Volkswagen Touareg sprzedaż trzeciej generacji w 2017 roku

Volkswagen Touareg 2017Volkswagen Touareg 2017Volkswagen Touareg 2017Volkswagen Touareg 2017

2017 Volkswagen Touareg wyląduje w przyszłym roku na rynku i będzie konsolidowana jako flagowy boque po przerwie będzie w przedziale od zakończenia produkcji luksusowych Volkswagen Phaeton.

to trzecia generacja Duży SUV Volkswagena będą wyświetlane publicznie po raz pierwszy podczas Auto Shanghai 2017 (Kwiecień), po pierwszym pojawieniem jako pojęcie, które widzieliśmy w Pekinie 2016 Hall pod nazwą Volkswagen Concept T-Prime GTE.

Stworzony na podłużnej modułowej platformy 'MLB Evo„(Tak samo jak Audi Q7), nowa Volkswagen Touareg skorzystają ze zmniejszenia jego wagi (jest mówić, że znak na wadze mniej niż 2 tony) oraz możliwość oferowania wersji z uaktualnionym silników diesla V6 i V8, jak również hybrydowego układu napędowego związanego z benzyną i mechanicznego stałych (zarówno konwencjonalne hybrydowych innym wtykowe lub typu „plug-in”).

Współdzielenie Audi Q7 również umożliwić Volkswagen Touareg Technologie takie jak sterują dźwigni kierownicy i mocy turbo, między innymi.

Pozostaje ustalić, czy będzie on w końcu zaoferować trzeci wiersz (7 pasażerów), ale ze względu na jego wielkość (szersze i dłuższe) w stosunku do drugiej generacji, to może pomyśleć tak dostępne. Aby przeciwdziałać utracie Volkswagen Phaeton, nie ma mowy o ewentualnym górnym wersji z luksusowym wykończeniem iw którym jest miejsce tylko dla czterech pasażerów.

Volkswagen Touareg 2017, które będą montowane w fabryce, że marka ma w Bratysławie (Słowacja), zaprezentuje poprawioną estetykę, która będzie miała na tyle do czynienia z koncepcją przedstawioną w Pekinie pokazano faross ze światłami LED, bardziej dynamiczny, zarówno z przodu, na liniach bocznych i z tyłu oraz wnętrze, w którym dwa ekrany 12 i 15 cali podejmowania zadań informacji i rozrywki skrzynki oprzyrządowanie i systemu, odpowiednio, eliminując większość przycisków istniejących dotychczas. Ponadto znajdziemy kontrolować swoje funkcje za pomocą gestów i głosu, a także systemu jazdy semiautonomous i automatyczne parkowanie. Brak technologie niedobór jazdy pomocy, które sprawiają, że korzystanie z radarów, kamer i czujników zbliżeniowych, między innymi technologiami wyposażyć ten SUV luksusowy.

to Volkswagen Touareg 2017 Trzeba będzie jako głównych konkurentów w tym samym Audi Q7, BMW X5, Ford Edge i Volvo XC90.

Możesz być także zainteresowany

Test Volkswagen prąd Touare

Volkswagen Golf 2017, pierwsze dane i zdjęcia