Oficer! Jaguar E-Pace: jest to nowy kompaktowy SUV

Jaguar utrzyma swoją gamę SUV, tym razem prezentujący nowy kompaktowy model, który będzie konkurować z BMW X1 i Mercedes GLA. A powiemy Ci wszystkie szczegóły.

Jaguar E-Pace: Wszystkie zdjęcia nowego kompaktowego SUV

Jaguar E-Pace: Wszystkie zdjęcia nowego kompaktowego SUV

Jaguar E-Pace: Wszystkie zdjęcia nowego kompaktowego SUV

Jaguar E-Pace: Wszystkie zdjęcia nowego kompaktowego SUV

wstąpił Jaguar SUV świata ręka F-Pace rok temu. Teraz, w czasie krótszym niż dwanaście miesięcy, model ten jest nie tylko najlepiej sprzedającą się marką samochodów, ale nawet prowadzi do przyłączenia dwie nowe propozycje oferują SUV: Elektryczna I-tempie, a E-Pace że dzisiaj oficjalnie zaprezentowany stopień niżej wielkości.

nowa Jaguar E-Pace Jest dobrze umieszczony otwierając nowy Zakres Jaguar SUV i mierzy 4,4 m, tylko cztery centymetry więcej niż prąd Range Rover Evoque. Moment F-Pace pozostaje flagowym z jego 4,7 m długości, ale nie zbyt długo. W notebooku następne zadanie Jaguar J-Pace jest duża, w pobliżu pięciu metrów, a 2019. Natomiast przed i za po lecie 2018 roku, Mamy już wspomniano I-Pace: a SUV coupé od 4,68 metrów będzie oferować tylko napęd elektryczny, około 350 km od autonomy- i będzie produkowany przez Magna Steyr w Austrii.

, ale niech pierwszy nowy ręcznego: Jaguar E-Pace. nowa kompaktowy SUV zajmie Platforma aluminiowa otwarte XE saloon i wykorzystuje materiał 75 procent, co pozwala obniżyć ciężar również przyjąć wykluczają. Również skorzystać mechanicznie Silniki wysokoprężne Ingenium i benzyna grupa (pierwszy Jaguar tylko liczyć je w swoim zasięgu) Zawsze 2,0 litra: Na razie nie oczekiwanej V6.

Jaguar E-PaceJaguar E-Pace: Silniki

w Diesel, Jaguar E-Pace będzie mieć uprawnienia 150, 180 i 240 KM podczas benzyna on postawić na 249 i 300 KM silniki, zawsze 9 przekładnia automatyczna, Natomiast aż do 180 KM diesel z ręczną skrzynią biegów może być wybrany i będzie oferowany z przód- lub napęd na wszystkie koła z ceną wywoławczą 37,400 euro. Wtedy nie może być wersja SVR wyraźnie sportowych barwników, aczkolwiek z silników czterocylindrowych.

ta nowa Jaguar E-Pace gra z krótkimi nawisami, A przedziałowe powietrzem, mniej wyraźne niż w starszym bratem (I-Pace elektryczny), chociaż nie uciekać się do ramki chrom na drzwiach, aby zapobiec barwnik klasyczne lepsze produkty. Ponadto, zwykle wąskie reflektory niedawne Jaguar są zmieniane na kilka bardziej podobny do sportów typu F -The tylne soczewki, jeśli założyć, że efekt zaostrzony jak pracował przez Group- formach.

Jaguar E-Pace: Jazda pod kontrolą

Dynamicznie, Jaguar E-Pace pozwala dostosować swoją odpowiedź drogowego. Można dokonać korekty akcelerator, adres, zmianę, a gdy jest ona dostępna, układ Adaptacyjne zawieszenie Dynamics, który monitoruje ruchy pojazdu co 2 milisekundy. Wszystko E-Pace oferuje system JaguarDrive sterowania, Jest oferując kierowcy cztery tryby jazdy: Normal, dynamiczny, Eco i Deszcz / Lód / śnieg. Ponadto oferowane są podstawowe wersje zaawansowanych systemów napędowych przód- lub na wszystkie koła.

Napęd na cztery koła Jaguar E-Pace zarządzać osie momentu obrotowego między którymi czasie rzeczywistym. standardowe Driveline wysłać moment obrotowy na tylne koła tracą przyczepność, jeśli z przodu, podczas gdy bardziej wyrafinowane Aktywny Układ napędowy AWD (aktywna dystrybucja momentu obrotowego) Będzie współpracować z praktycznie 100% momentu obrotowego na tylne koła i danych zebranych w różnych czujników modyfikacji momentu obrotowego na każdym z kół, co umożliwia zachowanie podsterowności bardziej neutralne opartego rosnący moment obrotowy w kierunku przeciwnym na koło zewnętrzne i nadsterowności przesyłaniu momentu obrotowego na przednie koła. Dwa oddzielne sprzęgła na każdej osi tylnej może zmniejszyć lub zwiększyć moment obrotowy do każdego z nich, aby otrzymać dostępne. to Ta sama funkcja służy do maksymalizacji dynamiki -supported przez system selektywne krzywej hamowania- gdy dotyczy, lub podjąć trakcję na śliskiej powierzchni.

Jaguar E-Pace: ZdjęciaA w środku, Nowy Jaguar E-Pace jest tak wyrafinowany i ekskluzywny jako najbardziej ambitnego Jaguar. Wewnętrzne linie inspirowane sportowy charakter wybuchowy typu F, natomiast funkcjonalnie obiecuje liczne otwory suwak dodać nadchodzące pojemność 30 litrów, w tym dwie oddzielne przestrzenie do umieszczenia smartphone i tabletki. jego ogłasza bagażnika 577 litrów Wydajność i zawiera otwór napędem ruchu Keyless stopy.

Jak dla personelu, Łączność i rozrywka na pokładzie nie zostały one zignorowane albo w nowym Jaguarze E-Pace. SUV jest standardowo z systemu Infotainment Touch Pro z 10-calowym ekranem dotykowym aw opcji cyfrowy oprzyrządowanie 12,3 ekranie", Na zewnątrz jest nowy system projekcji informacji na przedniej szybie (HUD), Który chodzi do odtwarzania danych, takich jak prędkość obrotowa silnika i integracji telefonii komórkowej, co pozwala trasy E-Pace lub zaproponować muzykę ożywić podróż. Będzie on również zapewnić Innowacyjna Aktywny Key System: Bransoletka wodoodporny otworzyć samochód odblokowany.

systemy ostrzegawcze w pojazdach ślepe, komory obwodowe, które determinują nadjeżdżających pojazdów, uczestnicy parkowania lub hamowania awaryjnego są także wśród aktywny bezpieczeństwo Jaguar E-Pace kto chce bardzo wysoki. Być może umieścimy pomiędzy pytania momencie masy: mimo stosowania aluminium, dowolną wersję E-PACE niskie 1,700 kg.

Możesz być także zainteresowany:

Nowy Jaguar E-Pace, testowane w ekstremalnych warunkach

Pełna gama Jaguar, poprawa

To nowy Jaguar XF Sportbreak

Adblock
detector