Maybach 62 Landaulet, cabrio limuzyna

Luksusowy 612 KM, kabriolet limuzyna z tyłu rozdzielona na luksusową kabiną ... Maybach ponownie pokazuje, dlaczego one zawsze reagować na klientów smakoszy świecie z „Kein Problem!” ( „Nie ma problemu”) , To ogłosił, że Maybach 62 Landaulet się spełni; Tak, kupujący będzie super ekskluzywny klub z szejków, głów państw i innych „Galacticos”.

Ekskluzywna wersja Maybach 62S.

Dach otwiera się w mniej niż 16 sekund.

Imponująca duży dach przesuwny, a panoramiczny szklany dach.

Biały przeważa na tylnych siedzeniach.

w salon
silnik Detroit
Jest to jeden z najczęściej fotografowanych pojęć. Marka przedstawiła również w Dubaju (oczywiście!) I wkrótce się spełni.


Jest to ekskluzywna wersja Maybach
62 S
. Niosąc do domu silnik Mercedes-AMG i przygotowane przez: jeden V12 612 KM i 5,980 cm3, z dwoma turbosprężarki. Obejmuje on sterowany elektronicznie zawieszenia pneumatycznego.

Maybach został przedstawiony pod hasłem "The sky is the limit". ¿Proporcje? Sędzia dla siebie: ma duża zjeżdżalnia, panoramiczny szklany dach i. Zawiera on wysoce zaawansowaną klimatyzację zdolną do utrzymania żądanej temperatury nawet w pełnym słońcu i przy otwartym dachu. Jeśli nawet z tyłu ma system poziomowania i zapobiega rozlane napoje serwowane!
Termin ten będzie wyglądać znajomo. Landau pochodziła z Bawarii miasta, który dał jej nazwę do rodzaju przewozu rodzinnym z rozsuwanym dachem. Jak widać na zdjęciu, Maybach dołączył nowy Landaulet z jednym z najstarszych: jak dobrze pierwszy kabriolet limuzyna na początku XX wieku nazywano (Maybach nie tylko; Rolls Royce także wziął tą nazwą).

Z pewnością to Maybach jest najlepiej zjeść w tylnych siedzeniach. Kierowca jest oddzielony od pasażerów szkła nieprzezroczystego zrobić tylko naciśnięcie przycisku. Z przodu jest czarna skóra, podczas gdy reszta królowej kabina białej skórze.

Maybach 62 Landaulet jest „descapota” w mniej niż 16 sekund. A jeśli lubisz niebo nie jest wystarczająca, nie przegap ekskluzywny sprzęt: Lodówka z ochrony butelek szampana, odtwarzacz DVD, LINGUATRONIC obsługiwać za pomocą poleceń głosowych telefonu, system audio ... i wszystko, co chcesz.
The Luxury Institute przeprowadził specjalną ankietę: respondenci musieli mieć roczny dochód w wysokości ponad 200.000 $ i oszczędności rzędu pięciu milionów dolarów. Pytanie było proste: jaka marka samochodu chcesz kupić? Zwyciężyła Maybach.

Nic dziwnego: zapytać swoich klientów co proszą, pracownicy w jego siedzibie w niemieckim Sindelfingen zawsze odpowiada (nie ma problemu) „Kein Problem!”. Na przykład, rosyjski nabywca zażądał odnawialnego minibar zamiast koła zapasowego i napój może być wybrany przez pilota. Jednak najbardziej zaskakująca historia wystąpił dyrektor azjatyckiej orkiestry zainstalowane lustro jako oddzielających ekranem i dostał się do środka samochodu z marmuru, aby przejść próby ich ruchy pałeczkę.

Adblock
detector