Lamborghini SUV Kolejnym nowym dodatkiem do Urus?

Najnowsze wiadomości na lamborghini huracán wydają się otworzyć drzwi do nowego SUV włoskiej firmy po zapoznaniu się pierwsze szczegóły dotyczące jego kolejnej wersji Safari.

Lamborghini Urus może osiągnąć kompaktowy SUV brata?

Lamborghini Urus może osiągnąć kompaktowy SUV brata?

Lamborghini Urus może osiągnąć kompaktowy SUV brata?

Lamborghini Urus może osiągnąć kompaktowy SUV brata?

Kilka dni temu poznaliśmy kolejne plany Lamborghini dotyczących ich supercars. Lamborghini Aventador Otrzymasz następcę na równi z model, który może osiągnąć 1000 KM i Lamborghini Huracan zostanie ona wznowiona siedem nowych wersjach z których niewątpliwie przyciąga największą uwagę jest tzw Safari. Jesteśmy w obliczu nowego Lamborghini SUV lub przed Allroad supercar?

Lamborghini huracán Safari, wersja ekscentryczny

Wśród wersji Automobile Magazine które rozległo się kilka dni temu okazało niespodziankę: Lamborghini Huracan Safari, który obiecuje kończy wersji ochraniacze na niski, koło większej regulacji zawieszenia i napędu na cztery koła.

To ciekawy wersja Lamborghini Huracan wydaje na oczy rynku arabskiego, dość ekscentryczny, aby ktoś supercar że również zrezygnować z niektórych jego wydajność drogowego wyłącznie w celu zapewnienie wysokiej manewrowości gwarancje wykonania.

Lamborghini Urus

Pierwsze wrażenie jest to, że Lamborghini Huracan Safari może być coś jak Allroad marki dla byka. Tak to prawda, że Widzieliśmy to w niektórych salonach (Bez wychodzenia grupy Volkswagen uznało Audi A4 i A6 allroad) Niektórych możliwości off-road w prosty terenu, ale nie możemy sobie wyobrazić, jak może to pasować do wielkości supercar Lamborghini Huracan.

A jeśli mamy do czynienia z nowym Lamborghini SUV?

Lamborghini lądowanie w zakresie SUV była bomba zarówno dla konkurencji i dla samej firmy. Ten sukces moda osiągnęła również pojazdy wysokiej klasy i luksusu. Tak bardzo, że według ksiąg Lamborghini we wrześniu 2016 roku, Lamborghini Urus obok sprzedać około 3500 jednostek w jednym roku, taka sama jak suma ich supersamochodów dzisiaj. Nie ma wiadomości, że dane te pogorszyły.

Najlepszym przykładem udanego luksusowego SUV-a znajduje się w obrębie samej grupy Volkswagena, który należy Lamborghini. Porsche Cayenne zapisana 15 lat temu do marki niemieckiej, budowanie pierwszy luksusowy SUV, które przyczyniły się do zwiększenia sprzedaży firmy, która następnie została rekonwalescencji.

Dlatego od Porsche nie wahali kiedy wydali nowy SUV, tym razem wypraski pod nazwą Porsche Macan, sukces sprzedaży również służył jako model do podpisu i umożliwienie dostępu Porsche konkurować z firmami, a high-end jak BMW czy Mercedes, miejsca publiczne wycięcie niższe od Stuttgartu ,

Porsche Macan

W związku z tym, Nie jest wykluczone, że ta przyszłość Lamborghini Huracan Safari po prostu kompaktowy SUV włoski, z którym, aby zwiększyć swoją obecność na rynku i bardziej logiczne niż model supercar allroad. należą również do tej samej grupy co Porsche, lider w luksusowy SUV, może przyznać decydujące doświadczenie po wprowadzeniu do rynku kompaktowych SUV, z którymi mogą dzielić również technologie, które oszczędzają koszty i na rynku jest już sprawdzony produkt.

W rzeczywistości, Lamborghini Urus i pożycza niektóre technologie Volkswagen Group. Jego platforma jest MLB EVO, który służył również do uruchomienia kolejnej Bentley Bentayga, pierwszy SUV przedsiębiorstwa. Ponadto, niektórzy inżynierowie podkreślić, że byka nie będzie plug-Tron i wersja hybrydowa, która miałaby za punkt wyjścia przyszłość Audi Q8.

Zarooq Sand Racer podobna koncepcja

Nie było łatwo znaleźć przypadki supercar ma wszechstronność wystarczy być napędzane off-road z Garanciotki, a co więcej, w celu zapewnienia odczucia Lamborghini.

W tej kategorii mamy przypomniał przypadek Zarooq Sand Racer spektakularny SUV pochodzą bezpośrednio z Emiratów Arabskich który obiecuje emocje off-road, dzięki jego Opracowany przez 6.2l 525 KM V8 pochodzącego od General Motors. Do tego trzeba dodać, że ten sportowy off-road waży zaledwie 1300 kg.

Zarooq Sand Racer

Liczby obiecują być spektakularne, ale na pewno bardziej interesujące jest to, że mają napęd na cztery koła zaprojektowane bezpośrednio przez Lamborghini. Zostały one projektowaniu nowych systemów Włosi w obliczu możliwego sport, który daje jego najlepszy off-road? Pamiętaj, że najbardziej uderzające fakty przyszłego Lamborghini Huracan Safari było Możliwość jazdy na napęd na cztery koła, gdzie wszyscy byli kierunkowe.

¿Sukcesów w sprzedaży lub w wersji prawie referencje?

Brak nowych szczegółów i potwierdzenia, wydaje się, że Lamborghini Huracan Safari jest rozdarta pomiędzy dwoma możliwymi rynkach. Nie mamy wątpliwości, że w przypadku przebywania w kompaktowy SUV podpis, to ciekawa wersja supersamochodu będzie nowy bestseller Lamborghini.

Jednakże, jeśli Włosi zdecydować się na bardziej ekscentrycznej wersji koncentruje się na odnowienie najmniejsza jego zakresu przez zakończeniu zaprojektowany do opuszczenia drogi, sprzedaży będą znacznie skromniejsze, a może to Lamborghini Huracan Safari jest pozostawiony jako ekscentrycznego i niemal symboliczną wersję, która jest częścią niektóre z rarytasów, które od czasu do czasu decydują się na rynku w Sant'Agata bolognesse.

Możesz być także zainteresowany:

Lamborghini Urus, nowy SUV rozpocznie produkcję w kwietniu

Nowy SUV Lamborghini The Urus, być wtyczka hybrydowy

Zarooq Sand Racer, bestia SUV od momentu

Adblock
detector