Audi Q3 vs Jaguar E-Pace: nowy SUV Pojedynek 2018

Następnego Audi Q3 przygotowuje się, aby zmienić się z powrotem przed BMW X1 i Mercedes GLA, ale nowy rywal, bezprecedensowego Jaguar E-Pace, który obiecuje wielka bitwa SUV zostaną uwzględnione.

Future Audi Q3 i Jaguar E-Pace, bohaterowie SUV dla 2018

Future Audi Q3 i Jaguar E-Pace, bohaterowie SUV dla 2018

Future Audi Q3 i Jaguar E-Pace, bohaterowie SUV dla 2018

Future Audi Q3 i Jaguar E-Pace, bohaterowie SUV dla 2018

Jeśli twarze nowe Audi Q5 będzie w 2017 roku i BMW X3, rok po ofensywie SUV Audi będzie nadal z Nowa generacja Q3 Jaguar i zapukać do drzwi z jego drugim SUV w swojej historii. Symboliczna brytyjska marka Jaguar nie zbliżył się do Segment SUV spróbować swoich sił, ale ma plan 2020 skonsolidować ofertę na razie zapowiada trzy nowe modele. po Jaguar F-Pace, E-PACE Wydaje się, że ostateczna nazwa Nowy kompaktowy SUV, samochód dookoła 4,4 m długości amortyzować rozwoju przemysłowego ich marki "kraj", Land Rover.

2018 Jaguar E-Pace Schulte

Jaguar E-Pace 2018: a koci Evoque

Jaguar E-Pace To nie będzie skala F-Pace. Jego ciało nie zostanie wykonane 85 procent aluminium, nie będzie to model z silnikiem wzdłużny tylny napęd z podłączanego przedniej osi. Ale odwrotnie. Nie resurfaces talizman Range Rover Evoque przenieść jego Struktura, silniki i doświadczenie w systemach AWD jego siostrzane sport. W rzeczywistości ma dwa możliwe systemy trakcyjne, najbardziej skomplikowane i sportu Układ napędowy Układ napędowy i aktywny Efficient, System 4x4 Zmienny w stanie odłączenia całą tylną oś od 35 km / h. To odpowiada ustalonym parametrem Inteligentny Dynamiczny Driveline -the Terrain Response Jaguar- cztery możliwe ustawienia liczby, plus jeden, jeśli zamontowany przepustnic regulacji twardości zmiennej.

rozwój jaguar E-PACE i biegnie równolegle do ewolucji architektura D8 na którym prawie nowa generacja będzie rozstrzygać wywołują przyszłość. Na nim wreszcie zmieści silniki elektryczne i akumulatory, aby rozpocząć hybrydyzacja wszystko widmo, Technologia do tej pory dostępny tylko Range Rover. chociaż jaguar również koncentruje się na modelach w pełni elektryczny, jak nauczono już pokazując swoją koncepcję I-tempo. W rzeczywistości, to jest więcej niż prawdopodobne, że Future Jaguar E-Pace Bądź pierwszy model marka zasilany wyłącznie przez elektryczność.

poza elektryczna, jaguar idzie cały jego Zakres mechaniczny Ingenium, z 2,0 litrowy 4-cylindrowy dla każdego rodzaju paliwa: 150, 180 i 240 -version biturbo- w przypadku diesel, i 240 KM na benzynie.

Audi Q3 2018 Schulte

Audi Q3 2018: krok platforma MQB

-lub całkowicie nowy revisada- że wspomniana architektura D8 Wywołują / E-PACE, jak również nowego Audi Q3, przewidywane na najnowszych osiągnięciach platforma MQB co zapewnia wersję hybrydowy e-Tron i prawdopodobnie również spadek elektryczny ale Nadwozie Audi Q4. Większą lekkość, elastyczność przemysłowych i wszerz będzie główne zalety, choć sam, Audi Q3 Najlepiej będzie gospodarzem jego mieszkańców poprzez zwiększenie rozmiar się bardziej lub mniej, 4,45 m. Podobnie jak jego młodszy brat, który również z Q2 dzieli liczne components- przyszłości Audi Q3 wziąć standardowy kierunek zmienny. I jak E-PACE, będą się wahać w oparciu o wersje Napęd na przednie koła i silniki poprzeczne. wersje Quattro przyczyni się do poprawy skuteczności i wydajności we wszystkich ustawieniach systemu umożliwiającego Audi drive profilu, dodać, że sposób off-road właściwych dla dziedziny.

Audi wzmocnienia dostępu wersje Q3 oparte na silnikach trzycylindrowy, z 1,0 TFSI 115 KM jako punkt wyjścia. Stąd prawdopodobnie pominąć Nowy 1.5 TFSI VW Golf-premieres'm zastąpienie obecnego 1.4 TFSI, bardzo wysokich obrotach silnika sprężania i ciśnienie wtrysku, a także z dwoma stopniami mocy, 130 150 HP, najpotężniejszy z nich z systemu shutdown cylinder. 1.8 TFSI i 2.0 TDI -180 -150 KM i 190 KM Iran ukończenie część zakresu natomiast wszystko wskazuje na podstawowy Diesel ponoszone przez 1,6 TDI 115 KM. Wisienką na tym czasie dwukrotnie: RS Q3 wyposażony w najnowsze osiągnięcia i niepublikowany S Q3 TDI, prawdopodobnie z silnikiem 2,0 TDI Biturbo jako zasady.

Adblock
detector