Lexus RX 2016: zdjęcia i dane z czwartej generacji

Lexus RX i czwartej generacjiLexus RX i czwartej generacjiLexus RX i czwartej generacjiLexus RX i czwartej generacji

czwartej generacji Lexus SUV palmowego i wygląda po jego prezentacji w stylu w Sali New York 2015. najlepiej sprzedających samochód ponad 26 letniej historii Lexus -Coś ponad 2,1 milionów sztuk tak głęboko, pozostawiając avalan- odnawia jego intencje bardzo jasne: za jedno z najciekawszych w rosnącym rynku luksusowy SUV.

Konstrukcja DNA Lexus 2016 (lub Lexus IV) Nie jest niczym nowym, ponieważ są to bardzo podobne, zwłaszcza czołowy- ze swoim młodszym bratem, nie mniej spektakularny NX. Powierzchnia przednia jest kierowany przez wybitnego zderzaki agresywny wygląd, już charakterystyczne Typ reflektory w kształcie litery L LED, technologia, która jest również obecna w światłach przeciwmgłowych.

Widziane z profilu Lexus czwartej generacji przedstawia dynamikę i elegancję w równych częściach z gwałtownym spadkiem posterior nachylenie dachu, obraz i podobieństwo coupe. Zapewniają one również wielką atrakcją showy stop odchylenie średnicy 18 do 20 cali (W zależności od stopnia), podczas gdy w tylnej strefie wykonuje swoją rolę spojlera dachowego dyskretnych wielkości, reflektory Technologia LED i rury wydechowe zintegrowany w dolnej części zderzaka.

Czwarta generacja Lexus RXTechnologia i luksusowe wnętrze

Według pierwszych zdjęć Lexus RX, Japońska firma nie szczędzi wysiłków, aby zaoferować A wybitne wykończenia i wysokiej jakości materiały. Technologia szybko zaczyna uwodzić kierowcy i innych towarzyszy, z systemami takimi jak HUD (Head Up Display) Informacje projekcja na szybie i systemów łączności, nawigacji i rozrywki obdarzony wielkim wysokiej rozdzielczości powierzchnia ekranu 12,3 cala.

mieszkaniec tylne siedzenia, Lexus obiecuje więcej miejsca na obie nogi i kolana zatrzymać. Na tylnej stronie siedzenia ma podanie grzejnego i może być złożona w stosunku 60/40. Obszar ten podróżujący mogą cieszyć swoje ulubione treści rozrywkowe przez dwa nowe ekrany 11,6 cala umieszczone po zagłówkach przednich foteli.

Hybryda benzyna

początkowo Lexus potwierdzony RX IV zasilacz składa się z dwóch alternatyw. W obu przypadkach, a w przypadku braku oficjalnej publikacji emisji CO2 i zużycia danych, luksusowa marka Toyoty zapewnia, że RX to jest dużo bardziej wydajny. Konkretnie, pierwszy ogłoszono w wersji RX 300 benzyna silnikiem 3,5 V6 300 KM z bezpośrednim wtryskiem oraz, po drugie, RX 450h hybrydowy wariant który łączy silnik benzynowy 3.5 V6 cyklu Atkinson w elektryczny zespół silnikowo-generatorowy (całkowita wydajność systemu hybrydowego 300 KM).

Chassis & Safety

Lexus zapewnia, że Nowy czwartej generacji RX To wzrosła Sztywność skrętna z organizmu. Układ zawieszenia został zoptymalizowany, natomiast podkreślając raz pierwszy w RX dostępność systemu Adaptive Variable zawiesiny (AVS).

Czwarta generacja Lexus RXCały system bezpieczeństwo i uczestniczy jazdy System Bezpieczeństwa Lexus również wartość dodaną do nowego RX IV. Wśród wielu urządzeń obejmują system PCS przedzderzeniowej może automatycznie zatrzymać w pewnych okolicznościach, system monitorowania i ostrzegania o niezamierzonych zmian pasów, automatyczne przesunięcie sterowania od krótkich do długich i z powrotem światła, regulacja kąta martwy, system monitoringu obwodowych View monitor, adaptacyjny tempomat radarowy tempomat i kontroli tylny układ skrzyżowań i węzłów drogowych.

Rośnie w niemal wszystkich wymiarach

z 4,89 m długości 1,89 m szerokości i 1,69 m, Nowy Lexus IV Rośnie w 12 cm i szerokości 1 cm, a wysokość jest mniejsza w 1 cm. Rozstaw osi zwiększa się od 2,74 m do RX III 2,79 m (+ 5 cm) czwartej generacji.