VW Tiguan 2016: oficjalne zdjęcia i szczegóły dotyczące drugiej generacji

Volkswagen Tiguan 2016 oficjalne zdjęcia drugiej generacjiVolkswagen Tiguan 2016 oficjalne zdjęcia drugiej generacjiVolkswagen Tiguan 2016 oficjalne zdjęcia drugiej generacjiVolkswagen Tiguan 2016 oficjalne zdjęcia drugiej generacji

Frankfurt Motor Show 2015

Jedną z największych innowacji Volkswagen w 2015 Frankfurt Motor Show jest Druga generacja Tiguana, jego wzór SUV najbardziej komercyjny sukces po zgromadzeniu coś ponad 2,6 mln sztuk w ciągu ośmiu lat.

Druga generacja VW Tiguan -o Tiguan 2016- Przedstawia raczej inną konstrukcję z modelu, który zastępuje. W jego rozwoju, nowy Tiguan otrzyma najnowsze technologie dostarczone przez poprzeczna modularna platforma MQB, co pozwala zaoferować na rynku Dwa typy ciała, wersje z napędem na dwa koła z przodu off-road z wyższym kąta natarcia, manualnych skrzyń biegów lub automatyczną dwusprzęgłową warianty przednim lub napędem na wszystkie koła z nowym 4Motion Active Control -Allows wybrać cztery różne scenariusze ruchu w zależności od rodzaju gruntu i ma 200 mm odległości prześwitu.

Olej napędowy i benzyna cztery cztery hybrydowe GTE

oferta napędowy Volkswagen Tiguan II To będzie szeroki. Dla miłośników paliw „tradycyjnych”, zakres diesel Zostanie on podzielony na cztery silniki TDI diesel Bezpośredni wtrysk 110, 150, 190 i 231 KM (Ta ostatnia wydatnego 2.0 TDI biturbo), podczas gdy paliwo alternatywne będzie cztery inne bloki TSI, 125, 150, 180 i 220 KM.

Wieść duża w zakresie jazdy Tiguan z druga generacja Będzie to GTE plug-in hybrid wersji 218 KM Całkowita moc. Ten nowy wariant nie jest dostępny na rynku, dopóki wiosna 2017. Tiguan przyszłość GTE pozwalają napędowy silnik spalinowy, elektryczny lub suma obu. W systemie hybrydowym, obecność nowej paczki akumulatory litowo-jonowe wyższą zdolność, oprócz panele słoneczne niezależny umieszczone na dachu. Również zyskują na znaczeniu we wnętrzu układu hybrydowego benzyna 1.4 TSI towarzyszy za pomocą silnika elektrycznego, zarówno związanego z konkretnym DSG 6-biegowa. Jak to jest w przypadku wersje GTE Golf i Passat, przyszłość GTE Tiguan Posiada tryb ładowania uruchomiony, działa jako automatyczny hybryd i czysty trybie elektrycznym lub funkcję GTE „doładowania”, aby osiągnąć maksymalny poziom wydajności w czasach baterię.

Nowy garnitur, nowe środki

nowa VW Tiguan II sport bardziej wyraźne bardziej prostoliniowy design, uderzeń i „mięsień”. jego długość 6 cm zwiększa się do odstania w temperaturze 4,49 m i szerokość również zwiększa się 3 cm wynieść 1,84 m. Zaś wysokość jest nieco mniejsza, o 1,63 m (3,3 cm mniej), a rozstaw kół daje lug 7,7 cm, w sumie 2,68 m.

Wraz ze zmianą wymiarów zewnętrznych i przeprojektowanie wnętrzu Volkswagen zapowiada więcej miejsca dla pasażerów w nowy Tiguan, plus bardziej hojny objętość bagażnika ładunków 615 litrów pojemność (145 litrów więcej niż Tiguan pierwszej generacji).

Technologia do władzy

obszerna i dla wszystkich smaków i kolorów, które zawierają obciążeń technologicznych pod swoim ciele Tiguan II. W rozdziale dotyczącym asystenci i bezpieczeństwa jazdy,

podkreśla asystent hamowania awaryjnego miasto, system wykrywania pieszego, aktywna maska ​​silnika, aby zminimalizować obrażenia w CAS nadużycia, poduszka chroniąca kolana kierowcy, stwardnienie układ antykolizyjny, aktywna kontrola aż do 160 km / h Prędkość, Urządzenie awaryjne hamowanie itp

poziom wygoda, liczne i różnorodne systemy, które ułatwiają większość życia na pokładzie, wśród których należy wspomnieć o trzy-pas automatyczny klimat, Ekran o wysokiej rozdzielczości do komputera, system multimedialny widzenie peryferyjne 360, Head Up Display System projekcji informacji na przedniej szybie i, oczywiście, interfejs komunikacyjny pomiędzy systemem łączności smartfony i tablety z systemem Android i systemami operacyjnymi iOS.