Volkswagen Passat GT 2018: to będzie sportiest Passat

Volkswagen zaprezentował poprzednią jednostkę produkcyjną prototyp Volkswagen Passat GT 2018, na sportową wersję sedan.

Volkswagen Passat GT 2018 wraca do Los Angeles

Volkswagen Passat GT 2018 wraca do Los Angeles

Volkswagen Passat GT 2018 wraca do Los Angeles

Volkswagen Passat GT 2018 wraca do Los Angeles

Volkswagen zaprezentowany na LA Auto Show w 2016 roku pierwsza wersja, która będzie Volkswagen Passat GT 2018, sportiest wersji sedan, a teraz wiemy najnowszej wersji przed rozpoczęciem produkcji. duże zmiany nie są spodziewane, ani estetyczne lub mechaniczny w niedalekiej premiery rynkowej.

Estetycznie, przyszłość Volkswagen Passat 2018 GT będzie rys Przeprojektowany przód który podkreśla wlot powietrza z kratki plastra miodu, lekkie klastrów z technologią LED i czerwoną ramką w tym samym stylu noszone przez markę GTI. Z tyłu, okna są przyciemniane i teraz włącza mały czarny spojler.

Jeśli chodzi o wnętrze, sporty filozofia modelu jest nieco zmniejszona na korzyść większego komfortu, będąc pierwszą ograniczona do fotele bichromii, czarnych ramek i szczegóły imitacja włókna węglowego rozrzucone wokół kabiny.

Ponadto, wysokość pojazdu został obniżony przez piętnaście milimetrów, przecieki zostały przeprojektowane i opony są zamontowane na felgi aluminiowe 19 cali z określonym wykończeniem, z hamulcami z czerwonymi zaciskami. Co do silnika, Volkswagen Passat GT montowany blok 3.6L V6 z 280 KM związany z automatyczną skrzynią biegów sześć DSG.

Volkswagen Passat GT, wizyta powrót do Los Angeles

Jak powiedział w ubiegłym roku Volkswagen odbyła się pierwsza wersja tego samochodu koncepcyjnego na LA Auto Show, w którym Spółka otrzymała pierwsze wrażenia publiczności. W tym roku jednak, ponowne pojawienie się Volkswagen Passat GT będzie twoim ostatnim krokiem przed rozpoczęciem produkcji.

Oczekuje się, że Volkswagen dostarczyć swoje pierwsze jednostki w tym roku i rezerwy odlatujący z $ 30000 w amerykańskiej wersji. To się okaże, co ostateczna cena za marketing Europejskiej.

Możesz być także zainteresowany:

Volkswagen Passat 2017, dane i zdjęcia

Volkswagen Arteon, przetestowaliśmy super Passat

Volkswagen daje do 10.000 euro na zakup samochodów niski stopień zanieczyszczenia

Adblock
detector