I-Pace Jaguar Concept, elektryczny SUV 400 KM

Jaguar zapowiada mają I-Pace, jego elektryczny przyszłość, na drogach w 2018 roku w wersji Concept, to SUV z 400 KM i 500 km autonomii.

Jaguar Concept I-Pace, najlepsze zdjęcia

Jaguar Concept I-Pace, najlepsze zdjęcia

Jaguar Concept I-Pace, najlepsze zdjęcia

Jaguar Concept I-Pace, najlepsze zdjęcia

jaguar właśnie wprowadził jego elektryczny wizja najbliższej przyszłości zawarte w I-Pace prototyp Concept. Opracowany bez zaangażowania konieczności włączenia silników cieplnych, brytyjska firma twierdzi samochód produkcyjny pochodzący z tej koncepcji Zostanie ona zaprezentowana w przyszłym roku i w 2018 roku, jesteś gotowy, aby się u dealerów.

I-Pace Jaguar Concept dostępny bliźniacze silniki elektryczne. Permanent Magnet-jego bardzo kompaktowy i 234 mm- średnica połączony zarówno oś przednia i tylna który zapewni, gdy działa w zgodzie, 400 KM i 700 Nm. Oczywiście, jego drugi wkład uczyni to SUV na AWD model z pełną kontrolą nad dostawą swojej naciśnięciem. Oczekuje się, że I-Pace Concept przyspiesza od 0 do 100 kilometrów na godzinę w mniej niż 4 sekundy; w zakresie, w jakim autonomia według europejskiego cyklu kombinowanym (NEDC) 500 km; więc, że zgodnie z techników Jaguar, kierowcy tego modelu mają postępować, aby załadować tylko raz w tygodniu jako codzienne wycieczki zazwyczaj około 40-50 km.

bateria, z częścią aluminium pojazdu umieszczone pod kabiny pasażerskiej, nie ma pojemności 90 kWh, wykorzystuje technologię jon i ma płyn chłodzącyUkład ten jest podłączony do klimatyzatora, który faktycznie jest pompa ciepła. Takie rozwiązanie pozwala zwiększyć, przez siebie, 50 km autonomię I-Pace w porównaniu z tradycyjnym ogrzewaniem elektrycznym.

I-Pace Jaguar ConceptObsługuje system zarządzania, do ładowania, Połączenie krajowe lub szybkie ładowanie (50 kW wtyki DC), Tak że może on odbierać 80 procent jej w ciągu 90 minut lub 100 procent w ponad dwóch godzin.

Jaguar I-Pace, ciało SUV

Który będzie pierwszy pojazd elektryczny będzie miał ciało Jaguar SUV z pięcioma siedzeniami, ale w przeciwieństwie do innych, jak elektryfikacja pozwoliła drużynie kierowanej przez Ian Callum projektowania formularzy z absolutnej wolności. więc wnętrze „Advance” jest oparta na supercar Jaguar C-X75 z silnikiem.

Szczególne proporcje jaguar I-Pace pozwalają rosnąć rozstaw osi -3,0 m w tej koncepcji, dużo dla samochodu pomiędzy długi 4,68 m - i wyciąć wsporników. Te środki sprzyjające aspekty, takie jak widoczność, livability ... lub objętości przestrzeni ładunkowej, dzięki czemu bagażnik Jaguara może być bardzo duża: reklamowane 530 litrów pojemność.

I-Pace Jaguar ConceptPozwalają one również osiągnięcie bardziej opływowa sylwetka (Cx 0,29), na przykład. Aby osiągnąć niską odporność na przenikanie powietrza I-Pace także wykorzystuje zasoby jako ukryte uchwyty na drzwiach, boczne osłony do kanału powietrza wokół kół -Nowy 265/35 R23- lub kaptur w sposób, który również pracuje. Nawet w tylnej szybie tylnej posiada powłokę hydrofobową na szybie nie pozwalając wycieraczki, a niewielka kompozyt spoiler ograniczyć możliwość podnoszenia tylną oś z dużą prędkością.

przedziału pasażerskiego trzon w I-Pace Jaguar Concept to jest konsoli wspornikowej podłużny na której zamiast tradycyjnych prędkości zmieniają, przyciski do decydowania którędy marszu kłamstwo. Jaguar obietnice Uczucie luksusowych materiałów używany, ale w ramach zrównoważonego rozwoju i pracował z wysokimi standardami wykonania. Wszystko pod szklanym dachem ze zintegrowanymi diodami Tej nocy świecić.

Możesz być także zainteresowany

Formuła E: Jaguar wraca do wyścigów

Jaguar XF Sportbrake 2017: potwierdzone i pierwsze zdjęcie

Adblock
detector