Nowa Tesla Model 3, dla ich pierwszy raz na filmie!

Tesla Model 3, dostaje swój pierwszy filmTesla Model 3, dostaje swój pierwszy filmTesla Model 3, dostaje swój pierwszy filmTesla Model 3, dostaje swój pierwszy film

Tak jak widzieliśmy w ruchu, ale to trochę film, który TheBestGamer505 opublikował na swoim kanale YouTube pokazuje po raz pierwszy nowy Tesla Model 3 poruszającego. to pierwsza jednostka, w dziewiczym kolorze czarnym, jest on przewieziony do pobliskiej fabryki parking dla odpowiednimi zdjęciami.

Właściciel tego pierwszego zespołu jest Elon Musk, Właściciel Tesla, a kogo Ian Ehrenpreis (dyrektor firmy) dał ten pierwszy Tesla Model 3 dla jego 46. urodzin. Zatem Musk jest uznawany za pierwszego napędu Tesla Roadster i Tesla Model X, które już przystąpiły do ​​małego coupe.

Tesla aspiruje do modelu 3 punktem zwrotnym w ewolucji zarówno firmy i rynku samochodów elektrycznych. Co najmniej 345 km autonomii na pojedynczym ładunku, z przyspieszeniem od 0 do 100 km / h, w ciągu sześciu sekundach i atrakcyjny Cena (oczekiwano około 30.000 €) Elon Musk chce flagi Model 3 Tesla staje się powszechne pojazd elektryczny.

Ta pierwsza jednostka będzie musiał czekać, aby zobaczyć swoich nowych braci. W dniu 28 tego miesiąca, 30 nowych jednostek będą dostarczane, ale produkcja będzie rosła w postępie geometrycznym, ponieważ oczekuje wrześniu jest iść sto Tesla Model 3 fabryki i w grudniu i przekroczyła 1500 sztuk.

Możesz być także zainteresowany:

Tak będzie nowa Tesla Model 3 na modelu S

Tesla Model 3, najtańszy model Tesli

Tesla ulepsza swój system autonomiczny jazdy Autopilot