białe znaczenia na sektorze motoryzacyjnym

Jeśli w supermarkecie zawsze możesz zdecydować się na zakup produktu z jedną marką i innymi, tańsze white label ... dlaczego nie zrobić z produktów i akcesoriów do samochodu? Szybko warsztaty mechaniczne i duże centra mają szeroki wybór marek, w tym własnego, z której można zaoszczędzić do 43 procent. Czy warto?białe znaczenia na sektorze motoryzacyjnym

połączenia białe znaczenia lub w sklepach marki są te, które hipermarkety i centra handlowe sprzedawane jako własnej wytwórni, z establishment-. te produkty Zazwyczaj są produkowane wyłącznie przez wiodących marek. W uzupełnieniu do hipermarketów i centrów handlowych można znaleźć w sieci Szybko warsztaty mechaniczne (Norauto, Aurgi, Feuvert). Te akcesoria centra samochodowe oferowane są pod marką warsztatu i generalnie produkty z najniższe ceny.


Aby dowiedzieć się więcej na temat produktów sprzedawanych w tych ośrodkach i różnic cenowych, doszliśmy do Norauto i Carrefour, ponieważ są one najbardziej reprezentatywne pod względem sprzedaży produktów białe etykiety. Mamy też opinię z pierwszych marek, stowarzyszeń warsztatów i centrów handlowych.
Według Stowarzyszenia Konsumentów FACUA, ponieważ, między innymi, „nie ponoszą kosztów uruchamiania”. A także dlatego, że czasami, biała etykieta zwykle dziedziczą technologię już używany wcześniej przez producenta.
Leire Aguirre Olazar, Product Manager marki Eroski, Eroski wyjaśnia, że ​​w osiągnięciu tych różnic cenowych przydzielaniu Zasoby do jakości, a nie marketingu lub wygląd zewnętrzny, czyli promowanie i informowanie o swoich produktach. „Skupiamy się na tym, co klient naprawdę wartości w zakresie obiektywnej jakości”. Najbardziej zauważalną różnicę w cenie, według Leire, to być może ze względu na wysokie kwoty, skupia się na akumulatory samochodowe, w którym w ostatnim czasie zostało odzwierciedlone znacznie zwiększonych surowców. Na przykład, gdy bateria Pierwsza marka możemy go znaleźć na 79,90 euro, jednej marki Eroski o podobnej charakterystyce, może to być około 43,90 euro, czyli 36 euro difference . W produktach czyszczących, na przykład, różnica w cenie może wynosić około 50 procent.

Każda marka opon działa inaczej. podczas Bridgestone posiada drugi i trzeci znak, First Stop i Dayton rozłożone na własnej sieci warsztatów; istnieją inne, jak Continental ma umowę z Norauto przez które czyni konkretną oponę pod nazwą Norauto Prevensys.
Komentować białe znaczenia. Najciekawsze komentarze zostaną opublikowane w czasopiśmie szosa. Jeśli wolisz, nasza dyskusja tę informację Forum.
Bridgestone
„Nasze marki przestrzegać tych samych standardów jak reszta produktów Bridgestone Group. Opony są doskonałą wartość i oferują takie same gwarancje pod względem, że pierwszy marek bezpieczeństwa i wydajności. Różnica w cenie może wynosić od 30-35 procent”.
Krafft
„Zasadnicza różnica między marki i prywatny producent etykiet jest to, że ostatni poziom rozwoju zarówno formułowanie i prezentacja, można osiągnąć tylko z producentem marki. Dopiero po jakimś czasie, produkty te staną się dostępne w postaci białej etykiecie. W przypadku korzystania z produktów sprzedawanych pod markami, możemy polecić klientowi, aby zapewnić, że dostawca tego produktu jest producentem pierwszej kolejności. To jest wspólne znalezienie produktów o niskiej jakości wśród białych znaków”.

Bosch
Bosch produkuje świece zapłonowe i baterie do Norauto i Aurgi Stores. „W przypadku produktów takich jak nasza, różnica w cenie może wynosić około 20 procent”.

Philips
„Na Philips dotyczące białą etykietę i inne konkurencji lampy, możemy wyróżnić cztery główne różnice: Philips produkuje wszystkie lampy halogen z kryształu kwarcu zamiast twardego szkła, które mogą zwiększyć jakość światła dla tego samego życia lampy. Dlatego, jego zakres podstawowy, premia, To daje 30 procent więcej światła niż konkurencja. Ponadto wykonujemy wyczerpującej kontroli jakości, które niosą w wielu przypadkach poniżej 20 części na milion wadliwych lamp.

- Są one zalecane?

Adblock
detector