Lamborghini Aventador J, łamanie form

Mamy wśród nas wersji cabrio
najmocniejszy i radykalne modelu Lamborghini,
cała ukłon w świecie konkurencji z
nowy Aventador J, prapremierę na
Geneva Motor Show.

Lamborghini Aventador J

Lamborghini Aventador J

Lamborghini Aventador J

Lamborghini Aventador J

Lamborghini jest niewątpliwie jednym z głównych graczy w Geneva Motor Show, i słusznie. Istniała wersja cabrio wentylator, Najbardziej spektakularnym modelem, ponieważ stało się nietoperz. Lamborghini Aventador J zachowuje sam silnik wersja coupe V12 6.5 dostarczanie 700 KM, ale z wielu cech, które czynią ten wyjątkowy kabriolet.


Ulepszenia te koncentrują się na waga powstrzymywanie, zarządzanie zadeklarować na skali tego samego rekordu jako coupe: 1,575 kg. zwiększona sztywność podwozia To ma swoje piętno, więc trzeba zdjąć off „balastu” W tym celu: jest pominięty System klimatyzacji, System nawigacyjny i oczywiście dach. Nie ma wątpliwości, że jednym z jej największych atutów, ale więcej jest jego projekt.
podkreśla brak przedniej szyby i ogromny spoiler z tyłu. Lamborghini już ostrzegł, że trzeba będzie przynieść odpowiedni sprzęt do prowadzenia Aventador J -w praktyką protectoras- kasku i okularami. Przez całą swoją całą Nadwozie, który został obniżona i poszerzony dotyczące modelu coupe, znajdziemy Różne obszary węglowe, styl konkursu.
W rzeczywistości, w tylnej części tego materiału przeważa, plus inny ważny obszar wykonany Metal malowany czarny matowy z funkcją odprowadzanie ciepła. Wszystko to będzie przewodniczył cztery rury wydechowe położony w centralnej części.
Lamborghini Aventador J oznacza dłużej wersja coupe -4,89 metr ale węższa z przodu. Jego ciało jest pomalowane ekskluzywny kolor, głęboka czerwień z chromowaną dotyku.
Lamborghini Aventador J przypomina nam niewątpliwie prototyp przedstawiony przez włoskiego producenta w taki sam Geneva Motor Show ale rok 2005, pojęcie S, przepasc.

Wszystkie funkcje luksusowy, sportowy charakter i wyłączności spotkaliśmy poza Aventador J możemy znaleźć w wnętrze, mimo że marka jeszcze nie ujawniły żadnego szczególnego fotografię przedziału pasażerskiego.
Wiemy, że Konsola środkowa już nie istnieje, i zamiast znaleźć panel z przyciskiem start. Jedyne ekrany są te właśnie za kierownicą, w którym można dostosować ustawienia. Ponadto, z włókna węglowego występować także we wnętrzu bezpośrednio w gniazdach.

Adblock
detector