Infiniti QX50 Concept, nowy SUV na Detroit Motor Show 2017

Infiniti QX50 Concept 2017Infiniti QX50 Concept 2017Infiniti QX50 Concept 2017

w Infiniti QX50 pojęcie Jesteśmy ostatnim krokiem przed nadejściem ostatecznego modelu, który zastąpi średnich SUV, który wziął swoją nazwę. Luksusowy podział Nissan i pokazał nam prototyp w minionym Sali Pekinie (Infiniti QX Sport Inspiration), aby następnie odsłonić pierwszy pojęcie na Paris Motor Show 2016. Ten samochód miał jeszcze szczegółów, które trzymał go z dala od modelu produkcyjnego seria, więc w tym Detroit Motor Show 2017, który zostanie odsłonięty prawie całkowicie ostateczną wersję, która trafi do sprzedaży.

Jego ciało wciąż ma kilka ostrych linii i bardzo wydłużone reflektory, które mają technologia LED. Grill jest w górnym położeniu i ma dość duże wymiary, to samo dzieje się z przednich wlotów powietrza, po jednym z każdej strony. lusterka Poza teraz mają kształty i konwencjonalnej konfiguracji, pozostawiając typu „” aparat z poprzedniej koncepcji. Koła zostały również podjęte bardziej logiczne wymiary wielkości, w porównaniu do wcześniejszych szkiców przedstawionych przez Infiniti.

wewnątrz Infiniti QX50 Concept, Mówimy o jakości materiałów, z układem kierowcy zorientowanych, z wielu aparatów jazdy, a nawet możliwością przyszłej funkcji autonomiczny napędowy.

Chociaż z pewnością najbardziej rewolucyjny tego Średniej wielkości SUV jest to, że będzie się po raz pierwszy z silnikiem benzynowym VC-Turbo opracowany przez producenta. Jest to mechanizm, który ma zastosowanie zmienna turbodoładowanie, tak, że można, w zależności od potrzeb lub warunków jazdy kierowcy, zapewniają stopień sprężania 8: 1 (Wysoki priorytet wydajność) lub 14: 1 (Priorytet wydajności). Dlatego ten silnik Infiniti stwierdza, że ​​dwulitrowych 268 KM może być w stanie pracować jako silnik benzynowy szóstym cylindrze (39,80 mkg maksymalnego momentu obrotowego), ale z paliwem podobny do jednego z czterech cylindrów. W związku z tym, może pozycjonować się jako wyraźny alternatywa dla mechaników samochodowych, którzy wydają się mieć swoje dni w Europie.