Audi Q8, luksusowy SUV na Detroit Motor Show 2017

Audi stawia duży luksusu z nowym Audi Q8, z coupe i SUV luksusowy aspekcie znacznych wymiarach. W Detroit prototyp ujawnione.

Audi Q8 2017, pierwsze zdjęcia

Audi Q8 2017, pierwsze zdjęcia

Audi Q8 2017, pierwsze zdjęcia

Audi Q8 2017, pierwsze zdjęcia

Audi zaprezentuje podgląd swojej przyszłości Audi Q8 w miesiącu styczniu 2017 roku w Detroit salon. Jest to koncepcja, która będzie daleko od ostatecznych cech samochodu. Jest to Luksusowy SUV duży oraz estetyka emocjonalne, Dzięki bardzo niskim sufitem i stylistyki z wspomnienia sportowe.

Audi Q8 będziesz największy zakres SUV, znajduje się w górnym segmencie do wszystkiego oferowanego Audi teraz. Technicznie, Audi Q8 Platforma MLB Evo wspólny z aktualnego Audi Q7 i innych modeli z silnikiem wzdłużnym marki Audi, wraz z Inne grupa Volkswagen Bentley Bentayga podoba. W związku z tym oczekuje się, że Audi Q8 Oczekiwać wysokiego poziomu wyrafinowania, jakość jazdy i komfort jazdy w niekończącą uczestniczy zarówno komfort i bezpieczeństwo i skuteczność.

Stosowane od MLB Evo architektura, przewidujemy, że znajdą się takie elementy, jak: integralną kierownicy, pneumatyczne i elektromechaniczne zawiesinę stabilizatora, chociaż może zaskoczyć nas z innej innowacji jako elektrycznego Audi turbo wydany przez SQ7, bo nie możemy zapominać, że jest to autentyczny W zakresie flagowy SUV. Wykorzystując wtórny zasilania 48 V, można skorzystać z rozwiązań świetlnych hybrydyzacji niektórych urządzeń mechanicznych lub odzyskiwania energii w zawieszeniu. W oficjalnych zdjęć odsłonięty Audi można zobaczyć logo e-Tron na przedniej płycie, która wykazuje obecność grupa wtykowe hybrydowego propelent.

Audi Q8 Detroit 2017Odpowiedzialny za projektowanie Audi mówią, że nowo interpretuje niektóre szczegóły estetyczne Sport Quattro Audi 80. W rzeczywistości, między maską i kratki są trzy małe wloty powietrza przypomina Audi Sport Quattro On wyświetlany na masce. Tylne nadkola są bardzo nieporęczne, a C-kolumna przypomina również Audi Sport Quattro. Pozostałe szczegóły konstrukcyjne, które definiują Audi Q8 pojęcie Są ośmioboczna kratka single-frame, większy niż jakikolwiek inny dotychczas charakteryzuje się bardzo rzeźbiony trójwymiarowy kształt, styl najnowszych kreacji Audi. Wybitni kroki z przodu i tylnym kole są zazwyczaj wersje quattro równowagi i doprowadzić do projektowania, koncentrując się na kołach.

Koncepcja samochodu Audi Q8 mają być przedstawione na Detroit Motor Show mają wewnętrzną konfigurację czterech wygodnych siedzeń z hojnych poziomach zamieszkiwania nawet w wysokości, pomimo styl "coupé" odzwierciedlenie w wygląd zewnętrzny.

Możesz być także zainteresowany:

Kolejny widok Audi Q: nowy Q8

Audi Q8: luksusowy SUV coupe

Audi Q7 3.0 TDI quattro tiptronic, najbardziej wygodny SUV

Adblock
detector