VW Tiguan Allspace: pierwsze ceny nowego 7-osobowego SUV

Volkswagen Tiguan Allspace: najlepsze zdjęcia nowego SUVVolkswagen Tiguan Allspace: najlepsze zdjęcia nowego SUVVolkswagen Tiguan Allspace: najlepsze zdjęcia nowego SUVVolkswagen Tiguan Allspace: najlepsze zdjęcia nowego SUV

Volkswagen Tiguan Allspace, nowy 7-miejscowy SUV Niemiecka firma, która dzieli wiele elementów technicznych i konstrukcyjnych z Tiguan, już się rozpoczęła kariera biznesowa w Europie.

Niemcy Był to pierwszy na rynku, gdzie ogłosili Nowy VW Tiguan ceny Allspace. Krzyżak w kraju, zakres zaczyna się od 29,975 euro, stopa, który odpowiada określeniu wersja benzynowa 1.4 TSI 150 KM w Trendline poziomu wyposażenia. Kiedy w porównaniu z tym samym silnikiem i wersji dostępu zakresie Tiguan w Hiszpanii, to kosztuje 29,920 euro. Należy pamiętać, że ceny w Niemczech w porównaniu z istniejącym w naszym kraju, na naszym rynku są zwykle co najmniej 1000 euro droższe, więc w Hiszpanii nowy Tiguan Allspace Należy zacząć cenę począwszy pomiędzy 30.000 a 31.000 euro.

VW Tiguan AllspaceVW Tiguan Allspace: jej główne szczegóły

VW Tiguan Allspace jest SUV większy niż Tiguan, z długości 4,70 m (21,5 cm ponad Tiguan), podczas Rozstaw osi również rośnie 11 cm;dotyczące Tiguan stanąć na 2,78 m. Z tym wzrostem wymiarów przestrzeni wewnętrznej, zgodnie z niemiecką firmą, która znacznie poprawia takie Można ewentualnie dodać trzeci rząd siedzeń.

Wielkość i charakterystykę, SUV raczej VW Tiguan Allspace w Grupie Volkswagen Skoda Kodiaq. Zakres mechaniczny Tiguan Allspace Składa się z następujących możliwości: w silniku benzynowym 150 KM 1,4 TSI 2,0 TSI 180 KM 220 KM 2.0 TSI; Olej napędowy, podczas gdy w wersji 2.0 TDI 150 KM 190 KM 2,0 TDI i 2,0 TDI 240 KM.

VW Tiguan Allspaceco do rodzaje trakcji i według wstępnych doniesień, Wersje wysokoprężne benzyny i 150 KM w VW Tiguan Allspace powinien napęd na koła przednie, podczas gdy reszta zakresie będzie oferowany z napędem 4Motion stały na wszystkie koła.

Poziom wyposażenia, VW Tiguan Allspace można wziąć funkcje komfortu i bezpieczeństwa podobny który wydał kolejną generację Tiguan. Wśród nich są wyświetlacz cyfrowy za kierownicą, Head-Up Display System informacje dotyczące odwzorowania przednia szyba i Automatyczne wykrywanie pieszych awaryjne urządzenie hamujące, między innymi.

Możesz być także zainteresowany

- Przetestowaliśmy VW Tiguan Allspace: nowy 7-osobowa SUV

- RS Audi Q8, nowy SUV Super sport. Drżenie, BMW X6M!

- Jest to najlepszy SUV? Wszystkich przeciwko wszystkim Ateca, Tiguan, 3008, X1, Tucson ...