótce "gastones", zwłaszcza Diesel 1.6 120 KM wspomniano, w jego zwrotność w mieście i dobrego zachowania na nieutwardzonych ścieżek, zwłaszcza w wersji 4x4. 


Suzuki Wielki Vitara (ten link znajdziesz test) oferuje również wielką siłę z asfaltem bez względu na komfort i efektywność jego dobrej drodze. W uzupełnieniu do silnika Diesla, ma dwa silniki benzynowe: 1.6 także 120 KM a ostatni 140 KM 1,4 Boosterjet moc.

moc120 do 140 KM
Średnie zużycie paliwaOd 4,0 l / 100 km
wersje4x2 i 4x4
długość4.17 m
tułów375 litrów

Suzuki Jimny

Suzuki JimnyWreszcie, w zakres Suzuki fig niepalny Jimny The małyNie bardziej autentyczny SUV z trakcjąOn i kompleksowa oferta wielkich walorach terenowych. Również jeden z najlepszych stosunek jakości do ceny, które można znaleźć dzisiaj na rynku.

Niezmienny ostatnich kilku lata, AWD Suzuki Jimny, niska waga, ich sztywne i ich osie doskonały poziom TT uczynić to prawdziwy specjalista "off-road", Jest oferowany z jednym silnikiem benzynowym, 1.3 85 KM.

moc85 CV
Średnie zużycie paliwaOd 7,1 l / 100 km
wersje4x4
długość3,54 m
tułów113 litrów

Możesz być także zainteresowany:

Fabrycznie nowe Suzuki

Toyota i Suzuki, do podpisania sojuszu

Baleno Suzuki, testowane

Adblock
detector