Ford EcoSport 2018, podbój Ameryki

Ford EcosSport rynek amerykański jest dostarczany razem z nowymi funkcjami. Pierwszy sprzęt klasy, nowe silniki i napęd na wszystkie koła zawarte w jego liście.

Ford EcoSport 2018, swoje najlepsze zdjęcia

Ford EcoSport 2018, swoje najlepsze zdjęcia

Ford EcoSport 2018, swoje najlepsze zdjęcia

Ford EcoSport 2018, swoje najlepsze zdjęcia

Po przybyciu w Europie, nowa Ford EcoSport przygotowuje się do osiągnięcia Na rynku Ameryki Północnej. Dla odbiera wielkie i ciekawe ulepszenia możemy wiedzieć poniżej.

Z mechanicznego punktu widzenia, bród Ecosport jest oferowany w Stany Zjednoczone z rzekomy motor EcoBoost z trzy silnik z turbodoładowaniem z 1 litra. głównym nowość Jest jednak przybycie jeden 2-litrowy atmosferycznego. Nowością tej ostatniej odejść związane z układem napędowym koła, Służył wyłącznie automatycznych sześciu prędkościach. Rzecz jasna, ta wersja Możesz pochwalić się doskonałymi właściwościami w jeździe off road, dokonywania Ecosport w sumie bardzo doświadczony ten sposób i przystosowały zawiesin.

na sprzęt podkreśla System audio Harman Premium B wykończenie tytanu z zespołem mocowań 10 głośników Łącznie wysokotonowe i niskotonowe w przednich drzwiach i subwoofer z tyłu. Funkcje systemowe 675 watów mocy. Ford EcoSport posiada również technologię HD Radio i podwójny radiową antenę FM, który zwiększa zasięg i klarowność sygnałów.

Klienci, którzy chcą wyróżniać się znajdą wiele sposobów, aby spersonalizować Ford EcoSport. wraz z 10 kolorów nadwozia wybory, Istnieje siedem opcji i oświetlenie otoczenia Cztery oferty wykończeniowe Poziom - S, SE, SES i tytanu.

Ford EcoSport Ford EcoSport ułatwia kontakt z rodziną i przyjaciółmi dzięki SYNC 3, łączności i system rozrywki Ford. Szybsze, bardziej intuicyjne i łatwe w obsłudze, system obejmuje rozpoznawanie głosu i ulepszonym poleceń kontrolera odpowiedź.

Zoptymalizowany do użytku zestawu głośnomówiącego, system SYNC 3 dla Ecosport Jest ona połączona z ekran dotykowy jak smartphone lub tabletu. Ekran 8-calowy oferuje pasażerom przednim rzędzie łatwy dostęp do korzystania z poleceń dostępnych Carplay Apple i Android Auto.

Kierowcy mają także okazję poznać stan swojego samochodu za pomocą telefonu komórkowego. Dzięki zastosowaniu aplikacja podłączyć SYNC FordPass dostępny, Można zablokować, odblokować i zlokalizować swój pojazd od prawie wszędzie użyciu. Aplikacja mobilna umożliwia właścicielom spotkać dystans poziomu paliwa i stan licznika kilometrów, między innymi.

Ford EcoSport cechy dwa porty ładowania USB Szybko urządzenia, aby zapewnić, że właściciele są zawsze na pełnych obrotach. Ponadto istnieje Dwa gniazda 12 V i 110 V. Ecosport ma hojnie bagażnika i wiele otworów w celu dostosowania obiektów, zarówno w przednich foteli i tylnej.

Nowy Ford EcoSport przyjdzie dla dealerów Stany Zjednoczone na początku 2018 r.

Możesz być także zainteresowany

- Ford Ecosport 1,0 Ecoboost / 140: wrażenia i spożycie

- Ford EcoSport, Nissan Juke i Renault Captur: mini SUV do władzy

Adblock
detector