2018 Ford Focus: tak będzie nowy kompaktowy sprzedaży

Godzina zbliża. Odliczanie do jednego z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w 2018 roku, nowy Ford Focus. Czwarta generacja niebawem się spełni i możemy awansować, jak będzie.

Ford Focus 2018: pierwsze zdjęcie z nowej generacji

Ford Focus 2018: pierwsze zdjęcie z nowej generacji

Ford Focus 2018: pierwsze zdjęcie z nowej generacji

Ford Focus 2018: pierwsze zdjęcie z nowej generacji

Jest to bez wątpienia jeden z Najlepiej strzeżonych tajemnic w ostatnich miesiącach. Odnowione w tym roku Volkswagen Golf, Honda Civic i Hyundai i30, a zaledwie dwa lata temu Opel Astra, Renault Megane i Seat Leon... co z Ford Focus? Jak to się dzieje, to w późnym stadium rozwoju, że znak był i nadal sprawiają, w absolutnej tajemnicy. Tajemnica dziś postaramy się być jednoznaczne.

I to, że mimo W ostatnich miesiącach widzieli już toczenia jednostek zamaskowane (Łącznie z testowaniem muletos przez południowej Hiszpanii), z Ford pozostaje „ściśle tajne”. Obecnie nasza Schulte ilustrator ujawnia pierwsze zdjęcie o co nowy Focus, który kompaktowych Będzie to debiut pod koniec przyszłego roku i który będzie jego czwarta generacja. Obecna, trzecia, Przybył w 2010 roku i miał przebudowy w 2014 roku. Tak grał ... i kiedy prąd Ford Focus, jeden z samochodów zawsze sprzedawane na naszym rynku, zniknął i lista 10 najlepszych sprzedawców. To będzie ...

I znowu, na pewno, ponieważ jego Nowa generacja obiecuje duże ulepszenia umieścić Ford Focus znowu w czołówce kategorii. Chociaż w chwili obecnej nie ujawniono wiele szczegółów, wszystko wskazuje na to, że nowa Skupienie wyda platformę. Dzięki niemu można już oferują najnowsze technologie, bardziej ekologiczne wersje i lżejszą konstrukcję. Z Niemiec powiedzieć obniży, co najmniej 50 kg wagi.

Ford Focus 2018Estetycznie 2018 Ford Focus dostosuje się nowy język stylistyki Forda, biorąc wiele cech już widoczne w nowej Fieście, która została właśnie przedstawione. Wraz z usprawnić i ostrym przodu, kompaktowy zakład również odnowioną większa podstawa nośna. Jeśli z 4,36 metrów, Focus zawsze chwalił jest jednym z najdłuższych samochodów w swojej klasie, wydaje się, że odnowienie nie chcesz przegapić pociąg ... ale nie powinna osiągnąć więcej niż 4,50 m wygląda Honda Civic.

Ford Focus 2018: większy i bardziej dynamiczny

Jednakże, z dobrej wielkości oddzielające cię bardziej niż Hyundai i30 czy Opel Astra (oba bounds near the 4,37 m), to Nowy Ford Focus będzie również oferować więcej walki i rozstawu do pracy jako jeden z najbardziej przestronnych i znośny modeli w swoim segmencie.

Więcej przestrzeni i lepszy design, ale zawsze taki sam sportowego. Ford nie da się jej nowego Forda Focus 2018 będzie nadal oferować jeden z najbardziej bezpośredni i kompaktowej zachowania in vivo. Wszystkie dostępne informacje sugerują dzisiaj wyda adres „sterować za pomocą kabla”, czyli bez fizycznego połączenia i koła przedniej osi, która zmienia Stosunek kierownicy w zależności od prędkości i staje się bardzo bezpośredni w sytuacjach wymagających sportu. Z większości ubezpieczeń lekkości, które oferują wspaniałe uczucia.

silniki FordNowe silniki

Mechanicznie, 2018 Ford Focus będzie zawierać najbardziej nowoczesnych silników marka, zakłady więcej niż kiedykolwiek do zakresu EcoBoost benzyny że tak dobre wyniki dał towarzystwo ... i wszyscy śladem. jego bloque 1.0 Ecoboost dostarczy centrum, obok Diesel 1.5 TDCi. Widelec w zakresie od 115 do 150 KM powinien gromadzić popyt Compact. I oczywiście uwagę na nowy 1,5 Ecoboost również 3 cylindra 200 KM częściowe odłączenie butli. Jeden z klejnotów, które już posiada Forda na następny rok.

Powyżej powinny również kontynuować istniejące wersje ST i RS Są słabnącym swoją sportową. Co do transmisji będą mieć opcję ręcznego transmisji i automatycznym, gdzie Powershift podwójnym sprzęgłem należy udać się na scenie ... chociaż nie wyklucza nowych skrzynek z kilku kół zębatych (8? 9?), widząc na przykład Peugeot ma już w swoich nowych 308 1 sierpnia prędkościach konwerter momentu obrotowego, podpisanie Aisin.

Jednakże, Oczywiście nie brakuje w nowym Fordzie Focus warianty z nowymi systemami napędowymi. Brak oficjalnego potwierdzenia, nie będzie ulepszone Skupić 100% mocy i powinny one również Podłącz wersje hybrydowe z dobrą zakresu autonomii zerowej emisji.

Jeśli chodzi o sprzęt, nowy Ford Focus będzie miał wszystko Łączność systemów infotainment i teraz dostępny, w tym najnowszej generacji SYNC 3, z centralnym ekranie dotykowym powinna przekraczać 8 cali maksymalna Fiesta. Kompaktowa także będzie również zaznaczyć początek firmy w autonomicznej jazdy. System napędowy dużo pomocy i bezpieczeństwa, które staną w koronie, ubezpieczenia, jednego z najbardziej interesujących rynku kompaktowych. W krótkim czasie poznać go całkowicie.

Możesz być także zainteresowany:

2017 Ford Focus RS ... przybyciu!

Testowaliśmy nowy Ford GT 2017

Ford Mustang 2018 i wola

Adblock
detector