RS Audi Q8, nowy SUV Super sport. Drżenie, BMW X6M!

Audi RS Q8, Bliżej rzeczywistości?Audi RS Q8, Bliżej rzeczywistości?Audi RS Q8, Bliżej rzeczywistości?Audi RS Q8, Bliżej rzeczywistości?

2017 wydaje się, że rok 8 Audi: niedawno zaprezentowała nową generację A8, samochody reprezentacyjne poziom pojazd będzie pochodzić z bogactwa jakości technologii i sportowego. Więc to jest Q8, smyczy w całym modelu przedmiotu.

Droga jest w toku Audi z natychmiastowym flagowy SUV przez cały ten rok jest w następujący sposób: na Detroit Motor Show w styczniu, odsłonięty Audi Q8 koncepcji; Dwa miesiące później, Genewa Motor Show, przyszedł Audi Sport Concept Q8. następny Frankfurt Motor Show, we wrześniu, że nadszedł czas, aby zobaczyć Q8 w ostatecznej wersji. Jednak krótko przed niemiecką imprezy, portal Auto Guide wykazały, że marka z czterema pierścieniami została zarejestrowana nazwa Q8 RS.

Audi Q8 Concept

RS Audi Q8: ostra konkurencja

ta droga Wydaje się na dobrej drodze ku przyszłości przybycie wariantu sportowej przenieść segment węgielnego sport premium SUV. BMW X6M (575 KM), Mercedes-AMG GLE 63 (557 KM), Bentley Bentayga W12 (608 KM), a przyszłość Lamborghini Urus (Porsche Cayenne Turbo S pozostaje nieco dalej w rozmiarze) mogli powitać wkrótce będzie to więcej niż prawdopodobne, RS Audi Q8.

Dopasować Q8 Concept odsłonięty na początku tego roku, Q8 RS będzie również mieć wymiary 5,02 metrów, 2,04 m szerokości i wysokości 1,70 m. Platforma będzie taka sama jak w ostatniej generacji Audi Q7 i Bentley Bentayga, a nowy byk Lamborghini, tzw Platforma MLB Evo.

Pod maską możemy znaleźć sam silnik, że przyszłość Urus, 4,0 V8 bi-turbo benzyna, z quattro napęd na wszystkie koła i automatyczna skrzynia biegów. Jest moc? Można strzelać ponad 600 KM, pozostawiając swoich rywali z BMW i Mercedes. Istnieje również spekulacje z plug-in wariancie hybrydowym, jak w wyżej wymienionych prototypów, które dają szeroki zakres mechanicznej.

Być może w Frankfurt Motor Show następny września niektóre dane potwierdzające nadejście tego modelu zostały ujawnione. A kiedy to wprowadził Audi Q8 Sport Concept w Genewie, mówiło się, że będzie coraz dalej od przyszłego SQ8 (ten ostatni prototyp miał łączyć 476 KM, tak). Co zrobić, jeśli w rzeczywistości pogląd został wprowadzony poza? Niemiecki producent już zapowiedział, że w ubiegłym roku 8 nowych modeli przybyć RS w najbliższych latach, a Q8 może być jednym z nich. W ciągu zaledwie jednego miesiąca poznamy więcej szczegółów, będziemy bardzo uprzejmy.

Q8 Audi Sport Concept

Możesz być także zainteresowany

Future SUV od Audi

Audi projekt Godzina 25: kiedy samochody nie mają koła

Audi AI, więc jest to samochód przyszłości

Lamborghini Urus będzie wtyczka hybrydowy

Lamborghini Urus będzie podwojenie sprzedaży marki