Peugeot 108 Allure, z całym wyposażeniem

Peugeot 108 Allure uzupełnia gamę tego samochodu miasta z pełnym wyposażeniem i jest dostępny w wersjach z silnikami benzynowymi 68 i 82 KM.Peugeot 108 Allure, z całym wyposażeniem

banner Peugeot Peugeot 108 Allure Jest już dostępny na rynku; mały samochód typu miasto nabytych przez najwyższy wykończenie zakresie, wcześniej dostępne tylko dla Peugeot 108 Top! zamienny ciało.

wygrywa ten pięciodrzwiowy w swoich standardowych lamp sprzęt przeciwmgielnym, podgrzewane lusterka, kierownicę konstrukcji trójramienna (z łopatkami, jeśli jest związana z automatyczną skrzynią biegów), wykończeń i chromowane 15-calowe koła.

Peugeot 108 Allure Oferuje on również system wspomagania kierowcy Active City Brake (Hamowanie awaryjne).

silniki Są one dostępne z wykończeniem Allure są benzyna 1,0 VTI 68 KM -współpracujący z automatyczną skrzynią biegów pięć prędkości ETG5- i innych paliw PureTech 1.2 82 KM, Dostępne z pięciobiegową manualną skrzynią biegów.

Cena Peugeot 108 Allure część z 10,450 euro ze wszystkimi zniżkami stosowane na rynku (PIVE i marki promocyjnej).

W następstwie tego rozwoju, w tym top zakończenie koniec i możemy znaleźć we wszystkich wersjach nadwozia i wersje Peugeot 108, w tym najnowszych wydań specjalnych, że marka uruchomiła jako hołd dla świata tenisa, Peugeot sport, który zwykle stanowi sponsoring. W przypadku Peugeot 108 Open, również z Allure wykończeniowych i oferowane w pięciodrzwiowej wersji nadwozia i kabriolet. Cena wywoławcza w tym przypadku wzrasta do 13,200 euro.

Innym nowsza i tenis związanych z kwestią jest Peugeot 108 Roland Garros Edition, spojrzenie na znanego francuskiego turnieju i że oferta związana PureTech 82 konny silnik benzynowy. Znany z estetyczny wygląd, dostępny z czarnej lub białej barwie ciała i szczegóły pomarańczowy, jak obudowie lusterka zewnętrznego. Ale tylko można zamówić w Wielkiej Brytanii oraz w cenie 17,284 euro zmiana w euro.

Adblock
detector