Honda Civic Type R 2007-2010: a sporting drugiej ręki miłość

Honda Civic Type R odsprzedażyHonda Civic Type R odsprzedażyHonda Civic Type R odsprzedażyHonda Civic Type R odsprzedaży

Honda Civic Type R w pierwszych trzech pokoleń, Stało się kultowy samochód sportowy To cieszy się niezwykłą sławę i renomę. Jest to samochód z duszą, że wielu szuka na rynku wtórnym i już zapisane jako elementu ceniona kolekcjonerskiej.

Honda Civic Type R trzeci generacja Był on sprzedawany między 2007 a 2010. Podobnie jak jego poprzednicy, ten samochód po raz kolejny udowodnił jeden wyraźnie sportowy nastrój; era prawie jako samochód wyścigowy, ale zatwierdzone do toczenia drogi. Na przykład, 2-litrowy atmosferycznego cztery cylinder wyspecjalizowanego i On rozwija się nie mniej niż 201 KM, przekroczenie bariery mityczną 100 KM na litr. Tak, maksymalna moc została osiągnięta prawie 8000 obr./min, 7830 obr./min konkretnie, jak silnik dopracowane wyścigowej jest zaangażowana.

Aby w pełni wykorzystać tak wysoka wydajność mechaniczną, Honda Civic Type R trzeciej generacji jazda Przekładnia sześciobiegową z bardzo krótkie relacje że przechowywane łatwo silnikiem czterocylindrowym na szczycie cuentavueltas. Przesuwak znajdował się na desce rozdzielczej i zarządzanie było tak szybko, jak jest to konieczne, z bardzo krótkich dystansach.

Honda Civic Type R odsprzedażyw Honda Civic Type R On przyjął konfigurację bez narażania się zawiesin, podczas gdy silnik zamontowany w celu optymalizacji mechanicznej blokady mechanizmu różnicowego. Hamulce były również na wysokości okoliczności i tak samo jest z poleceniem z cuentavueltas kierujących na desce rozdzielczej.

Honda PO Type R (2007-2010) era najbliższa rzecz do prowadzenia samochodu wyścigowego i to nic dziwnego, że jest to samochód bardzo poszukiwane przez fanów. Maszyna bezkompromisowy butt cieszyć się sportową jazdę. Tak, japońska modelka wymagane stężenie i umiejętności, ponieważ przednia był nieco nerwowy samoblokujący akcja, podczas gdy tylny insinuated łatwo zmienia się w uzasadnieniu.

Niestety oferta na rynku wtórnym nie jest zbyt szeroki. Więcej jednostek można znaleźć w innych krajach, takich jak Niemcy czy Francja. Samochody można znaleźć w rynek wtórny od € 8000, natomiast jednostki produkcji w ostatnich latach kilka kilometrów na tablicy wyników dla których możemy zapytać € 15,000.