Toyota RAV4, nowe akcesoria do 2016

Toyota RAV4 rozszerza swoją gamę akcesoriów, dodatków, takich jak przedni i tylny pomoc parkingów i dachów barów, między innymi.2016 Toyota RAV4 Akcesoria2016 Toyota RAV4 Akcesoria2016 Toyota RAV4 Akcesoria2016 Toyota RAV4 Akcesoria

2016 Toyota RAV4 jest dostępna nowe akcesoria który może być dodawany do każdej wersji.

Wśród dodatków dostępnych japoński SUV, znajdujemy systemy wspomagania parkowania z przodu iz tyłu, system infotainment Toyota Touch 2 & iść (Plus opcja), przy czym bagażnik dachowy (Aby umieścić stojak, stojak, narty lub deski snowboardowej), jak również Hak holowniczy, wybrać między stałym i zdejmować i za pomocą dołączonego zestawu montażowego.

W sekcji estetycznej omówimy nowa tapicerka -Dostępne skóry czarny lub beżowe i elementy ochronne w przedniej bar i formowania zderzaka i dolnej części drzwi, progi boczne, maty wykonane z gumy lub pokrywy do bagażnika. Również oferuje kroki drzwi z podświetlanym logo. Elementy jak tapicerki, farby i kół są chronione przez rozwiązanie Toyota Protect, produkt, który może utrzymać je i zachować je na dłużej błyszczące.

Inne dodatki, które mogą być zawarte w Toyota RAV4 Są różne modele foteliki samochodowe i Tylny system rozrywki, w którym można wybrać lub nie instalacji elektrycznej i zakup portail system DVD dwa ekrany TFT 7 cali, jednego pana (uchwyty odtworzyć wybraną zawartość i projekt na ekranie wtórnym).

Wersje dostępne w Toyota RAV4 Są one dostępne silnik benzynowy 2.0 VVT-i 140 AWD 151 CV, śmigło napędowy 2.0 D-4D 150D 4x2 143 KM i hybrydowy układ napędowy, drugi z silnikiem benzynowym 2,5 155 KM i silnik elektryczny 105 KM na przedniej osi (należy dodać inny silnik elektryczny 68 KM na tylnej osi dla Toyota RAV4 Hybrid AWD AWD). Powstały łączna moc modelu w wersji hybrydowej jest 197 KM.

Możesz być także zainteresowany

Toyota RAV4, ceny

Pierwsze wrażenia i konsumpcja Toyota RAV4

Toyota RAV4: 5 powodów, aby kupić

Toyota RAV4 Hybrid, staraliśmy

Chcesz nowy samochód? Przed docenia swój samochód za darmo

2017 BMW serii 5 Touring: Wszystkie dane i zdjęcia SERIA 5 Rodzina

by Comments Off on 2017 BMW serii 5 Touring: Wszystkie dane i zdjęcia SERIA 5 Rodzina
BMW zapowiada, że ​​nowa seria 5 Touring, znajome ciało jego średnim zakresie formatu samochodów, złamane szklany dach w takich dziedzinach, jak dynamiczny lub funkcjonalności.Rodzina BMW serii 5 Touring na zdjęciachRodzina BMW serii 5 Touring na zdjęciachRodzina BMW serii 5 Touring na zdjęciachRodzina BMW serii 5 Touring na zdjęciach

BMW serii 5 Touring świętuje 25 lat na rynku premiera jego nowa generacja, siódmy (G30 / 31). Jego oficjalny debiut odbędzie się na najbliższym Salonie Samochodowym w Genewie do niemal natychmiast potem rozpocząć marketingu: Po przybyciu na dealerów planowane jest na czerwiec. Nie posiada oficjalnego cenę jeszcze, ale BMW serii 5 sedan Mogą one dać wyobrażenie, gdzie strzały przebycia.

W zasadzie -BMW zapowiada kolejne dodatki całym year- będzie cztery wybrane dla tej rodziny silników wariantowych oprócz napędu na wszystkie koła, będzie połączona z napędem na wszystkie koła: BMW xDrive koncepcyjne i technicznie podobny do marki SUV.

2017 BMW serii 5 Touring, lżejsze podwozie

Nowa konstrukcja jest w BMW serii 5 Touring sensowne oszczędności wagowe. Dowodem na to jest fakt, że w porównaniu do 1800 kilogramów, na przykład, ważył poprzedni BMW 520d Touring, nowy pobyty w 1,730 kg. Rozjaśnienie nawet, gdy, na przykład, obecnie standardowe wyposażenie obejmuje zawiesina powietrza od tylnej osi w celu utrzymania automatyczną regulację wysokości, niezależnie od obciążenia.

2017 rodzina BMW serii 5 TouringOpcjonalnie, dla podwoziu BMW serii 5 Touring jest możliwe, aby wybrać Adaptive Drive z aktywne stabilizatory, Aktywny układ kierowniczy w połączeniu z napędem na wszystkie koła lub sportowe zawieszenie, w tym przypadku ze sprężynami krótszym niż standardowy centymetr.

Inne elementy zawieszenia BMW serii 5 Touring wykonane są z aluminium, co teraz dzieje się w bagażniku, tak, że rzeczywisty efekt tej zmniejszonej masie jest zmniejszenie zużycia paliwa i emisji zatwierdzony 11 procent w porównaniu do poprzedniej generacji.

2017 BMW serii 5 Touring, łączność

z 10,25 ekran " deska rozdzielcza z BMW serii 5 Touring może być kontrolowana, dotykowo lub kontrola sąsiedztwie zmienić, funkcje nawigacji, komunikacji i infotainment, dla których został rozwinięty jazdy Ikony nową strukturę. Jednak również niektóre funkcje mogą być obsługiwane z poleceń głosowych, dotak Lubię sterowanie gestami: BMW serii 7 premierę tej możliwości dokonywania gesty w powietrzu, aby wyregulować głośność sprzętu dźwiękowego, akceptować lub odrzucać połączenia, itd. Ponadto, HUD 70 procent większa pokolenie wymienić.

BMW serii 5 Touring, bardziej przestronny i praktyczny

Zasadnicze cechy estetyczne nowego BMW 5 Touring są znane w salonie, choć rodzina podłużnych powierzchni, co jest logiczne, przynosi nowość centralny filar tyłu. Tutaj znajdują się one tylne siedzenie BMW zapowiada znaczny wzrost powierzchni Głowa, ramiona i nogi; czyli we wszystkich wymiarach. W rzeczywistości, zgodnie z BMW zwiększonej szerokości wnętrza pozwala na bezpieczne i wygodne miejsce dla maksymalnie trzech fotelików dziecięcych z tyłu. "

Pod względem funkcjonalnym, trzy części zawierające oparcia tylnego siedzenia mogą zostać złożone -through dociskanie przycisku od startu individualizadamente (proporcja wynosi 40/20/40), a takżedmiten regulację jej nachylenian będzie również każdy z jego pasażerów lub potrzeb ładunku.

Ze swej strony, Pojemność bagażnika wynosi 570 litrów teraz w minimalnej konfiguracji 10 więcej niż oferowane przez BMW serii 5 Touring czwartej generacji; i 1700 składanych tylnych siedzeń -1670 litrów w precedente- modelu.

Jego pojemność wynosi 720 do 730 kg, w zależności od wersji, która jest 120 kg. I pokrywę bagażnika i siatka oddzielająca, pozwala podzielić przestrzeń w zależności od potrzeb użytkowników, ale mogą być przechowywane pod ziemią, jeśli nie jest używany.

Dostęp do tego miejsca dla obiektów nie tylko odbywa się za pomocą bramy, która ewentualnie może być napędzany silnikowo i mają otwór „hands-free”; również odblokowywania i otwierania tylnej szyby.

BMW serii 5 Touring Interior 2017BMW serii 5 Touring, cztery silniki i tylne lub wszystkie koła

Wersje z silnikami benzynowymi, które będą zaznajomieni BMW 530i xDrive Touring 540i Touring i. Jak sama nazwa wskazuje, najsilniejsze zarówno w silniku z sześciu cylindrów 3 litrowego CV 340, zawsze w połączeniu z napędem na wszystkie koła, oraz osiem automatyczną skrzynią biegów. Tymczasem w Touring 530i silnik czterocylindrowy moc i dwa litry 252 KM osiąga grunt przez tylne koła, chociaż poprzednio wykorzystuje ten sam osiem przekładnią automatyczną. Przyspiesza od 0 do 100 km / h 6,5 sekundy, a jego zużycie jest zatwierdzony opony 245/45 R18, 5,8 l / 100 km.

BMW 540i xDrive Touring Homologiczne, również z tych samych kół, 7,3 l / 100 km, przy jednoczesnym spełnieniu tego samego przyspieszenie w 5,1 sekundy.

w Diesel, także dostarczać silniki sprawiają, cztery i sześć cylindrów. Pierwszy, 2-litrowy 190 KM, jest sercem BMW 520d Touring. Może on być połączony z każdym z sześciu skrzynią biegów opcjonalnie z ośmio-automatyczny, zawsze z napędem na tylne koła. Jest to rodzina BMW serii 5 homologowany Niższe zużycie: 4,5 l / 100 km. Od 0 do 100 km / h, jest to najszybsza wersja z automatyczną skrzynią biegów: 7,8 sekundy w porównaniu z 8,0 wiodącego manualną skrzynią biegów.

BMW Touring 530d wykorzystuje 3 litry 265 KM oraz osiem automatyczną skrzynią biegów. Wybór jest przedmiotem, jak doprowadzić energię do ziemi: przez tylne koła lub cztery. Zużycie, zastosowanie albo, to 4,7 lub 5,3 l / 100 m; przyspieszenia, również odpowiednio 5,8 i 5,6 sekundy.

BMW serii 5 Touring, postęp w kierunku jazdy autonomicznej

Na drodze do autonomicznego napędzającego BMW serii 5 Touring również wyposażony w salonie, wpisy dotyczące ostrzeżeń i bocznego ruchu na skrzyżowaniach i asystentów zmiany pasa ruchu lub wyjście z niego; Sterowanie prędkością także aktywny tempomat.

Nowa rodzina BMW pozwala również na integracja między samochodu i właściciela telefonu, planować spotkania i wycieczki bezkrytycznie od jednego do drugiego, ale dodatkowo również odbieranie zdjęć w Smartphone środowiska pojazd gdy zaparkowany przez 3D Widok zdalnej funkcji. Dodatkowo można zarządzać e-mail, kalendarza i kontaktów (Microsoft Exchange ułatwia przesyłanie danych między urządzeniami), użyj carplay Apple lub rozporządzania ładowania indukcyjnego.

Inną cechą udostępniane sedan rodziny jest poza opiekunem postojowym Parking przy pilocie, z kierowcą na zewnątrz pojazdu.

Przyszłość Mercedes Klasy A z silnikami 1.2 i 1.4 benzyna

by Comments Off on Przyszłość Mercedes Klasy A z silnikami 1.2 i 1.4 benzyna
powstrzymywanie emisji i redukcji kosztów doprowadzi do kolejnej generacji Mercedesa Klasy A w 2018 roku wprowadzić mały silnik nowych silników benzynowych.Downsizing w klasie 2018 benzynaDownsizing w klasie 2018 benzynaDownsizing w klasie 2018 benzynaDownsizing w klasie 2018 benzyna

czwarta generacja Mercedes klasy A, który zostanie zaprezentowany w 2018, zadebiutuje Nowa platforma modułowa, nazwie MFA2, Dla modeli z napędem na przednie koła i poprzecznym układem mechanicznym, opierając się na ich silniki benzynowe do downsizing. W ten sposób, dostęp do 1,6 litra krok 160 bieżącego 102 KM, 180 i 122 KM 156 KM 200 przesunie się do 1,2 i 1,4 litra z kodem wewnętrzny M282. wola cztery cylindry, z bezpośrednim wtryskiem i doładowania z turbosprężarka.

Dzięki porozumieniu pomiędzy Daimler i Renault grup, będzie Renault / Nissan za sojuszu na rzecz rozwoju. Jest to gaz pędny dla wyłącznego użytku poprzecznie, więc nie wydaje się, aby zobaczyć go w klasie C, jeśli jest on dodawany do wszystkich instrumentów pochodnych klasy A, z CLA, GLA, klasa B i przyszłość GLB, który będzie bezpośrednim rywalem Audi Q3 Q2-Audi konkuruje z Mercedes i BMW X1 lodowaty.

Ale nowa Klasa A będzie nie tylko te silniki benzynowe dostępny będzie również nowy 1.6 i 2.0, a także bezpośredni wtrysk i turbo wersja AMG dotrzeć 400 KM maksymalna moc.

Z tych nowych silników o małej pojemności skokowej, Mercedes będzie oferował samochody z mniejsze zużycie, niższy poziom CO2 -fundamentales do zmniejszenia średniego poziomu emisji w całym jego zasięgu, które dodadzą około dziesięciu elektryczny przed końcem 2025 roku oraz Ceny nieco niższe dostępu aby pozyskać nowych klientów.

projekt następnej klasy A, na razie niewiele wiadomo, choć Koncepcja limuzyny zaprezentowany na Shanghai Motor Show 2017 daje nam wyobrażenie. On będzie dzielić wskazówkami z tego prototypu, z grilla Pan American obecnym w najnowszych modeli funkcji gwiazdy.

Nowy Seat Ibiza 2017: tak będzie narzędzie sprzedaży

by Comments Off on Nowy Seat Ibiza 2017: tak będzie narzędzie sprzedaży
Większe, mieszanka projekt Ateca Siedzisko i Seat Leon, wiele opcji łączności i niższe zużycie silników. To jest nowy Seat Ibiza 2017.W 2017 roku wychodzi nowy Seat IbizaW 2017 roku wychodzi nowy Seat IbizaW 2017 roku wychodzi nowy Seat IbizaW 2017 roku wychodzi nowy Seat Ibiza

Seat Ibiza 2017 Jest już w całości prosto do domu jego faza testów na otwartej drodze. Zarządzający techniczne starają się dopracować ostatnie problemy, które pojawiają się, zanim wejdzie do produkcji na wiosnę przyszłego roku.

Wcześniej w tym miesiącu luty widzimy pierwsze zdjęcia Urzędnicy będą Piąta generacja Ibizy. Model został po raz pierwszy wprowadzony w 1984 roku i które Seat również rozpoczęła produkcję w swojej fabryce w Martorell (Barcelona).

Nowy Seat Ibiza To będzie niemal identyczny obraz generowany komputerowo, które oferujemy w tej informacji. Po raz pierwszy można oglądać na żywo będzie wzdłuż obok Geneva Motor Show, który otwiera swoje podwoje w pierwszym tygodniu marca 2017 roku.

Pierwsze testy odbyły się w otwartą datą drogowego wynosi około koniec maja i to pójdzie na sprzedaż gdy zaczyna się latem, z powrotem w miesiącu czerwiec 2017.

Seat Leon w miniuatura

Nowy Seat Ibiza będzie skorzystać z sukcesu sprzedaży i dobrego przyjęcia obrazu Jego starszy brat, Seat Leon, niedawno zaktualizowany. Dlatego Seat Ibiza przyszłość będzie bardziej „mini” Seat Leon niż kiedykolwiek. Jego obraz będzie zbliżyć się do kompaktowy i tak będzie ich działania, rozwój i nieprześcigniony jego zatrzymania długość tej pory: na 4,06 metrów który ma długą modelu ciągle na sprzedaż. Oczekuje się użytkowym dłużej, bardziej przestronne i sprzedaje kompletne wyposażenie.

Ponadto, nowy Seat Ibiza będzie odpowiedzialny za markę w ramach grupa Volkswagen MQB modularna platforma dla swoich małych samochodów, wyprowadzenie nazywa A0. Seat Ibiza 2017 po nowym Polo, Skoda Fabia i Volkswagen już pojawiają się te same podstawy mały SUV Seat: the Seat Arona (Zdjęcie dolne). Będą to zrobić w czasie krótszym niż rok od wyświetlić Seat Ibiza 2017. Również zarówno Volkswagen Polo i Skoda Fabia będzie miał swoje własne style pochodne SUV. Pierwszy Polo SUV, będzie budowany od 2018 roku na tej podstawie, że znak w Landaben (Navarra).

Seat Arona 2017

Narzędzie: wiele nowych funkcji, ostra konkurencja ...

Kiedy nowy Seat Ibiza przychodzi na wielu przeciwników ostatecznie odnowione. W marcu 2017 roku zostanie toczenia ulicami pierwszych jednostek Kia Rio i Nissan Micra.

Znajdziesz tu również nową Ibizę z nowym citroen C3, model z wieloma możliwościami mechanicznych i dostosowywania. Jest to ta sama polityka, a następnie nowy Nissan Micra. Bardzo ciekawe twarzą w twarz.

Nissan Micra Citroen C3. Twarzą w twarz w 2017

nowa Ford Fiesta, który To będzie jeden z przeciwników, że jest nowy Seat Ibiza. Wzór silne zaangażowanie w nowej wersji o nazwie Aktywna i pochodzi z wyglądu SUV i nieco wyższej wysokości niż standardowej wersji pięciodrzwiowej. Ponadto, strona ta chce również, aby konkurować z górnym kategorii odkrytej więcej: luksusowe wersję Vignale zmierzy się z DS 3.

Możesz być także zainteresowany

Seat Arona: tak Czy nowy mały SUV dla 2017

Wszystkie nowe 2017 samochodów, marka marki

VW będzie produkował w Niemczech SUV większy Seat że Ateca

Lada X-Code, nowy mały SUV Rosyjski

Lada będzie mieć nowy samochód w tym przedziale do 2017: X-Code. To będzie podobna do wielkości SUV Nissan Juke i wspólna platforma z Dacji.Więcej rywale w walce o małych SUV-ów: przybywających z Rosji Lada X-CodeWięcej rywale w walce o małych SUV-ów: przybywających z Rosji Lada X-CodeWięcej rywale w walce o małych SUV-ów: przybywających z Rosji Lada X-CodeWięcej rywale w walce o małych SUV-ów: przybywających z Rosji Lada X-Code

AvtoVAZ, rosyjski producent większość własnością Renault-Nissan, właśnie pokazany w Moskwie Motor Show swój najnowszy projekt: A Mały SUV patrząc bardzo nowoczesny że Lada rentgenowskie, znamienny poprzez zaginanie bocznych drzwi formy i daje unikalny wygląd.

Choć Lada X-Ray -a modelu i produkcja przy użyciu tej samej platformy dla wszystkich Dacia- Został on teraz pokazano na wersji Krzyża Concept, z osłonami bocznymi i więcej nadproża, aby uczynić go bardziej Campero; X-Code, że to nazwa nowego samochodu koncepcyjnego Lada roku zadebiutował przed publicznością.

Konstrukcja Lada X-Code Steve Mattin jest obecnie główny projektant AvtoVAZ, a wcześniej, ojciec modeli jak Mercedes ML i GL. Wszystkie prace wokół Lada X-code, który ma stosunkowo blisko spojrzenie na to, co może być samochód, którego produkcja ruszy w przyszłym roku, To był przetrzymywany w siedzibie firmy Togliatti, historyczny, ponieważ nie został rozpoczęty w 1977 roku produkcję kultowego Lada Niva.

Lada X-Code, silniki i skrzynie biegów

Lada X-Code już obecne na rynku rosyjskim jako rywal SUV będzie Nissan Juke, Renault Captur, Skoda Yeti, Peugeot 2008 ... W dwóch pierwszych, musiałby silniki doładowane Organy Banku przypuszczalnie Alliance, 1.2 TSI cztery cylinders- ale w przeciwieństwie do nich, być może z zwiększona podaż wszystkich wersjach koła napędowe, taka możliwość w przypadku Juke skupiona jest w dwóch wersjach wyższej mocy, ale nawet Renault Captur rozważane.

Wśród wkładów Lada X-Code musiałby tzw Lada Connect system telematyki Smartphone, który może wysyłać informacje do samochodu i w najbliższej przyszłości korzystać z usług w chmurze.

Funkcje Lada Połącz są blokady i odblokowania drzwi samochodu, sprawdzić ich status, włączyć światła lub honk róg, aby zlokalizować go na parkingu, wziąć samochód na mapie, aby otrzymywać powiadomienia o jakimkolwiek uderzeniem lub samochodu został odholowany. będzie to również możliwe, aby zablokować silnik i wysyłania pozycji samochodu do biurka lub pomocy policji, włącz klimatyzację zdalnie odbierać dane na temat konserwacji i umówić się na spotkanie lub zdalny informacje dotyczące rozwiązywania problemów. System analizuje, podobnie, oferując codzienne statystyki jazdy.

Lada X-Ray i Vesta Sport, sportowe wersje

Poza tym kurtka wersji Lada X-ray X-Code wkrótce zostanie zintegrowany z zakresu producent sprzedaje więcej samochodów w Rosji, zarówno pierwszy, X-Ray jako Lada Westy, kompaktowy czterodrzwiowy sedan, zostały przedstawione ścieżki wersje sportowcy który wkrótce osiągnie produkcję.

Lada Vesta Sport

poza bardziej agresywny i urządzenia aerodynamiczne, wersje te wyróżniają się na wysokości Niższa zawieszenie lub wkładu Koła o dużej średnicy 18 ". Lada X-Ray i Vesta Sport, jak się je nazywa, mają 1,8 litrowy silnik pochodzą z pierwotnego 122 do 150 KM ze zmianami w wymianie silnika i układu wydechowego.

Można również intersar

Vesta Lada sedan, do 'low cost' Rosyjski

Renault Kaptur, ich najbardziej off-road tylko dla Rosji

AvtoVAZ Xray Koncepcja, luksusowy SUV z Rosji

Chcesz nowy samochód? Przed docenia swój samochód za darmo

BMW GINA Light Visionary modelu

Nie mów, że to prototyp BMW, nie mów, że jest to „concept car”. Wizjoner to BMW jest tak, że wizja, gdzie samochód można przejść.Otwórz oczy. Tylko wtedy, gdy zapalają sięOczy zamknięte. Ochrona i estetykaPlánchame że zmarszczki ...zamek był zmarszczek ...Nie będzie toczyć ulicą czy można kupić. z BMW GINA Light Visionary modelu, cele BMW zbadać, co mogą zrobić w przyszłości samochód. A co rewolucjonizuje pojawiły zgodnie z przeznaczeniem, co mamy na myśli teraz samochodem.zmienna geometria, dostosowanie formy do funkcji ... są argumenty słyszał setki razy, ale w GINA ligth całkowicie sens. Jakie są zewnętrzne panele nadwozia? W przypadku patrzeć estetyczny, w celu ochrony przed wiatrem i wilgoci, następnie Dlaczego zrobić arkusz? Powiedziane i zrobione, co widzimy, jest lekki GINA powłoki tekstylnej, doskonale dopasowana do struktury siatkowej aluminium.

W stanie dostarczyć wszystkie niezbędne siły, struktura ta nie jest jakaś struktura. oprócz Wzmocnienia węgla na elementy aluminiowe, Posiada niezwykłą cechę: struktura jest ruchoma. Tak więc, można zmieniać formy zewnętrznej, widocznej części, naciskając na materiale tworzącym korpus. I dlaczego zmieniać kształt ciała? Wystarczy zapytać inżynierów do Formuły Jeden, które zostały zakazane. W GINA Light, gdy sytuacja wymaga kaptur tylny „rośnie” i spoiler powstaje. Ilekroć wymaga tego sytuacja, w bramach rosną aerodynamiczne spódnice poprawić aerodynamikę. Jeśli więcej przepływ powietrza jest wymagana do chłodzenia silnika nerki są otwierane w celu poprawy krok ...Ciało tkaniny w następnym BMW? Na razie nie ... GINA Light Visionary przeznaczone tylko kwestionować wszystko i znalezienie skutecznych rozwiązań.Wewnątrz sytuacja się powtarza, bo rozciąga się w kierunku wnętrza tylnej revistimiento. Ten sam materiał otacza wewnętrzną drzwi a wnętrzem płyt, samych lub podłokietniki miejsc. Neopren obejmuje deski rozdzielczej, a także z „ciała” kontrole są obecne tylko w razie potrzeby.

Czy to coś stało się z show? Raczej nie. Albo raczej, ze względu na to, co jest zrewolucjonizować neuronach wszystkich osób pracujących na jak będzie przyszłych samochodów. Pomyślnie rozwiązane problemy, które pojawiły się w GINA Light, wypełnionych całkowicie nowych i przełomowych wniosków powinny pozwolić manasen nowy genious na tej ścieżce. faktycznie, GINA jest filozofią które zgodnie z BMW, został i jest w stanie podjąć wiele pomysłów do serii, jako kombinację wklęsłych i wypukłych powierzchni Z4.Jako takiej pracy systemu, w rewolucji GINA Światło mówią, że to jest „rozwiązane”, że jego produkcja będzie możliwa. GINA Light Visionary modelu To dzieło wizjonera, lub oświecony geniusz, który od ponad dziesięciu lat, rządzi estetyczne etapy BMW, Chris Bangle. I po jego wytycznych, okazuje się, Nowe rozwiązania muszą być w stanie szybko i ekonomicznie produkować. Bez względu na to, czy zmuszony do zmiany metod produkcji, ponieważ to właśnie BMW przeznaczone: może być wykonana z innego taniej można użyć mniej materiału i mniej energii do wytworzenia tańsze? To jest „mniej znaczy więcej”.

GINA Light jest jedynie projektem badawczym, który odróżnia ją od samochodu koncepcyjnego, w którym ma on zawierać maksymalną liczbę elementów, które mogłyby zostać wykorzystane później w serii. Jednakże, mosty, które dąży do prawdziwego życia, nie sugeruje, że może to być Z4 2020?

Audi Q8, luksusowy SUV na Detroit Motor Show 2017

by Comments Off on Audi Q8, luksusowy SUV na Detroit Motor Show 2017
Audi stawia duży luksusu z nowym Audi Q8, z coupe i SUV luksusowy aspekcie znacznych wymiarach. W Detroit prototyp ujawnione.Audi Q8 2017, pierwsze zdjęciaAudi Q8 2017, pierwsze zdjęciaAudi Q8 2017, pierwsze zdjęciaAudi Q8 2017, pierwsze zdjęcia

Audi zaprezentuje podgląd swojej przyszłości Audi Q8 w miesiącu styczniu 2017 roku w Detroit salon. Jest to koncepcja, która będzie daleko od ostatecznych cech samochodu. Jest to Luksusowy SUV duży oraz estetyka emocjonalne, Dzięki bardzo niskim sufitem i stylistyki z wspomnienia sportowe.

Audi Q8 będziesz największy zakres SUV, znajduje się w górnym segmencie do wszystkiego oferowanego Audi teraz. Technicznie, Audi Q8 Platforma MLB Evo wspólny z aktualnego Audi Q7 i innych modeli z silnikiem wzdłużnym marki Audi, wraz z Inne grupa Volkswagen Bentley Bentayga podoba. W związku z tym oczekuje się, że Audi Q8 Oczekiwać wysokiego poziomu wyrafinowania, jakość jazdy i komfort jazdy w niekończącą uczestniczy zarówno komfort i bezpieczeństwo i skuteczność.

Stosowane od MLB Evo architektura, przewidujemy, że znajdą się takie elementy, jak: integralną kierownicy, pneumatyczne i elektromechaniczne zawiesinę stabilizatora, chociaż może zaskoczyć nas z innej innowacji jako elektrycznego Audi turbo wydany przez SQ7, bo nie możemy zapominać, że jest to autentyczny W zakresie flagowy SUV. Wykorzystując wtórny zasilania 48 V, można skorzystać z rozwiązań świetlnych hybrydyzacji niektórych urządzeń mechanicznych lub odzyskiwania energii w zawieszeniu. W oficjalnych zdjęć odsłonięty Audi można zobaczyć logo e-Tron na przedniej płycie, która wykazuje obecność grupa wtykowe hybrydowego propelent.

Audi Q8 Detroit 2017Odpowiedzialny za projektowanie Audi mówią, że nowo interpretuje niektóre szczegóły estetyczne Sport Quattro Audi 80. W rzeczywistości, między maską i kratki są trzy małe wloty powietrza przypomina Audi Sport Quattro On wyświetlany na masce. Tylne nadkola są bardzo nieporęczne, a C-kolumna przypomina również Audi Sport Quattro. Pozostałe szczegóły konstrukcyjne, które definiują Audi Q8 pojęcie Są ośmioboczna kratka single-frame, większy niż jakikolwiek inny dotychczas charakteryzuje się bardzo rzeźbiony trójwymiarowy kształt, styl najnowszych kreacji Audi. Wybitni kroki z przodu i tylnym kole są zazwyczaj wersje quattro równowagi i doprowadzić do projektowania, koncentrując się na kołach.

Koncepcja samochodu Audi Q8 mają być przedstawione na Detroit Motor Show mają wewnętrzną konfigurację czterech wygodnych siedzeń z hojnych poziomach zamieszkiwania nawet w wysokości, pomimo styl "coupé" odzwierciedlenie w wygląd zewnętrzny.

Możesz być także zainteresowany:

Kolejny widok Audi Q: nowy Q8

Audi Q8: luksusowy SUV coupe

Audi Q7 3.0 TDI quattro tiptronic, najbardziej wygodny SUV

Volvo XC40 SUV zapowiada nowy maksymalną funkcjonalność: tak będzie

by Comments Off on Volvo XC40 SUV zapowiada nowy maksymalną funkcjonalność: tak będzie
Volvo zapowiada „zakończyć bałagan” z przybyciem nowym SUV miejskiego, XC40. Powiedzieliśmy wam szczegóły dotyczące przechowywania i funkcjonalności, które zawierają wnętrze i bagażnik.Volvo XC40 zapowiada rewolucję wewnątrzVolvo XC40 zapowiada rewolucję wewnątrzVolvo XC40 zapowiada rewolucję wewnątrzVolvo XC40 zapowiada rewolucję wewnątrz

Volvo XC40 to zapowiada się rewolucja w segmencie Miejski SUV Premium. Obecnie nie mamy oficjalne zdjęcia szwedzkiego samochodu, ale wiemy, że kilka rzeczy: Będzie wydany przed końcem 2017 roku Nie na Frankfurt Motor Show, gdzie marka ta nie będzie present-, będzie warianty hybrydowe, Silniki trzy i cztery cylindry ...

ręka Volvo, wiemy też, że pracowaliśmy bardzo dokładnie w punkcie, w szczególności: magazynowanie i zarządzanie obiektami wewnątrz samochodu. Szwedzka marka Obiecuje „koniec zaburzenia” i że kierowca Volvo XC40 przyszłości będzie w zakresie ramionach wszystko, czego potrzebujesz do przechowywania rzeczy osobistych. A poza tym, że są poza zasięgiem reszty, również przyczynia się do „oczyścić umysł”.

Jak zrobili? Po pierwsze, przeprowadzenie badania, aby dowiedzieć się problemy kierowców w życiu codziennym do przechowywania rzeczy w pojeździe. Więc oni do wniosku, że większość samochodów miał słabe pod tym względem ... a tym samym rozpoczął pracę wewnątrz nowego XC40.

Volvo XC40, wszystko w

Volvo XC40: rozwiązania wszystkich rodzajów

Oprócz marki Nowa platforma modułowa, Volvo XC40, który będzie wokół Długość 4,4 m- ma być odniesienia pod względem funkcjonalności, przestrzeni i pojemności wewnętrznej. Zaczynając od drzwi: Szwedzki ruch głośniki, aby pomieścić przedziały w łapaniu parę butelek, laptopa lub tabletu. Ponadto XC40 ma sub-niskotonowy innowacyjny włączone w desce rozdzielczej, co również mieć Specjalne kieszonki na karty kredytowe lub inne karty.

w tunel centralny, położony pomiędzy przednimi siedzeniami, być obszarem, w tym dużej pojemności Tissue Box i mały pojemnik w które pozostawiają pozostałości jako kosza. Aby telefon, Volvo XC40 będzie miało miejsce na ładowanie bezprzewodowy i porty USB do tego celu. schowek, Tymczasem, będziesz miał mały hak składany w celu zapewnienia, na przykład, toreb lub plecaków. Pod siedzeniami Nie będzie również dwie oddzielne przestrzenie do przechowywania drobnych rzeczy, takich jak tabletki lub małych przedmiotów.

tułów Volvo XC40 obiecuje odniesienia także użyteczność i funkcjonalność. Dodatkowo do posiadania Komora zamknięta pod ziemią, nie będzie Specjalny system skutecznie oddzielić bagaż, oraz dwa haczyki do zabezpieczania i inne cztery haki obciążenie do przewozu bagażu komfortowo. tylne siedzenia mają mechanizm elektroniczny na, aby przycisk dmuchać, złóż oparcia i uzyskać całkowicie płaska przestrzeń ładunkowa.

Volvo XC40

Możesz być także zainteresowany

Volvo XC20: Kolejny SUV rywalizować Q2?

Volvo XC60: wszystkie nowe ceny SUV

Volvo nie będzie więcej inwestować w silnikach Diesla

Jeep Grand Cherokee i Grand Cherokee SRT 2015, amerykański brute force

by Comments Off on Jeep Grand Cherokee i Grand Cherokee SRT 2015, amerykański brute force
Jeep zapowiada nowe możliwości dla małych Grand Cherokee 2015 Zakres nowych wersjach Summit i Summit California Edition, które zapewniają dodawane są bardziej różnorodne i wyłączności. Tymczasem wariant sporty ekstremalne i Grand Cherokee SRT zyskuje większą moc i moment obrotowy, a także przedstawiając pewne konkretne szczegóły konstrukcyjne.Jeep Grand Cherokee i Grand Cherokee SRT 2015Jeep Grand Cherokee i Grand Cherokee SRT 2015Jeep Grand Cherokee i Grand Cherokee SRT 2015Jeep Grand Cherokee i Grand Cherokee SRT 2015

Jeep lekko odnawia jednym z jej flagowych modeli: Grand Cherokee. zasięg 2015 Ten duży SUV zdolności off-road jako wielką nowość przedstawia możliwość wyboru dwa nowe poziomy wykończenia: Kalifornia Summit i Summit Edition.

JEEP Grand Cherokee 2015 wersja szczyt Oferuje on wykończenie wnętrza, który zawiera nowy rodzaj skóry zwanego Argentyna Tan, a także różne wstawki w kolorze czarnym i drewna. Są też nowe elementy wyposażenia podświetlane progi drzwiowe i nowy system, który redukuje hałas wewnątrz za pomocą specjalnego traktowania szyby.

Ze swej strony, Grand Cherokee Summit 2015 California Edition Oferuje on Korpus o mniejszej wysokości nad ziemią i lusterka i klamki drzwi malowane w kolorze ciała. Na zewnątrz jest uzupełniony o kolorze felgi aluminiowe nowe banknoty 20 cali średnicy i zakańczania Satin Carbon.

Jeep Grand Cherokee SRT 2015Grand Cherokee SRT 2015, więcej witamin

w aktualizacji 2015 Zakres Jeep Grand Cherokee, SRT działu sportowego (Street Racing Technology) do Fiat-Chrysler w Stanach Zjednoczonych chciał opuścić swoje osobiste piętno. Zatem Grand Cherokee SRT przebudowana wersja 2015 wyróżnia się oferując silnik z małych ulepszeń, w tym przypadku, znany silnik atmosferyczny 6.4 V8 HEMI rozciągając swą moc 481 CV (Aktualna wersja europejska daje 468 KM), a maksymalny moment obrotowy zwiększa także 64.95 MKG (63.67 MKG wariant Old World).

Odpowiedzialna za zarządzanie całą brutalnej siły Grand Cherokee SRT 2015 jest 8-biegowa automatyczna skrzynia biegów z konwerterem momentu obrotowego. Napęd na cztery koła z kilku trybów pracy są również odpowiedzialne za dostarczanie wszechstronność i dynamizm przycisk, aby uderzyć. W kategoriach wydajności, jeep informuje przyspieszenie od 0 do 96 km / h na 4,8 sekundy, a prędkość 257 km / h.

Poziom wzór w odzieży sportowca Grand Cherokee SRT 2015 Podkreśla nowy kolor nadwozia o nazwie Red parowa Special Edition, Nowe akcenty błyszczący czarny rozproszone i nowe ciało felgi aluminiowe 20 cali pomalowane na czarny metalik.

Ford Tourneo Courier 2014, większa wydajność i przestrzeń

by Comments Off on Ford Tourneo Courier 2014, większa wydajność i przestrzeń
Ford będzie sprzedawać tej wiosny nowy Tourneo Courier 2014, pojazd, w którym estetyczny dzień gasił, zawierające -dwa nowych i wydajnych silników Diesla 75 i 95 KM i 100 KM EcoBoost benzyny i elementów wyposażenia wysokie obciążenie technologiczne.Ford Tourneo Courier New 2014Ford Tourneo Courier New 2014Nowy Ford Tourneo Courier 2014Ford Tourneo Courier New 2014

więcej przestrzeń ładunkowa, Jest to jeden z najbardziej atrakcyjnych cech nowej Ford Tourneo Courier 2014. Konkretnie, firma deklaruje owalna objętość przestrzeni w tułów z 708 litrów, pojemność, która może być zwiększona do 1656 litrów podczas składania siedzeń drugiego rzędu.

Gama silników Ford Tourneo Courier 2014 to jest bardziej wydajne. Diesel w ofercie, można wybierać między 1,5 TDCI 75 KM i 1.6 Duratorq TDCi 95 KM. Na tym drugim silniku, Ford ogłosił średnią konsumpcję 3,7 l / 100 km i 97 g / km CO2.

Dla tych, którzy preferują benzyna, Ford Tourneo Courier będą również dostępne z nagradzaną turbodoładowaniem trzy silnik 100 KM 1,0 Ecoboost, dla amerykańskiej marki średnim zużyciu zaliczek 5,2 l / 100 km oraz średni poziom CO2 119 g / km.

Ford Tourneo Courier 2014 Ford Tourneo Courier New Można mieć szerokie elementy zawartości technologicznych jak silnik start-stop urządzenia Auto-Start-Stop, ogranicznik prędkości, jak również Kontrola ciśnienia w oponach. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, Tourneo Courier Obejmuje ono kontroli stabilności z górki rozpocząć pomoc, awaryjne hamowanie miasto, Kontrola trakcji, pochylenia lub złagodzenie kontrola kołysać trailer, między innymi.

urządzenie Ford SYNC Kontrolowane przez głos, wraz z systemem pomocy w nagłych wypadkach Pomoc w nagłych wypadkach Są one dostępne, aby pomóc mieszkańcom zadzwonić do lokalnych służb ratunkowych w razie wypadku. Model ten będzie dostępny w trzech wersjach wyposażenia: Ambiente, Trend i Titanium.

to Ford Tourneo Courier Dzieli globalną platformę dla małych samochodów bród, więc jest włączenie elementów technicznych, które również zamontować Fiestę i B-Max. Wraz z pojawieniem się nowej wersji kurier, Tourneo zakres rozciąga się na ich wybór pod względem liczby wariantów nadwozia i tworzą dziś Tourneo Connect Tourneo Connect i Tourneo Wielki klienta.

Seat Leon Cupra ST, rodzina szybciej (wideo)

by Comments Off on Seat Leon Cupra ST, rodzina szybciej (wideo)
Seat Leon Cupra ST stał się najszybciej zapoznać Nurburgring, ukończenie mitycznego prześledzić w 7: 58.12 minut z Jordi Gené za kierownicą.ST Seat Leon Cupra, najszybszy rodzinaSeat Leon Cupra ST, najszybszy rodzinaSeat Leon Cupra ST, najszybszy rodzinaSeat Leon Cupra ST, najszybszy rodzina

Seat Leon Cupra ST Zostało ono ogłoszone przez Wörthersee 2015 jak seryjna produkcja rodzina szybciej Nurburgring, ukończenie całego „Zielone Piekło” w czasie 7: 58,12 minuty.

Jordi Gené zostało zlecone do wykonania rekord z samochodem zasilanym silnikiem gazowym 2.0 TSI 280 KM, połączony z automatyczną skrzynią biegów podwójnego sprzęgła sześciobiegową.

Nissan Juke-R 2,0 600 KM obłęd

Juke-R 2.0, najnowszy 'szaleństwo' Nissan, jest przedstawiony w Goodwood. ostra wyglądać bardzo ostra rozjazdu 600 KM GT-R i DNA.Nissan Juke-R 2,0 600 KM obłędNissan Juke-R 2,0 600 KM obłędNissan Juke-R 2,0 600 KM obłędNissan Juke-R 2,0 600 KM obłęd

Wyglądało na to, że to druga część Juke-R że „rozjazd” supervitaminado od 485 KM którą zaskoczył nas z powrotem w 2011 roku były błędne. Nissan, Jako lekarz Frankestein każdy, powrócił do prowadzenia części dwóch jego najbardziej znanych pojazdów, takich jak szafą i GT-R, aby utworzyć Grająca-R 2,0 (Nazwa jest bardzo cyfrowy, btw)

Biorąc prąd Juke przeprojektowane, jeśli 485 KM wydawało mało, teraz wybrał się do osiągnięcia okrągłą wartość 600 KM i „dostroić” swoje ciało więcej, aby wyglądać znacznie bardziej agresywny.

UrzÄ maszyna ta wersja jest jazda GT-R, czyli jeden 3,8 V6 600 KM i Maksymalny moment obrotowy 66,5 mkg pomiędzy 3600 a 5600 obrotów na minutę. Będzie to debiut na Goodwood i czekamy, aby dostać się do swoich dowódców, aby zobaczyć, jak pasuje to trąba powietrzna władzy taki samochód kompaktowy.

Fiat Toro 2016, pierwsze oficjalne zdjęcie nowego pick-up

by Comments Off on Fiat Toro 2016, pierwsze oficjalne zdjęcie nowego pick-up
Fiat Toro obiecuje siłę i trwałość czystym 4x4 i komfort nowoczesnego SUV. Fiat zaprezentował ambitny pick-up ma zostać wydany w 2016 roku.Fiat Toro 2016, pierwsze oficjalne zdjęcie nowego pick-up

Podobnie jak terenowy w większości wykończone przez porzucenie poprzednią filozofię twardzieli, pick-up wydaje się również stopniowo będzie ewoluować z narzędzi walki, wykorzystanie niemal pół-profesjonalny, praktyczne pojazdy 4x4 bardziej komfortowe i wyrafinowane. Istnieją nawet producenci, którzy odważą dziś i nazwać ten Nowa koncepcja: SUP (Sport Utility Pick-up). Teraz wiemy, że jednym z pierwszych przedstawicieli może być Nowy Fiat Toro, którego przedni obraz właśnie odsłonięto oficjalna włoska marka z pierwszej „zwiastuna”.

Jak dotąd, nie ma informacji na temat tego nowego Fiata Toro. Możemy zapewnić, że wyniesie rynek Ameryki Łacińskiej na początku 2016 roku, ale jest jeszcze potwierdzone później pojawił się w Europie. jest będzie produkować w mieście Pernambuco w Brazylii, w tej samej fabryce, która uzyskać Jeep Renegade a według zapewnić różne środki w Ameryce Południowej, to będzie zlokalizowany krok powyżej obecnego pick-up Fiat Strada, z blisko koncepcji SUV komfortu i wyrafinowania, ale z kolei poniżej masywniejsza Toyota Hilux lub Ford Ranger. Szczegóły, które stawiałoby to Nowy Fiat Toro w środowisku, a może nawet nieco poniżej, 5 metrów długość.

Dlatego uciekając koncepcję gospodarczą jak Strada, nowy Fiat Toro zapowiada się stylowy pojazd każda droga, przydatny dla osób poszukujących wymagania przestrzeni, bardzo ładowność i dobry komfort i urządzenia do stosowania na co dzień. Jego przednie pokazy i bardzo sportowy i agresywny wizerunek, zdominowany przez potężną optyki LED. Z pewnością wydaje się przybierać różne cechy Fiat Praca FCC4, przedstawiony tylko jeden rok temu marka w Brazylii, korzystając z okazji Sali Sao Paolo.

Fiat Toro mają podwójne ciało kabiny, z czterema drzwiami i dobre zdolności wnętrz dla 5 pasażerów. Według opublikowanych mediów latynoamerykańskich, będzie on oferowany w 4x2 i 4x4, i może jeździć silniki benzynowe lub turbodiesel, chociaż ich rynki rozpocząć wprowadzanie zaplanowane Wersja dwupaliwowe 1.8L oraz o 140 KM. Wszystko wskazuje ponadto, że będzie to trudny rywal dla nowy Renault Duster Oroch (the pick-up wersję Dacii Duster), Francuska marka zaczyna się w tym miesiącu do sprzedaży na rynkach takich jak Brazylia czy Argentyna. Nie dziwić więc, że wkrótce dowiemy się więcej alternatyw dla tego nowego segmentu „SUP” i to wydaje się być bez wątpienia nabiera kształtu i wyraźny wzrost.

Oficer! Jaguar E-Pace: jest to nowy kompaktowy SUV

by Comments Off on Oficer! Jaguar E-Pace: jest to nowy kompaktowy SUV
Jaguar utrzyma swoją gamę SUV, tym razem prezentujący nowy kompaktowy model, który będzie konkurować z BMW X1 i Mercedes GLA. A powiemy Ci wszystkie szczegóły.Jaguar E-Pace: Wszystkie zdjęcia nowego kompaktowego SUVJaguar E-Pace: Wszystkie zdjęcia nowego kompaktowego SUVJaguar E-Pace: Wszystkie zdjęcia nowego kompaktowego SUVJaguar E-Pace: Wszystkie zdjęcia nowego kompaktowego SUV

wstąpił Jaguar SUV świata ręka F-Pace rok temu. Teraz, w czasie krótszym niż dwanaście miesięcy, model ten jest nie tylko najlepiej sprzedającą się marką samochodów, ale nawet prowadzi do przyłączenia dwie nowe propozycje oferują SUV: Elektryczna I-tempie, a E-Pace że dzisiaj oficjalnie zaprezentowany stopień niżej wielkości.

nowa Jaguar E-Pace Jest dobrze umieszczony otwierając nowy Zakres Jaguar SUV i mierzy 4,4 m, tylko cztery centymetry więcej niż prąd Range Rover Evoque. Moment F-Pace pozostaje flagowym z jego 4,7 m długości, ale nie zbyt długo. W notebooku następne zadanie Jaguar J-Pace jest duża, w pobliżu pięciu metrów, a 2019. Natomiast przed i za po lecie 2018 roku, Mamy już wspomniano I-Pace: a SUV coupé od 4,68 metrów będzie oferować tylko napęd elektryczny, około 350 km od autonomy- i będzie produkowany przez Magna Steyr w Austrii.

, ale niech pierwszy nowy ręcznego: Jaguar E-Pace. nowa kompaktowy SUV zajmie Platforma aluminiowa otwarte XE saloon i wykorzystuje materiał 75 procent, co pozwala obniżyć ciężar również przyjąć wykluczają. Również skorzystać mechanicznie Silniki wysokoprężne Ingenium i benzyna grupa (pierwszy Jaguar tylko liczyć je w swoim zasięgu) Zawsze 2,0 litra: Na razie nie oczekiwanej V6.

Jaguar E-PaceJaguar E-Pace: Silniki

w Diesel, Jaguar E-Pace będzie mieć uprawnienia 150, 180 i 240 KM podczas benzyna on postawić na 249 i 300 KM silniki, zawsze 9 przekładnia automatyczna, Natomiast aż do 180 KM diesel z ręczną skrzynią biegów może być wybrany i będzie oferowany z przód- lub napęd na wszystkie koła z ceną wywoławczą 37,400 euro. Wtedy nie może być wersja SVR wyraźnie sportowych barwników, aczkolwiek z silników czterocylindrowych.

ta nowa Jaguar E-Pace gra z krótkimi nawisami, A przedziałowe powietrzem, mniej wyraźne niż w starszym bratem (I-Pace elektryczny), chociaż nie uciekać się do ramki chrom na drzwiach, aby zapobiec barwnik klasyczne lepsze produkty. Ponadto, zwykle wąskie reflektory niedawne Jaguar są zmieniane na kilka bardziej podobny do sportów typu F -The tylne soczewki, jeśli założyć, że efekt zaostrzony jak pracował przez Group- formach.

Jaguar E-Pace: Jazda pod kontrolą

Dynamicznie, Jaguar E-Pace pozwala dostosować swoją odpowiedź drogowego. Można dokonać korekty akcelerator, adres, zmianę, a gdy jest ona dostępna, układ Adaptacyjne zawieszenie Dynamics, który monitoruje ruchy pojazdu co 2 milisekundy. Wszystko E-Pace oferuje system JaguarDrive sterowania, Jest oferując kierowcy cztery tryby jazdy: Normal, dynamiczny, Eco i Deszcz / Lód / śnieg. Ponadto oferowane są podstawowe wersje zaawansowanych systemów napędowych przód- lub na wszystkie koła.

Napęd na cztery koła Jaguar E-Pace zarządzać osie momentu obrotowego między którymi czasie rzeczywistym. standardowe Driveline wysłać moment obrotowy na tylne koła tracą przyczepność, jeśli z przodu, podczas gdy bardziej wyrafinowane Aktywny Układ napędowy AWD (aktywna dystrybucja momentu obrotowego) Będzie współpracować z praktycznie 100% momentu obrotowego na tylne koła i danych zebranych w różnych czujników modyfikacji momentu obrotowego na każdym z kół, co umożliwia zachowanie podsterowności bardziej neutralne opartego rosnący moment obrotowy w kierunku przeciwnym na koło zewnętrzne i nadsterowności przesyłaniu momentu obrotowego na przednie koła. Dwa oddzielne sprzęgła na każdej osi tylnej może zmniejszyć lub zwiększyć moment obrotowy do każdego z nich, aby otrzymać dostępne. to Ta sama funkcja służy do maksymalizacji dynamiki -supported przez system selektywne krzywej hamowania- gdy dotyczy, lub podjąć trakcję na śliskiej powierzchni.

Jaguar E-Pace: ZdjęciaA w środku, Nowy Jaguar E-Pace jest tak wyrafinowany i ekskluzywny jako najbardziej ambitnego Jaguar. Wewnętrzne linie inspirowane sportowy charakter wybuchowy typu F, natomiast funkcjonalnie obiecuje liczne otwory suwak dodać nadchodzące pojemność 30 litrów, w tym dwie oddzielne przestrzenie do umieszczenia smartphone i tabletki. jego ogłasza bagażnika 577 litrów Wydajność i zawiera otwór napędem ruchu Keyless stopy.

Jak dla personelu, Łączność i rozrywka na pokładzie nie zostały one zignorowane albo w nowym Jaguarze E-Pace. SUV jest standardowo z systemu Infotainment Touch Pro z 10-calowym ekranem dotykowym aw opcji cyfrowy oprzyrządowanie 12,3 ekranie", Na zewnątrz jest nowy system projekcji informacji na przedniej szybie (HUD), Który chodzi do odtwarzania danych, takich jak prędkość obrotowa silnika i integracji telefonii komórkowej, co pozwala trasy E-Pace lub zaproponować muzykę ożywić podróż. Będzie on również zapewnić Innowacyjna Aktywny Key System: Bransoletka wodoodporny otworzyć samochód odblokowany.

systemy ostrzegawcze w pojazdach ślepe, komory obwodowe, które determinują nadjeżdżających pojazdów, uczestnicy parkowania lub hamowania awaryjnego są także wśród aktywny bezpieczeństwo Jaguar E-Pace kto chce bardzo wysoki. Być może umieścimy pomiędzy pytania momencie masy: mimo stosowania aluminium, dowolną wersję E-PACE niskie 1,700 kg.

Możesz być także zainteresowany:

Nowy Jaguar E-Pace, testowane w ekstremalnych warunkach

Pełna gama Jaguar, poprawa

To nowy Jaguar XF Sportbreak

Rimac Pojęcie jeden, od 0 do 100 km / h, w 2,8 sekundy

by Comments Off on Rimac Pojęcie jeden, od 0 do 100 km / h, w 2,8 sekundy
marka Chorwacki Rimac przynosi pojazdElektryczny może przekroczyć 300 km / h.Oryginalny supercar z czterema silnikaminiezależny i zdolny do napędzania go do100 kilometrów na godzinę z resztą w zaledwie 2,8 sekundyW tworzeniu Rimac Concept One mająuczestniczyli projektanci, które należały do ​​domuWłoska Pininfarina i wykwalifikowanych pracownikówskórzane pochodzące z bułgarskiej firmie Vilner.Concept One będzie kosztować miliondolarów, co odpowiada około 813.250 w Europieeuro.Rimac Concept OneRimac Concept OneRimac Concept OneRimac Concept One

1088 CV Dzięki baterii 91 kWh który zasila cztery silniki konieczności, po jednym dla każdego koła. Każdy z nich może pracować niezależnie i Rimac nazwał ten system „aII koła momentu Vectoring ' (AWTV).

Rimac Concept One Można osiągnąć maksymalną prędkość 306 km / h i zajmuje tylko 2.8 sekund, aby przejść od 0 do 100 kilometrów na godzinę. Jego dostawa moment obrotowy 164 MKG pomiędzy 0 a 6500 obrotów na minutę, a od marki ogłosił zasięg około 600 km. Jego waga jest pusty 1950 kg, co stanowi niesamowity stosunek 1,79 kg / CV.

Jego wymiary zaspokoić do 4,5 metrów, szerokości 1,9 i 1,2 wysokie, a ich walka ma 2750 mm.

Wnętrze ma bardzo sportowy i ładny wygląd dzięki pracy specjalistów Vilner. Systemy informacyjne kierowcy są najnowsze technologie i są doskonale zintegrowane z przedziału pasażerskiego.

Zewnętrzna konstrukcja wyraźnie dąży agresywny i sportowy wygląd, który z łatwością może konkurować na rynku. Projektanci pochodzące z Pininfarina Oni nie zawieść i dbałość o szczegóły. Czerwone i czarne kolory jego ciała doskonale połączone. Boczne włókna węglowego należy dodać przedni grill, który daje dużą objętość i zestaw tylnych świateł z mocą głębokość, wyłączne Concept One.

Rimac Concept One zaprezentuje w tym roku na Salonie Privé odbędzie się w Londynie (Wielka Brytania) od 5 do 7 września i mieć pieniądze i szczęście kupić 88 jednostek -tylko będą korzystać z rynkiem Wygląd i zachowanie samochodu, który mógłby odpowiedzieć na przyszłość samochodów w swojej klasie, a może sobie proste, ale eleganckie włoskie akcenty. Pininfarina jest jasne, że duch -I jego diseñadores- położył rękę na niego.

Co sądzisz o tej wiadomości? Debata na temat Forum z innych entuzjastów sportów motorowych.