Skoda Karoq 2018: “mini” i substytutem Kodiaq Yeti

Nowa platforma, technologia, design ... i nowa nazwa. Substytut Skoda Yeti można nazwać Karoq i przybyć pod koniec 2017 lub na początku 2018 roku baza Seat w Ateca podzieli.

Skoda Karoq: tak wymiana dla SUV będzie nazwany Yeti

Skoda Karoq: tak wymiana dla SUV będzie nazwany Yeti

Skoda Karoq: tak wymiana dla SUV będzie nazwany Yeti

Skoda Karoq: tak wymiana dla SUV będzie nazwany Yeti

Rozmawialiśmy o wiele ostatnich kilku miesięcy nowego SUV od Skody. Nowy Kodiaq, już na rynku, wywołał sensację i czeską markę i finalizacji moment dla Chin uruchomić nowy spektakularny Kodiaq Coupé. Nie ma wątpliwości, że ten typ pojazdu zajmie dużo roli z Nowa seria Skody. Tak, wielkość, rozmieszczenie i cena, standard na okaziciela powinien być Yeti kompaktowy. O Karoq... jak filtrujemy z Niemiec.

I jest to, że substytut już przygotowuje się do Skoda Yeti, a ostatnio mówiłem, wydaje się być ostatecznie potwierdziły, że Będzie się nazywać Karoq. To ma sens, zgodnie z jego podobieństwo do wielkiego Kodiaq i że w niedawnej prezentacji Skody zostały ogłoszone dwa nowe SUV, które uzupełniają ofertę do Kodiaq i Kodiaq Coupé: były one nazywane Wzór K i Q wzór.

Pewne jest to, że nowa Skoda Karoq będzie kropkę z Yeti, niezależnie od wyznania. Położony w przedziale poniżej Kodiaq, zadebiutuje w tej nowej generacji Grupa Volkswagen platforma MQB jako zgodny wniosek Skody dla nowego segmentu Ateca Seat. Wraz z nim, oczywiście, będą dzielić podstawę a większość z jego składników.

Estetycznie, tak, nowa Skoda Karoq będzie Kodiaq skala... jak widać w najnowszych ilustracjami naszej muzyki Schulte. Za kilka dni poznamy nowe szczegóły dotyczące modelu, który miałby przyjść rynek pod koniec 2017 roku lub na początku 2018 roku.

Skoda KaroqSkoda Karoq: środki i silniki

Nieco dłuższy niż rzeczywistej Yeti, który znajduje się pomiędzy SUV miejskich i kompaktowych, nowa Skoda Karoq środowiska powinny mierzyć 4,30 m pozostawić szczelinę w punkcie a także Nowa Fabia SUV, Jak już ogłoszone Siedzenie z Arona lub SUV Volkswagena Polo z przyszłości.

Ten hipotetyczny Druga generacja Yeti powinien również uzyskać szerokość i bagażnik. będzie oferować najnowsze praktyczne rozwiązania „Simply Clever” Prezentowane przez Skodę i wielkość ładunku i może przekraczać pojemności 500 litrów.

co do silniki, nowa Skoda Karoq przedstawić ofertę jako kompletne. W benzynie, nowy blok 3 cylindrów 1,0 TSI rozpocznie wersję range 115 KM, natomiast powyżej nie powinien przegapić wersje 1.4 TSI w dwóch poziomach mocy: 125 i 150 KM, drugi z systemem ACT cylindra zamykania. w Diesel 1.6 TDI Powinna to być krok wejście z 115 KM, podczas 2.0 TDI 150 KM Byłoby wyżej. Nie brakuje opcji ręcznej i automatycznej DSG podwójna sprzęgłowa przekładnia, ani większościowych wersje 4x2, ale także możliwość posiadania warianty 4x4. Jest również prawdopodobne, aby zaoferować jako opcja w 2018 roku wtyczki hybryd. Wkrótce więcej informacji.

Możesz być także zainteresowany:

Porównanie: vs Skoda Seat Kodiaq Ateca vs VW Tiguan

Vision E Concept: tak będzie wnętrze nowej Skody

Skoda przygotowuje swój pierwszy samochód elektryczny

Adblock
detector