Mniej bezpieczne samochody, według Euro NCAP

Z danych z testów zderzeniowych Euro NCAP w 2014 i 2015 roku w ręku, możemy ustalić, które samochody są mniej bezpieczne. Są to wyniki.Samochody z gorszymi wynikami w testach zderzeniowych Euro NCAPSamochody z gorszymi wynikami w testach zderzeniowych Euro NCAPSamochody z gorszymi wynikami w testach zderzeniowych Euro NCAPSamochody z gorszymi wynikami w testach zderzeniowych Euro NCAP

Testy zderzeniowe samochodów przez Euro NCAP sięga roku 1996. Prawie 20 lat później, wyniki spółki pozostają niezbędne do określenia samochody bezpieczeństwa i poziomu ochrony widzimy dzisiaj na drogach. Dowody, które z czasem stają się bardziej rygorystyczne, specyficzny i oferują wyniki w szerokim zakresie funkcji.

Dziś, Euro NCAP czyni różne testy w swoich testach zderzeniowych: zderzeń czołowych, bocznych i tylnych wpływ kolizji. wyniki Są one podzielone na różne sekcje: oprócz gwiazd (0 do 5), jest zdeterminowana jednym Systemy procentowe, a wynik w dorosłym poziomu ochrony pasażerów, dziecko ochronę pasażerów, ochrona pieszych i pomoc.

Z danych w parze Euro NCAP oferowane publicznie w różnych falach badania, my szczegółowo Jakie są Najmniej bezpieczne samochody z tego roku 2015 i 2014. Należy mieć na uwadze jedno: testy 2015 uległy zmianie i wzrósł progi konieczne, aby uzyskać 3, 4 i 5 gwiazdek. Widzisz, wiele pojazdów użytkowych na liście i, przede wszystkim, bardziej ujemny w systemach pomocowych wyniki sekcji.

dwie gwiazdy

Jedyny pojazd, który uzyskał 2 gwiazdek w testach zderzeniowych Euro NCAP w ciągu ostatnich dwóch lat było Lancia Ypsilon. Włoski narzędzie penalizuje głównie w dwóch kategoriach: ochrona dorosłych (44 procent) oraz systemów pomocy (38 proc.) W dwóch innych sekcji przyjmuje obszernie: ochrony dzieci (79-procentowy) i ochrony pieszego (64-procentowy).

Mniej bezpieczne samochody, według Euro NCAP

Trzy gwiazdki (2015)

Tutaj znajdziemy ważną listę. w 2015, Cztery samochody uzyskały ocenę 3 gwiazdki. Jednym z nich jest Renault Trafic, Najsłabsze której zabezpieczenie osób jest dorosły (52 procent) dla pieszych (53 procent) i urządzenia wspomagającego (57 procent). Opel / Vauxhall Vivaro, Tymczasem ma bardzo podobne wyniki do Trafic, gdyż nie przekracza 57 procent w ciągu ostatnich trzech parametrów i zatwierdzone Note (91 procent) w ochronie lokatora dzieci, jak w samochodzie Renault.

Fiat Panda Krzyż Jest też na liście. Jeśli w ogóle, nie przekracza 46 procent w stosunku do systemów wspomagania i pozostaje o 50 procent w ochronie pieszych. Jak dotyczących ochrony dla dorosłych i dzieci, on zdobył 70 i 77 procent. BMW Z4 Jest to czwarty samochód z 2015 roku pokazuje 3 gwiazdkami Euro NCAP: niemiecki kabriolet wyciąga 46 procent systemów frekwencji, 61 procent dla ochrony dzieci i 69 procent w ochronie dorosłych.

Trzy gwiazdki (2014)

Jeśli spojrzymy na rok 2014, widzimy jak wykaz pojazdów, z 3 gwiazd jest znacznie wyższa. Dacia Logan MCV ma niską systemy frekwencji 38 procent i pozostaje o 57 i 55 procent dorosłych i ochrony pieszych. Suzuki Celerio, Tymczasem systemy wspomagania note akcji z Dacji.

Dwóch pojazdów komercyjnych braci 'z Grupy PSA zakładowego Uwaga: Peugeot Partner i Citroen Berlingo przerwać z 48 systemów nośnych procent i 56 procent w dorosłym ochrony pasażerów. Dwa inne samochody z francuskiej filozofii firmy i wymiany platformy: Peugeot 301 i Citroen C-Elysée, z jeszcze gorszym systemów frekwencji 33 procent i 54 procent w ochronie pieszych.

Elektryczny pojazd na liście: Nissan e-N200 Evalia, innych systemów ujemny frekwencji (38 procent), oraz 60 procent w zakresie ochrony pieszych. Renault Megane hatchback Trzecia generacja trwa 48 procent systemów frekwencja i kolejne 60 procent w ochronie pieszych. Wreszcie, MG 3, pojazd, który nie jest sprzedawany w Hiszpanii, 38 procent akcji pamiętać, systemy pomocy i 59 procent w ochronie pieszych.

Mniej bezpieczne samochody, według Euro NCAP

cztery gwiazdki

Przebywają blisko, aby uzyskać najwyższy wynik, ale ma niezwykłe piętno 4 gwiazdek w testach zderzeniowych Euro NCAP. w 2015 teraz zamknięte, więc oceniło te samochody: Karl Opel, VW Caddy, Audi TT, Nissan Navara, Mitsubishi L200, Hyundai i20, Mini Clubman, Fiat 500X i Mazda 2, CX-3 i MX-5.

w ubiegłym roku 2014, 4 gwiazdki uzyskano następujące pojazdy: Kia Soul and Soul EV, Mini Cooper, „bracia” Toyota Aygo, Peugeot 108 oraz Citroen C1, inna para Fortwo-Forfour i Twingo Opel / Vauxhall Corsa Hyundai i10 Citroën C4 kaktusa i Ford Tourneo kurier.

- Możesz być także zainteresowany:

Lancia Ypsilon, tylko dwie gwiazdki w testach zderzeniowych Euro NCAP.

Skoda Fabia, BMW Aktywny Tourer, Nissan Pulsar i Tesla Model S pięciogwiazdkowy Euro NCAP.

Videonoticia: Smart Fortwo vs Mercedes klasy S, jak będzie po zderzenie czołowe?

Więc samochód jest produkowana, wszystkie fazy

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak długo to trwa, aby zbudować samochód od podstaw i jak cały proces? Powiemy wszystkie etapy produkcji samochodu.Jak się samochód? proces zdjęciaJak się samochód? proces zdjęciaJak się samochód? proces zdjęciaJak się samochód? proces zdjęcia

Według informacji, jakie przekazał różnych producentów samochodów, ponieważ zatwierdzenie projektu podana jest utworzenie nowy samochód aż kroki na ulicy, idą od cztery do sześciu lat na średniej. Jeśli chcesz, spójrz na to w ten sposób: niedawno, Mercedes-Benz wprowadzone do sprzedaży swój nowy E-klasa, jeden z najnowszych samochodów w salonach. Cóż, to równocześnie rozpoczęto prace nad jego wymianą, oczekiwanego aby zobaczyć roku 2023. I, oczywiście, przygotował całą ewolucję że obecne doświadczenie w ich cyklu życia, jak widać jest około siedmiu lat.

jeszcze kilka producenci samochodów Oświadczam zamkniętą datę pytany o cykl rozwoju nowego modelu. W pewnym sensie, istnieją powody, to zależy od tego, co rozumie się przez nowego modelu. Wóz pełen, bez mechanicznego? ¿Dodawanie nich może dziedzictwo wcześniejszego pokolenia, wciąż majstrować? Oko, dla takich marek jak Mercedes zostały przywołane „klejnotów” w stylu klasy S, który zmienia się raz na dekadę. Oznacza to, że przez dziesięć lat jego przywódcy ewoluować i rozwijać skrupulatnie "know-how" potrzebne do uruchomienia pojazdu, który, podobnie jak inne flagowe pierwszym poziomie, jeśli chodzi staje się odniesienie technologicznego.

Nawiasem mówiąc, jest wyceniony znacznie więcej czasu jednostka produkcyjna wymaga Generalist samochodu: 20 godziny ponieważ rozpoczęciem spawania i podwozia aż wypłynie z wykorzystaniem linii produkcyjnej.

Jak zaprojektowany samochód?

Seat wyjaśnia to wyraźnie: 1400 dni, Ponad tysiąc szkice, 5,000 kg gliny i 1000 litrów malować wymagają w pełni zdefiniować projekt nowego samochodu. I najlepsze: wszystko zaczyna się od ołówka i papieru. Hiszpańska marka wyjaśnia proces w następujący sposób:

1. Briefing. sporządzanie wytyczne muszą one spełniać nowy samochód, mapę drogową, która wyznacza Model DNA i poprowadzi proces.

Więc samochód jest produkowany: projektowanie2. Broszury. Projektanci zaczynają rysować nowego samochodu, od tego, co robią, aby niemalże rzeczywistym obrazem nowego pojazdu. W ciągu czterech lat wyprodukowali ponad tysiąc szkice.

3. szkice wybrane wirtualnie odtworzyć zwiększyć objętość przyszły samochód. Wynik officiates jako whitepaper.

4. model "glina". Glina maquette-size oraz cztery tony, ponad dwukrotnie więcej niż samochód produkcji. fizycznie odtwarza wygląd zewnętrzny ma kształt i jak są wprowadzane zmiany. W tym procesie nie jest dziełem rzemieślnika, Molder ręka rzeźba kawałek.

5. "mrożone modelu". Ostateczny wygląd zewnętrzny, zatwierdzone przez firmę. Jego wygląd jest całkiem realne, choć pozostają model "glina", W trakcie całego procesu do osiągnięcia około 5000 kg glinki stosowane.

6. kolory. Departament of Color&Przycięcie tworzy nowe wewnętrzne i zewnętrzne dźwięki samochodów. Pracuje w ciągu dwóch lat i zbiera pomysły i trendy w świecie mody, architektury i projektowania produktu. 100 wykonano preparaty i inwestować 1000 litrów farby końca palety 12 kolorów.

7. gniazdo. Aspekty rozwojowe komfortu i estetyki są połączone. kolor&Zgrabna interweniuje tutaj ze specjalnej maszynie do szycia, które przygotowuje wzory i łączenia materiałów i kolorów, które najlepiej pasują.

8. architektura wnętrz. Kierowca zorientowanych, teraz obraca się wokół ekranu, która zyskała tyle wyeksponowany jest pierwszym, który znajdować się; potem przychodzi reszta. Smaki i wzory na zewnątrz, cały nowy model przeważają aspekty, takie jak funkcjonalność i ergonomię dla nowego samochodu szczególnie przydatne i skuteczne.

Eliminacje: podwozie, aerodynamika ...

Po projekt Model został zatwierdzony, będzie produkować formy i Szablony który posłuży do produkcji własnej paneli i części. Ogólnie rzecz biorąc, produkcja samochodu jest podzielony na dociskowe etapy blachy, malowanie i montaż.

strojenie podwozia: ten samochód jest produkowanyJak można sobie wyobrazić, przed osiągnięciem tego punktu zostały zainwestowane tysiące godzin inżynierii prześledzić podwozie... Już z pierwszych prawdziwych modeli są wykonane testowanie mające na celu określić aerodynamikę (W tunel aerodynamiczny) Szczelność i bezpieczeństwo (wstrząsy i uderzenia). Potem przyjdź obwód testowy i określenia drogi dokonywania dynamicznego punktu i Trwałość projektu. Będą one odbywać się w tych niegościnnych miejscach takich jak koła podbiegunowego, ale także w środowiskach gorących pustynnych, a nawet w niektórych dużych wysokościach. Jeszcze inni są w obiegu zamkniętym.

malowanie samochodu

Malowanie samochodu jest delikatny proces, ponieważ wszystkie defekty zostaną wydrukowane i powrotu urządzenia do punktem wyjścia. W związku z tym etap ten przeprowadza się w Aseptyczne prawie hermetyczne środowisko, bezpyłowy. Ma ledwie obecność człowieka, a pracownicy, którzy z jakiegoś powodu mają dostęp do kabin zrobić parówki w specjalnych strojach, przed przekroczeniem przez dmuchaw, które neutralizują zanieczyszczenia do ostatniego plamce.

z warsztat, Nadwozie Jest on poddaje się intensywne mycie wysokociśnieniowe i sekwencją zabiegi chemiczne który obliczy czystej powierzchni i równomierne, beztłuszczowe i zgrzewania pozostałości i występy warsztatów i płyty dociskowej. Zabieg sprawia, że ​​również ciało nie przewodzą prądu i odporne na korozję. Następnie wchodzi do electrocoat kąpiel: W basenie, całkowicie zanurzony korpus poddaje się napięciem elektrycznym i arkusza, który działa jako katoda, przyciąga Cząsteczki farby odrębnie. Ta pierwsza warstwa farby uniemożliwia korozja. Kit to każdy zakątek i uszczelkę uszczelniającą, aby zapewnić szczelność zastosowania.

Dotyczy wreszcie malarstwo, pierwszy wnętrze a następnie do na zewnątrz samochodu (W zależności również do warstwy proces lakierowania właściwej jasności widzimy). Ostatnim krokiem jest suszarce w temperaturze 150 ° C w ciągu 15 minut.

Rozpoczyna produkcję i montaż samochodu

rozpoczęcie produkcji samochodu Sama odbywa się na piętrze pras fabrycznych. Istnieje duże bydło przybyć około 20 ton stali dostawcy (z wyjątkiem grupy Hyundai, który ma swoje własne huty). Spędzają pociąg roller że prostuje je opuścić mieszkanie. Potem kierowane do pras hydraulicznych jak cięcie każdy kawałek, arkusza lub płyty.

Ścinki następnie przekazać etap tłoczenia, w którym ze stali pozostaje w temperaturze pokojowej i wykrawa przez prasę, która nadaje się ostateczny kształt elementu, z odpowiednimi profilami sylwetki i otwory na śruby: dachu, drzwi, żebra, ramy, kaptur ...

prasy SEAT w Martorell wywierać odpowiednik siły do ​​wagi 500 samochodów i powtórzyć manewr 6,4 milionów razy rocznie. Tak, procedura w pełni automatyczny, jest nadzorowany przez wymagających kontroli jakości. To można zautomatyzować, ale również przez operatorów. Zazwyczaj jedno próbkowanie co kilka kawałków linii jest pobierany skrupulatnie sprawdzić, który spełnia oczekiwanych parametrów.

montaż i spawanie (Średnio około 3000 punktów, plus nieskrępowany laser) jest kolejnym krokiem. To kształtuje ciało w procesie dowodzonej przez robotyka (Około 95 procent operacji). Rozpoczyna się na podłodze, dodano koła, ekran panelu, które podtrzymuje przednią podłoże i tylnej, po bokach a na końcu w dach, jeden z elementów, które zapewniają bardziej solidną pojazdu. Że zrobił, drzwi, maska ​​silnika i klapy są dodawane. Roboty ze skanerem laserowym zbadane przez całe ciało, aby sprawdzić, dodatki i tolerancji między częściami są poprawne.

Więc samochód jest produkowany: montażUchwyt samochodowy, kawałek po kawałku jak puzzle

kiedy Samochód jest już pomalowany, dostęp do końcowy etap produkcji w sklepie montażowej, gdzie każda jednostka otrzymuje wszystkie jego akcesoria wewnętrzne, silnik .... Po pierwsze bramy są usuwane na łatwy dostęp i montaż elementów wewnętrznych. Tutaj dominuje dłoń człowieka za pomocą urządzeń, które ułatwiają przemieszczanie ciężkich elementów, takich jak deski rozdzielczej (zwykle jest w jednym kawałku od dostawcy, okablowanie, włącznie), koła ... zanim montażu podsufitki i inne wykończenia jest włożona i stałe okablowanie i odpowiednie przewody. Wreszcie fotele (i jak włączyć silnika i skrzyni biegów, wstępnie zmontowanego w inny efekt warsztatowej) i lusterka są zamontowane. Gdy osiągnie mechaniczną ciała, spalin, skrzynię biegów, tylnej osi lub kolumny kierownicy już pozycjach. Pociąg moc jest podnoszona przez maszynę do skutku, ale zespół i mocno przykręcając wszystkie ponoszone przez operatorów. Wreszcie, przednia (maska, z krata, zderzaki i reflektory) i drzwi dodaje, przed wprowadzeniem płynu (paliwo, płyn chłodzący, płyn hamulcowy, wycieraczki i adres ...).

Każdy samochód jest następnie poddany gruntownej testu jakości aby sprawdzić, czy wszystko idzie tak jak powinno. Również w teście, która weryfikuje dostarczanie odpowiedniej mocy. Następnie samochód jest pierwszym uruchomieniu i wychodzi na zewnątrz, gdzie technicy ulegają wymagających testów jazdy po drogach kołowania różne powierzchnie: gładki asfalt, szorstki, kostki brukowej, stłuczki ... hamulce i kierunek są weryfikowane, i testowane pod kątem obecności lub braku szumu tła. Samochód będzie nadal poddawany dużym ciśnieniem w tunelu, który zapewnia właściwe uszczelnienie.

Możesz być także zainteresowany

- Więc supersamochód produkowany i sprawiły, że Audi R8

- Toyota przygotowuje masową produkcję samochodów elektrycznych do 2020 roku

- Seat Martorell fabryka produkuje więcej samochodów w Hiszpanii

- Dlaczego produkcji pojazdów w Hiszpanii rośnie?

Honda Civic Type R 2007-2010: a sporting drugiej ręki miłość

by Comments Off on Honda Civic Type R 2007-2010: a sporting drugiej ręki miłość
Honda Civic Type R trzeciej generacji został sprzedany w latach 2007 i 2010. Jest to dobry czas, aby spojrzeć na rynek używane jeden z tych sportów.Honda Civic Type R odsprzedażyHonda Civic Type R odsprzedażyHonda Civic Type R odsprzedażyHonda Civic Type R odsprzedaży

Honda Civic Type R w pierwszych trzech pokoleń, Stało się kultowy samochód sportowy To cieszy się niezwykłą sławę i renomę. Jest to samochód z duszą, że wielu szuka na rynku wtórnym i już zapisane jako elementu ceniona kolekcjonerskiej.

Honda Civic Type R trzeci generacja Był on sprzedawany między 2007 a 2010. Podobnie jak jego poprzednicy, ten samochód po raz kolejny udowodnił jeden wyraźnie sportowy nastrój; era prawie jako samochód wyścigowy, ale zatwierdzone do toczenia drogi. Na przykład, 2-litrowy atmosferycznego cztery cylinder wyspecjalizowanego i On rozwija się nie mniej niż 201 KM, przekroczenie bariery mityczną 100 KM na litr. Tak, maksymalna moc została osiągnięta prawie 8000 obr./min, 7830 obr./min konkretnie, jak silnik dopracowane wyścigowej jest zaangażowana.

Aby w pełni wykorzystać tak wysoka wydajność mechaniczną, Honda Civic Type R trzeciej generacji jazda Przekładnia sześciobiegową z bardzo krótkie relacje że przechowywane łatwo silnikiem czterocylindrowym na szczycie cuentavueltas. Przesuwak znajdował się na desce rozdzielczej i zarządzanie było tak szybko, jak jest to konieczne, z bardzo krótkich dystansach.

Honda Civic Type R odsprzedażyw Honda Civic Type R On przyjął konfigurację bez narażania się zawiesin, podczas gdy silnik zamontowany w celu optymalizacji mechanicznej blokady mechanizmu różnicowego. Hamulce były również na wysokości okoliczności i tak samo jest z poleceniem z cuentavueltas kierujących na desce rozdzielczej.

Honda PO Type R (2007-2010) era najbliższa rzecz do prowadzenia samochodu wyścigowego i to nic dziwnego, że jest to samochód bardzo poszukiwane przez fanów. Maszyna bezkompromisowy butt cieszyć się sportową jazdę. Tak, japońska modelka wymagane stężenie i umiejętności, ponieważ przednia był nieco nerwowy samoblokujący akcja, podczas gdy tylny insinuated łatwo zmienia się w uzasadnieniu.

Niestety oferta na rynku wtórnym nie jest zbyt szeroki. Więcej jednostek można znaleźć w innych krajach, takich jak Niemcy czy Francja. Samochody można znaleźć w rynek wtórny od € 8000, natomiast jednostki produkcji w ostatnich latach kilka kilometrów na tablicy wyników dla których możemy zapytać € 15,000.

ING Car Lease, sprzedaż

Holenderska grupa finansowa ING umieścićsprzedaży swojej spółki zależnej samochodów leasingowych ING CarDzierżawy, która dysponuje flotą 240,000pojazdy w ośmiu krajach europejskich, w tymHiszpania, zgodnie z oświadczeniem wydany przezpodmiot.ING Car Lease, sprzedaż

ING To zapewnia, że ​​stale monitoruje i optymalizuje jego różne obszary działalności, jako część swojej strategii wyznacza cel zmniejszenia jej złożoności. W tym kontekście, jednostka uznaje, że studia "alternatywy strategiczne" dla ING Car Lease.

Tak, zwraca uwagę, że między tymi alternatywami Są to negocjacje z osobami trzecimi zainteresowany potencjalnym nabyciem spółki zależnej leasingu, choć podkreśla, że ​​kontakty nie zostały uzyskane przez czas konkretna umowa.

Wreszcie wyjaśniła holenderska instytucja finansowa, że ​​jego plany ING Car Lease nie wpływają na dowolny inny podział związany z działalności leasingowej, jak ING Lease oraz ING Commercial Finance.

Przetestuj za darmo najtańsze i ciekawy SUV: Dacia Duster, Suzuki Jimny … i wiele więcej

by Comments Off on Przetestuj za darmo najtańsze i ciekawy SUV: Dacia Duster, Suzuki Jimny … i wiele więcej
Dacia Duster i Suzuki Jimny SUV są dwa z ciasnych ceny rynkowej, kupić kilka ciekawych opcji, które nie należy pominąć. Jeśli chcesz wypróbować je za darmo, wystarczy udać się do przetestowania Najlepszy SUV następny 16, 17 i 18 czerwca.Dacia Duster i Suzuki Jimny, dwa SUV ekonomicznyDacia Duster i Suzuki Jimny, dwa SUV ekonomicznyDacia Duster i Suzuki Jimny, dwa SUV ekonomicznyDacia Duster i Suzuki Jimny, dwa SUV ekonomiczny

Być zaskoczony Dacia Duster i Suzuki Jimny, dwa SUV bardzo rozważyć ich rozsądna cena i funkcjonalność. Test Najlepszy SUV, odbędzie się w dniach 16, 17 i 18 czerwca na targach w Las Rozas, Madrid, Daje to całkowicie darmowy możliwość usiąść za kierownicą Duster i Jimny ci i sprawdzić wszystko mogą zaoferować. Jest to największe wydarzenie w Hiszpanii, aby spróbować znaleźć samochody, idziesz do stracenia?

Chcesz wypróbować darmową Dacia Duster? Zarejestruj się tutaj, aby przetestować najlepszy SUV.

Dacia Duster: najbardziej popularne

Dacia Duster SUV jest jednym z najbardziej popularnych w Europie niskich kosztach. Zakres silnik składa się z dwóch benzyny -1.6 i 1.2 115PS TCE 125 CV- i dwa Diesel -1,5 dci 90 do 110 KM. 1,6 silnik benzynowy 105 KM Ścierka Jest to wariant, który można uruchomić na gaz płynny (GLP).

dla silników benzynowych i wysokoprężnych 110 Dacia Duster Można wystąpić napęd na wszystkie koła. aktualności Model jest wprowadzenie wersja z automatyczną z podwójnym sprzęgłem (EDC) oraz sześć kół zębatych, które mogą być stosowane jedynie przy silniku diesla 110 KM.
Wkrótce nadejdzie drugą generację Dacia Duster. Przyniesie to nowość różnych typów ciała; Jeśli do tej pory sprzedawane z pięcioma drzwiami i pięcioma siedzeniami, jest bardzo prawdopodobne, masz wielką Duster dłuższą wersję -około 4,6 m- i konfigurowalne ciągu 7 mandatów; i Z drugiej strony, mniejsza wersja 4.20 metrów długości, które należy uwzględnić w segmencie SUV miejskiej lub małego.

Chcesz spróbować Suzuki Jimny darmo? Zarejestruj się tutaj, aby przetestować najlepszy SUV.

Suzuki Jimny: Istotą SUV

Mówiąc o Suzuki, zwłaszcza w naszym kraju, mówi o road. Jest to znak w swoich genach prowadzi ruszeniem asfalt, oferując modele, które najlepiej odpowiadają, gdy droga jest skomplikowana i wartość interesujące.

Niepalny Suzuki Jimny Jest dobrym przykładem tej filozofii marki. Mały terenowy z napędem na cztery koła, Oferuje on doskonałe właściwości off-road i jeden z najlepszych stosunek jakości do ceny na rynku. Jego cechy są Jego ciało, ledwie 3,67 m długości, trzydrzwiowy, napęd na cztery koła i cztery fotele wewnątrz.

Suzuki Jimny pochodzi z silnik benzynowy 1,3 czterocylindrowy 85 KM moc. Zużycie oraz CO2 utrzymywano odpowiednio na 7,1 l / 100 do 162 g / km.

Możesz być także zainteresowany:

Nowa Dacia Duster 2017: tańsze i bardziej wersje

Dacia Duster 2018 i będzie nowy SUV niski koszt

SUV znane Suzuki: Jimny, Vitara i S-cross

Kokpitach przyszłości, wirtualna rzeczywistość

Tablice zegarów fizycznych pod przewodnictwem mechanizmów analogowym prędkościomierzem i obrotomierzem, w najlepszym dziś coraz mniej w nowoczesnym samochodzie. Wyświetlacz LCD / TFT z multiconfigurables wirtualne projekty pojawiają się jako technologia przyszłości.Kokpitach przyszłości, wirtualna rzeczywistośćKokpitach przyszłości, wirtualna rzeczywistośćKokpitach przyszłości, wirtualna rzeczywistośćKokpitach przyszłości, wirtualna rzeczywistość

ciekłokrystaliczny -LCD- od lat wykorzystywane w zegarki zdjęcia, przede wszystkim w konkretnych dziedzinach informacji, gdzie grafika cyfrowe interpretowane bardzo wyraźnie przeznaczone do projekcji informacji. Ale informacja cyfrowa została uzupełnienia lub zastąpienia głównego analogowy, który tradycyjnie z fizycznym igły i skali zgłosimy prędkość, Obroty na minutę (obrotów na minutę), paliwo w zbiorniku lub temperatura woda motor, wśród innych parametrów. Teraz z technologią stosowaną do większości samochodów, więcej informacji jest wskazał informuje kierowcę i to doprowadziło nas do spełnienia coraz backsplashes zatłoczony analogowe lub cyfrowe zegary, ekrany, przełączniki i inne mechanizmy, które związane zarówno projektowania i intuicyjne korzystanie z urządzenia i informacje czytania.

Audi TT monitorów LCD centralny ciekłe One pozwoliły zredukować liczba przełączniki i zegarki fizycznego, gdy wystające na kolumnę Te same elementy sterujące wirtualne powierzchniowe o różnych funkcjach W zależności od wybranego pola. jeden klucz wirtualny może być objętość radio, przybliżać mapę System nawigacyjny lub regulator ogrzewanie siedzenia, na przykład.

teraz, Audi o krok dalej, w jego nowe Audi TT, do pozbyć się centralny ekran i absolutnie przenieść wszystkie okna informacyjnego pozycja kierowcy. The 'wirtualny kokpit „Audi TT Składa się z Ekran LCD / TFT, wspólna technologia płaskie telewizory nasze dni, 12.3 cali Jest wystające jednocześnie inną informację, że dochodzenia. Ta sama fizyczna przestrzeń obrazu zmiana obrazu, lub priorytetów informacje mechaniczny, z podróż, z rozrywka lub nawigacja, na przykład.

wywieszka przyszłość smartphone Jest to doskonały przykład na zróżnicowany informacji, które mogą rzutować Wyświetlacz LCD typ, również z animowaną grafiką i kolorem. wyświetlacz TFT faktyczny audi kokpity To ma rozdzielczość 1,440 x 540 pikseli, z bardzo wyraźne obrazy i ostre kontrasty są osiągane. mikroprocesor graficzny 1GHz 4 rdzenie procesy osiem miliardów obliczeń na sekundę. tachometr Jest ona obliczana 60 klatek na sekundę, tworzenia wirtualnych ruchów igły z dużą płynność.

W niektórych przypadkach technologia ta służy do zapewnienia różne wzory ramki zmiana koloru lub rozmiaru pisownia, ale był to również konieczne do integracji nowe urządzenia samochodowe, na przykład systemach rozpoznawać znaki drogowe i pokazać nam znak w obrazie, radar że uchwycić samochody przed nami i reprezentuje ją na ekranie; w mieszańce ich animowane grafiki Informują nas procesów załadunku i rozładunku lub 4x4, działanie przekładni.

Żałoba za mniej niż 9000 euro: Dacia Sandero 2017 Ford Ka +

by Comments Off on Żałoba za mniej niż 9000 euro: Dacia Sandero 2017 Ford Ka +
Dwa samochody kosztują mniej niż 9.000 euro, analizowane klucze do nowego Sandero 2017 i Ford Ka +, dwóch autentycznych królów "niski koszt",Dacia Sandero i Ford Ka +: dwa tanie samochody stojąceDacia Sandero i Ford Ka +: dwa tanie samochody stojąceDacia Sandero i Ford Ka +: dwa tanie samochody stojąceDacia Sandero i Ford Ka +: dwa tanie samochody stojące

Jeśli masz napięty budżet w zakupie nowy samochód (Zobacz wszystkie ceny nowych samochodów w Hiszpanii) i patrząc praktyczność i funkcjonalność, jest więcej niż prawdopodobne, że bohaterowie tej analizy porównawczej -The przyszłego Dacia Sandero i Ford KA 2017 + - spełniają Twoje oczekiwania.

Pierwszą najważniejszą rzeczą przy zakupie samochodu jest zwykle cena. W tym przypadku, zarówno jako Dacia Sandero Ford Ka + mają poniżej 9.000 euro (W przypadku Dacia Sandero 2017, nie zostały jeszcze upublicznione urzędowych cen, ale źródła Renault-Dacia w Hiszpanii zapewniają nas, że oprocentowanie będzie podobny do obecnego modelu). Dokładniej, Ford Ka + Jest oferowany na rynku hiszpańskim 8.850 euro -Wersja 1.2 Duratec silnik benzynowy 70 KM i Essential- stan poziom, podczas gdy obecna cena wywoławcza zaczyna się Sandero 7,300 euro (Stopa efektywna dla Sandero 1.2 75 KM bazowa; jak powiedziałem wcześniej, cena tańszego Sandero 2017 będzie bardzo blisko nich 7,300 euro). ceny Te dwa samochody obejmują rabaty i specjalne kampanie promocyjne.

Dacia Sandero i Ford Ka 2017 +: Jakie są wasze silniki?

Dacia Sandero 2017 będzie oferowany z tymi samymi silnikami, które zostały do ​​tej pory do obrotu, czyli 1.2 75 KM silniki benzynowe (Atmosferycznym) i Turbo 0,9 TCe 90 KM napędowy 1,5 dci 75 do 90 CV, a benzyna dwupaliwowym i LPG (gaz płynny), 0,9 TCe 90 KM.

Ze swojej strony, zakres obrotu Ford Ka + To ma jeden silnik benzynowy 1,25 Duratec oraz dwa poziomy mocy 70 i 85 CV.

Ford Ka +Dacia Sandero i Ford Ka +: rozmiar, przestrzeń i tułowia

prąd Dacia odkryć pomiaru 4,05 m długości i to ma tułów którego oficjalna ogłoszone przez objętość Rumuńska firma 320 litrów (W aktualizacji, która jest uwalniana w nadchodzącym Paris Motor Show, lepszą ergonomię i komfort dla pasażerów w reklamie). Jego przeciwnikiem w tym pojedynku, Ford Ka + zmierzono 3,93 m długo (Vs. 3,97 m obecna Ford Fiesta) ma pojemność przechowywania produktów w bagażnik 270 litrów a także musi 21 dziur suwak tak, że pasażerowie mogą zdeponować swoje osobiste rzeczy o różnych rozmiarach.

Dacia Sandero i Ford Ka +: oferta handlowa w Hiszpanii

Obecne poziomy są urządzenia Baza Dacia Sandero, Ambiance i Laureate Efektywność, nie zapominając wariant Stepway, Sandero dodatki kosmetyczne na zewnątrz, które przypominają nieco SUV lub zwrotnica.

początkowo Ford Ka zakres + w Hiszpanii Jest nieco niższy poziom wyposażenia o nazwie dwa wykończone Niezbędne i Ostateczny. Seria obejmuje takie elementy jak klimatyzacja, komunikacja oraz system rozrywki Ford Sync -z poleceń głosowych do kontrolowania zastosowań w smartphone-, tylne czujniki parkowania, przyciemniane tylne szyby i felgi 15 cali. wkrótce Ford Ka + powitają Specjalne wersje Black and White, dodanie dotykać bardziej sportowy i dorywczo za granicą (Z ciała w lustrach czarny i biały dachu lub na odwrót). Obie wersje Ka + czarno-bieli dostępny z felgi aluminiowe 15in CV 1,2 litra 85 będą łączyć się tylko ze Duratec.

Możesz być także zainteresowany

Najlepszy mały samochód, który przybędzie w 2016 i 2017 roku

Podział małych samochodów osobowych i SUV Bestsellery

2017 Ford Fiesta: pierwsze dane i zdjęcia

Peugeot i Citroen: 8 lat bezpłatnie pomoc

Peugeot i Citroen, zarówno francuska grupa PSA, marki rozszerzyliśmy swoje usługi pomocy drogowej dla wszystkich właścicieli pojazdu Peugeot lub Citroen do 8 lat od dnia pierwszej rejestracji.Peugeot i Citroen: 8 lat bezpłatnie pomoc

Usługa ta, pod nazwą awarie i wypadki pomoc, działa 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę i zapewnia pomoc w razie awarii lub wypadku, całkowicie bezpłatnie i bez jakiejkolwiek umowy lub zawrzeć jakiegokolwiek ograniczenia przebiegu.

W przypadku awarii, po przyjmowaniu środków bezpieczeństwa i ich sygnalizacja, wystarczy skontaktować się z odpowiednim serwisem technicznym, a także udzielać porad, jeśli pojazd może podróżować bez narażania ich bezpieczeństwa na ryzyko, odbiór jest zorganizowana w najbliższym autoryzowanym centrum serwisowym w celu naprawy w ograniczonym czasie.

W przeciwnym razie, jego natychmiastowe przeniesienie organizowana jest również bezpłatnie, jeden z punktów z serwisem ciało. Ponadto, kierowca i pasażerowie będą mieć transport.

W przypadku mechanicznych, elektrycznych lub elektronicznych awarii, a także przez pomoc telefoniczna, protokół jest inicjowana w celu zapewnienia pokrycia właściciela, biorąc w miejscu pojazdu lub Bump najbliższy serwis, który będzie również oferować rozwiązania mobilność dla wszystkich pasażerów pojazdu.

W przypadku Marka León, posiadacze samochodu do 8 lat z MyPeugeot konta również korzystać z bezpłatnej pomocy w przypadku błędu lub braku paliwa, kradzieży lub utraty kluczy i przebicie.

Black Friday 2016: Najlepsze promocje samochodów

Dystrybutorzy dodać do obchodów „czarny piątek”: Przygotuj się na ważnej konferencji, w której samochody będą oferowane zniżki.Najlepsze okazje Black Friday w HiszpaniiNajlepsze okazje Black Friday w HiszpaniiNajlepsze okazje Black Friday w HiszpaniiNajlepsze okazje Black Friday w Hiszpanii

Urodził się w Stanach Zjednoczonych i osiągnął już Hiszpanię. jeden miesiąc po Halloween obchodzone jest czwarty piątek w listopadzie, zawsze pokrywa się z dzień po Święcie Dziękczynienia. jest Piątek w którym działają tradycyjnie oferują znaczne rabaty, głównie, ale nie tylko, elektronika i mody. Ta data wyznacza oficjalny początek zakupów wakacje.

W Hiszpanii, Black Friday ma pochodzić z odmian; najważniejsza jest jego największym stopniu w czasie. Większość powierzchni utrzymać swoje oferty piątek i powiedział, że reszta weekendu. I dealerzy, czyli to, co nas interesuje, stosuje się go każdy na swój sposób. W rzeczywistości, większość nie gościć nazwą „Czarny piątek”.

bród

Firma USA przyciemniane niebieski czarny piątek i wydłużone w czasie, nazywając 'Blue Days'. Stawka jest odliczenia VAT (prawie) wszystkie jej modele aż do 20 listopada. Są one wyłączone Ka +, Tourneo Courier, Fiesta ST, Focus ST, Focus RS, Tourneo Connect, EDGE, Mustang i modeli Tourneo niestandardowe. Punktem kulminacyjnym będzie dni 20 i 21 listopada, które będą oferowane to sama zniżka na konserwację i oficjalnych opinii

Citroën

Jeśli kupujesz Citroën Wykorzystując planu finansowania PSA Usługi finansowe Hiszpania EFC S.A., będzie prawo do rabatu od 5100 euro w C3 oraz C4 Cactus, z 5.500 euro w C4 Picasso, z 5.700 euro w C5 iw górę 6.000 euro w Citroen C4 napędowy AM22. Firma nazwał Premiery plan.

Fiat

Włosi przejść od czerni do pełnej gamie kolorystycznej i nazywają ich pakiet rabatowy Dni kolor. Fiat oferty rabaty między 5700 a 6000 euro modele punkt, euro 44300-4480 w 500 i okolice 6.000 euro w 500L. Aby to zrobić, tak, trzeba będzie spełnić szereg warunki, Łącznie dostarczyć samochód o długości co najmniej trzech miesięcy.

Renault

Zwolnienie z pierwszych czterech ratach, a rok wolnego ubezpieczenia Jeśli kupisz Mégane zerowy kilometr. Te same bonusy oferowane w Mégane Coupé, Clio i Grandtour, Również km zera, jednak w tych przypadkach Dodają dwa lata wolnego pokrycia. W Grandtour dają również jeden dotknąć ekranu przeglądarki. Chcesz więcej? Ponieważ drogi: talizman Jest oferowany z Cztery lata wolnego konserwacji i opon gwarancyjnych i ubezpieczeniowych w tym samym okresie. Wszystko to do dnia 30 listopada.

Hyundai

Black Friday mecze 25. rocznica przybycia firmy w Hiszpanii, i robi ofiarę Specjalne edycje kilka modeli w bardzo atrakcyjnych cenach: Tucson od 21.990 euro; i30, od 12,465 euro, i ix20 od 13,490 euro. W każdym z nich są dodawane Bezpłatne konserwacja, gwarancja nieograniczony przebieg i pomoc drogowa przez okres pięciu lat.

Nissan

Juke od 12.900 euro lub Xtrail od 23.600 euro. Cokolwiek wybierzesz, będziesz trzy lata wolnego konserwacji, gwarancji i pomocy drogowej. Mimo, że będzie oznaczać finansować z jednostki RCI Banque SA i dostarczyć używanego pojazdu. A jeśli wolisz Qashqai, Masz plan finansować 0 procent APR i opłata wolne otwarcie.

proca

Jeśli kupisz CR-V, oferty Honda dodatkowy prezent, do wyboru z zakresu wyposażenia Elegance: zaciemnione felgi, relingi dachowe, przyciemnione szyby ... co wolisz.

jeep

Jeep jest również urodziny: 75 świeczki na torcie, nic mniej. dlatego oferuje renegat, Cherokee, Grand Cherokee i kowboj z ułatwienia płatnicze, Leasing i lata konserwacja Oprócz gwarancji.

Możesz być także zainteresowany

Czarny piątek: sprzedaż samochodów wzrosła o 23%

Land Rover krytykuje Chiny JMC do skopiowania Evoke

Land Rover wziąć do sądu chiński producent samochodów Jiangling Motors za naruszenie praw własności intelektualnej i nieuczciwej konkurencjiLand Rover trwa do sądu chińskiego JMC skopiować EvokeLand Rover trwa do sądu chińskiego JMC skopiować EvokeLand Rover trwa do sądu chińskiego JMC skopiować EvokeLand Rover trwa do sądu chińskiego JMC skopiować Evoke

Często mówi się, że naśladownictwo jest najszczerszą formą pochlebstwa, ale wydaje się, że Jaguar Land Rover To nie przestaje być bardzo zadowolony z tego. Nic dziwnego, że brytyjski koncern postanowił wypowiedzieć Jiangling Motors Company (JMC) przed chińskim sądzie z dwóch powodów: naruszających jego prawa własności intelektualnej i nieuczciwej konkurencji. Powód? Oskarżony o skopiowanie projektu Range Rovera Evoque.

Prawdą jest, że praktyka ta jest dość powszechne w Chinach. Takie marki jak Geely, BYD i JMC właścicielem żadnych skrupułów, gdy projekty inspirowane przez zagranicznych producentów. Chińskie estetyka tych pojazdów jest tak jawnie, jak widać tak, to łatwo się domyślić, co marka kopiowane. Tak, zawsze w sprawach zewnętrznych projektu: wnętrze, a przede wszystkim mechanizmy są różne.

Landwind X7

Jiangling Motors wiem jak. W tym czasie było skomplikowany odróżnić Landwind MPV Opel Frontera aw 2014 roku, scena z Landwind X7 oraz Range Rover Evoque został powtórzony. Więc wydawało się, że miały one SUV Range Rovera i po prostu się zmienił emblemat. Kilka lat później, brytyjska marka zdecydowała się podjąć działania w tej sprawie biorąc Cate przed sądem w Pekinie. Ruch że niewielu producentów i wykonać Można się precedensem Jeśli Land Rover wygrywa batalię prawną JMC zachęcanie innych firm do podjęcia działań prawnych.

10.000 zamówień w dwa tygodnie

Zadziwia działania, ponieważ to jest normalne, że takie skargi nie doszła do skutku. Powód jest prosty; W Chinach istnieje ogromna luka a przepisy regulujące rynek azjatycki są dość miękkie w sprawach konkurencji między markami. Biorąc pod uwagę to, że szanse na wygraną są nikłe pozew i dlatego generalnie światowych producentów zazwyczaj nie podejmują działań. Co więcej, reklamacja może nawet obrócić się przeciwko jeśli chińska publiczna uważa, że ​​spółka zagraniczna jest zastraszające krajowych konkurentów.

Landwind X7

W każdym razie, Lange Rover postanowił stanąć do Landwind. Osiem miesięcy po brytyjski pojazdu wysiadł na rynku wschodnim, chińska marka zaprezentowała nową wersję swojego SUV X7 w listopadzie 2014 roku, a dwa tygodnie po premierze otrzymał ponad 10.000 zamówień; JMC oszacowano również w 2016 roku sprzedać między 80.000 i 100.000 jednostek tylko tego modelu. Z obu modeli w zasięgu wzroku, Jedyną różnicą jest cena. Evoque kosztuje więcej niż podwoić X7: 400.000 juanów (53,600 euro).

Dwanaście lat, aby wygrać sprawę w Chinach

Krytyka za rażące podobieństwo szybko przyjechał. zarówno SUV mają bardzo podobny sposób: zarówno na dachu i okien zwężać się od przodu ku tyłowi, a linie korpusu bocznej są praktycznie identyczne. Ponadto, przednia krata X7 jest nieco bardziej zaokrąglony niż Evoque. Jakby tego było mało, Zestawy że istnieją niewielkie różnice wyeliminować między dwoma samochodami pozwalających na przykład umieścić godło Land Rover w X7 za 17 euro.

Nie można przeoczyć, że spory pomiędzy Land Rover i JMC ma dziesięć lat historii. To było w 2006 roku, kiedy brytyjski producent do jego chińskiego konkurenta czynienia w sądzie dokładnie marki Landwind za bardzo podobny do Land Rovera. W tym czasie, zwycięstwo udał się do Jiangling Motors zakończony rejestracji nazwy dla Europy. Ahead to długi i męczący proces, ale jest miejsce dla nadziei. Honda wziął dwanaście lat, aby wygrać sprawę w Chinach miejscowy producent samochodów niewiele wiadomo, że skopiował CS-V.

Możesz być także zainteresowany

- Chcesz nowy samochód? Przed docenia swój samochód za darmo

- Chińskie kopie większości skandaliczne samochodów

- Zotye SR8: to chińska kopia Porsche Macan

Grzywny umieścić więcej półciężarówki i ciężarówki

by Comments Off on Grzywny umieścić więcej półciężarówki i ciężarówki
DGT rozpoczyna nową specjalną kampanię monitorowania Ciężarowe. Przyspieszenie i problemy z dokumentacją, zwyczajowych kar między pierwszym a nie jedynymi.Grzywny umieścić więcej półciężarówki i ciężarówki

furgonetki i ciężarówki są ponownie pod kontrolą ruchu z nowym Specjalna kampania nadzór że DGT przeprowadzone do dnia 21 lutego. W tej samej kampanii przeprowadzonych rok temu, więcej niż 80.000 takie pojazdy były monitorowane i raportowane ponad 11.000, prawie 14 procent kontrolowanej.

W przypadku Samochody dostawcze, i jak to ma miejsce z samochodami i motocyklami, Przyspieszenie jest najczęstszym wykroczeniem wśród kierowców. Przez około rok temu, rozpoczęła działalność radary rozpoznawać i rozróżniać typ pojazdu w pytaniu może dokonać reklamacji dostosowany do, najniższą dopuszczalną maksymalną prędkość w tych pojazdach, niż w samochodach osobowych, 100 lub 90 w linki autostrad, w zależności od pojazdu i 80 lub 70 konwencjonalnych dróg.

Po drugie, zajmują grzywny za nie mający ITV, aby pamiętać, że te pojazdy muszą przechodzić częściej niż samochody osobowe, i nie posiadające ubezpieczenia obowiązkowego. Inne problemy z dokumentacją pojazdu lub kierowcy są trzecią przyczyną porządku między dostawczych i ciężarowych. Obserwowani przez nieużywania z pasa, który wciąż jest w toku problemem w tego typu pojazdu. Ponadto często występują kary za nadwagę, stresu i mniej korzystna od alkoholu i leków.

W przypadku wózków, nieprawidłowości w tachografie czasy jazdy zajmie większość grzywny. pójdą wady techniczne pojazdów oraz nadwagi i złego załadunku lub rozmieszczenia tego. Zamknąć rankingową niestosowania pasów bezpieczeństwa i alkoholu i narkotyków pozytywnej

Zawrócony wojna

Ponadto, ponieważ rok temu DGT zaczęła informować Dyrekcję Generalną kar transport lądowy popełnionych przez kierowców recydywistów, tak, że oprócz kar dla kierowców-śledztw własnych firm, w których pracują, są jeszcze do rozważenia przedsiębiorstw, które dokonują bardziej poważnych przestępstw, tracą zdolność do pracy w naszym kraju.

Możesz być także zainteresowany

kierowców Van są bardziej narażone na awarię

Dostawczych i motocykli, w wielu wypadkach enmersas

10 wskazówek, aby pamiętać, aby przenieść się do wynajmu furgonetki

Nowe centrum testowe w Madrycie

Madrileños którzy chcą zwrócić prawo jazdy nie będzie już trzeba iść koniecznie do obiektów, które DGT w Mostoles. Przez tydzień, Alcalá de Henares ma nowe centrum testowe, które ma nadzieję sprostać zapotrzebowaniu tysięcy obywateli.Nowe centrum testowe w MadrycieAutonomiczna Wspólnota Madrytu końcu posiada dwa centra, tak aby mogły zbadać wszystkich, którzy są chętni do uzyskania pozwolenia. Generalna Dyrekcja Ruchu (DGT) otwarto w Alcala de Henares nową siedzibę prowincji, gdzie odbędzie się testy teoretyczne i praktyki.Nowy obiekt pozwoli decongest siedzibę Mostoles, który w ostatnich latach został całkowicie nasycony przez tysiące mieszkańców Madrytu, którzy przychodzą co tydzień mają zostać zbadane. W związku z tym, w miejscu Alcalá de Henares rodzi się z zamiarem, aby zaspokoić popyt na obszarze znanym jako „korytarza Henares”, który ma dużą gęstość zaludnienia.prezes Centrum, Antonio Arjona, Autopista Online potwierdziła wysoką liczbę osób obsługiwanych przez nowe kierownictwo. „Mniej więcej co tydzień będą omawiane tu 1200 osób, około 600 teoretycznych i praktycznych 600 innych”, powiedział Arjona.Jedyną nowością Driver Testing Center Alcalá de Henares, jak było denominado- niego to jego prywatny charakter, ponieważ w celu przeprowadzenia testów niezbędne, aby zapewnić dodatkową opłatę w wysokości 13 euro.Nowy obiekt, położony na nº23 Avenida de Europa, wzrosły dzięki porozumienia zawartego pomiędzy miastem Alcalá de Henares i Traffic. W nim, konsystorzu zobowiązuje się dać na okres dwudziestu lat część gruntów komunalnych.

VW zatrzymał produkcję swojego supersamochodu Nardo

by Comments Off on VW zatrzymał produkcję swojego supersamochodu Nardo
Volkswagen Nardo, a sport potężny, że zawdzięcza swoją nazwę słynnym włoskim torze gdzie złamał kilka rekordów prędkości, pozostaje na razie zatrzymany. Firma ogłosiła, że ​​porusza się do przodu z ograniczoną produkcji tego modelu w niewłaściwym czasie skierowaną do sektora, nie jest to czas, aby ryzykownych zakładów.VW zatrzymał produkcję swojego supersamochodu NardoVolkswagen wziął go do ostatniego Tokyo Motor Show, a tam, pod nazwą W12 coupe, uderzony jej kątowej konstrukcji podpisany przez Italdesign, a przede wszystkim, jego silnik 12-cylindrowy W, które w zależności od marki, był w stanie generować 600 kM i napędzania pojazdu na ponad 300 km / h. Jego chrzest bojowy odbył się we włoskim torze Nardo gdzie miał 10 rekordów prędkości i nazwy handlowej.

W związku z dobrymi wynikami, firma zdecydowała się na rozpoczęcie produkcji ograniczonej ilości 150 sztuk do roku 2004. Teraz, według niemieckiego magazynu Automobilwoche, nie wycofał.

Wysokie koszty produkcji pojazdu (o jego ograniczonej masie, stosowane są z aluminium i włókna węglowego) oraz ich trudną sytuację na rynku są sfrustrowani planuje Volkswagen. Oczywiście, projekt może być dziedziczone przez innych sportier marek Grupy, takich jak Audi, Bugatti i Lamborghini.

Grupa nie przekroczyć dobry czas, wystarczy zmienić President (Pischetsrieder zastąpił Piëch) i bilans pierwszego kwartału jest bardzo zachęcające: ich zyski spadły o 24 procent. Przyszłość musi poczekać.

Dlatego Volkswagen jeszcze nie wypowiedział się w produkcji L1 (na zdjęciu po prawej), modelu, który zużywa tylko 1 litra paliwa na 100 kilometrów. Analitycy twierdzą, że produkcja jest mało prawdopodobne, ale transfer technologii do innych modeli tej marki jest zapewniona.

Procedury sprzedaży samochodu oraz Online

Za jedyne 50 euro, można zmienić właściciela pojazdu i dokonać zakupu samochodu. Tramicar.es internetowa pomaga z komputera lub telefonu komórkowego.Procedury sprzedaży samochodu oraz Online

Tramicar to rozwiązanie on-line pomóc Osoby w procesie zakupu samochodu. z płaski Tempo 50 euro Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do wszystkich informacji uprzedniej kwota przelewu i mieć doradztwo i zarządzanie pokrewny z obowiązkowych procedur sprzedaży samochodu, ponieważ są one zmiana własności, rozliczenie podatku lub uzyskania prawa jazdy, między innymi.

Wygodny i łatwy

Aby korzystać Tramicar, tylko dostęp do internetu (Tramicar.es) z każdego urządzenia, komputer lub smartphone. Zapewniając pewne podstawowe dane pojazdu -Marka, model, silnik, paliwo i strength- Wiesz, gdy całkowita kwota pochodzące z opłat i rozliczenia ustaleń podatkowych, do których należy dodać zmianę własności, które polega na zakupie lub sprzedaży samochodu. Ta informacja jest bezpłatna i zgadzasz się zatrudnić absolutnie nic.

Jeśli zdecydujesz się na korzystanie z usług Tramicar, tylko podać swoje dane osobowe i wybrać biuro walidator-istnieje ponad 60 spread całym Hiszpania-, które będą musiały przejść wraz z nabywcą samochodu, dzień i godzinę, która najlepiej przyjdzie do podpisywania dokumentacja. następnie Jest po prostu płacić opłaty za zarządzanie pochodzi z operacji: 50 euro.

Ponadto można pobrać dokumenty online trzeba podpisać z kupującym aby zakończyć zakup: umowa sprzedaży, upoważnia do zmiany własności i przeniesienia wniosku o ruchu drogowym.

I zarówno kupujący i sprzedający ye informowany na wszystkich czasów stan swojej papierkowej roboty, ty Tramicar Umożliwia on prywatna przestrzeń w internecie.

Dodatkowe usługi dla kupującego i sprzedającego

W dodatku, jeśli jesteś kupić samochód i chcesz mieć pewność, że jest wolne od obciążeń administracyjnych, można zawrzeć z Tramicar "Clean Car Raport". Z tego dokumentu będziemy wiedzieć, czy pojazd jest wolny od wszelkich obciążeń administracyjnych, embarga, finansów i podatków. Cena, 15 euro.

Możliwe jest również, aby zatrudnić „Zawiadomienie o sprzedaży” za 38 euro, dokument potwierdzający, że pojazd nie jest już twoją własnością i unika odpowiedzialności za nim od chwili złożenia wniosku.

5 różnych samochodów: rynek „rara avis”

Oni zrewolucjonizowały ich kategorie. Oferują one co żaden inny samochód proponuje dzisiaj. Ze swojej formy, techniki i narzędzia, oferujemy 5 samochodów, które nie powodują obojętność.5 różnych samochodów:'rara avis' del mercado5 różnych samochodów:'rara avis' del mercado5 różnych samochodów:'rara avis' del mercado5 różnych samochodów:'rara avis' del mercado

Citroën C4 Cactus: the bomba roku

Kaktus Citroën C4To był jeden z wielkie niespodzianki W ostatnich latach na rynku. i zarówno dla jego estetycznej oryginalności i jego spektakularnym sukcesem komercyjnym: Stało się Citroën najlepiej sprzedającym, nawet wyprzedzając sprzedaży jako C3 i C4. Wszystko dzięki bardzo jasne, w stanie owinąć trudny model rynku ubicable z estetyki: 4.16 m długa, znajduje się w połowie drogi między tradycyjną użyteczności i kompaktowej classic, ale jednocześnie oferując nieco wyższe ciało.

Citroën C4 Cactus zaznaczony również przez ciasny rynek zakres, z bardzo skromny sprzęt i gdzie świecą turbodiesel wersje 90 i 100 KM; tak że jej 1,6 BlueHDi uczynił go samochód przy mniejszym zużyciu że mierzyliśmy przy autostradzie Centrum Techniczne: tylko 4,08 l / 100 km w konkretnym przypadku. Opracowane na Platforma C3, ich pierwotnym „Airbumps„Są w dużej mierze przyczyną jego oryginalność: kawałki plastiku wypełnione powietrza otaczającego ciało, a oprócz tego, dekoracyjny, służyć jako ochrona przed wstrząsami i akcentami. rozpocznie na 14.750 euro i najdroższych wersji jest około 20.000 €.

Range Rover Evoque Coupé jedyny w swoim rodzaju

Range Rover Evoque CoupeLand Rover, mały SUV czysty asfalt, a także nawet w wersjach 4x2 w zabytkowym producenta 4x4 na świecie. By sobie, Range Rover Evoque i byłoby prawie wyjątkowy. Ale cała ta suma oferując także ciało coupe, tylko 3 drzwi i 2 + 2 osobowa seria... i nie znajdziesz czegoś podobnego na rynku. Jest on dostępny pomiędzy 35100 a on mówi: 62,100 euro. Nie więcej, nie mniej.

z 4.37 m, Range Rover Evoque Coupé nie wystaje z przestrzeni, a następnie przez SUV, ale to nie dla bardzo uderzające i sportowy design, dobry zwinność do jazdy po asfalcie i poziomu szczegółowości i realizacji, które niewątpliwie obejmują Segment luksusowych. Kolejny „rara avis” że Maverick i ogłasza 2016 „C na„Oznacza Range Rover Evoque Coupe i Cabrio również. Nigdy nie widziałem w Europie.

Smart Fortwo: zawód "micromachine"

Smart FortwoJest niekwestionowanym king City. Tak daleko, jak zawsze. Ale teraz, masz absolutnie kto nawet zrobić mu cień. Zniknął z rynku hiszpańskiego również mini Toyota iQ, najbliższy rozmiar będzie Smart Citroen C1 czy Toyota Aygo Są pomiaru 3,45 metrów. Inteligentne przypomina, że ​​mówimy dziś o samochodzie prawie 25 procent mniejsze: zaledwie 2,70 m przy jego ciele 3-drzwiowej i tylko 2 miejsca.

Opracowany wspólnie z Renault w tym czasie, Inteligentny i 3. generacji pozostaje najbardziej zwrotny i dostosowane do samochodu rynku miasta. z nawet średnicę mniejszą niż 7 m toczenia, Oferuje on również dwa małe silniki benzynowe i tylko 3 cylindry, jeden atmosferyczne (71 KM) i doładowaniem (90 CV). i nie może być najbardziej stabilny na drodze, ani najbardziej kompleksowe zakupy (bagażnik z zaledwie 260 litrów), ale To będzie najbardziej odpowiedni, aby przenieść i parku... nawet zrobić to na baterii, gdzie reszta może tylko zrobić online.

Mówi popularny mądrości, że "różnorodność jest przyprawą”. A większość samochodów wydają się mieć powiedzenie dosłownie. W stagnacji w ostatnich latach, dlaczego nie powiedzieć, nasycone samochody napędzane rynku mody nie są nieliczne marki są obecnie poszukuje nowych możliwości biznesowych lub niszach w znalezieniu konkretnego „El Dorado”. Jeśli obcy następnie sobreelevado kompaktowy, nazwę Nissan Qashqai, Mam ... Dlaczego nie dostać nowy strzał?

Patrzyli na niego, istnieje kilka Producenci, którzy w ostatnim czasie zostały podane nawet do korzeni. BMW, na przykład, nie tylko uruchomił swoje pierwsze modele napęd na koła przednie, ale także MPV (Seria 2 Aktywny Tourer i grand tourer) ... nie wspominając o specjalnym 3 i 5, korpus serii GT; land Rover nawet ona rozpoczęła popularny SUV 4x2, bez precedensu w historii; Renault, ich zapotrzebowanie na synergii z inteligentnymi, uruchomił Twingo mały tylny silnik i napęd na tylne koła... a nawet podpisy tak wyjątkowy, jak Bentley, Rolls-Royce, Jaguar Maserati albo i ogłosić swoją przyszłość i pierwszy SUV. A wszystko to bez nawet Oceniając pierwsze podejście Aston Martin do „popularny” samochód z Cygnet które jednak w lewo i w produkcji, lub na zmiany szczegółów podważając Mercedes Shooting Brake że przez pojęcie mógł wejść na naszą listę. 5, które proponujemy poniżej są jednak bardziej wydźwięk i atrybuty sukcesu.

Renault Espace: Fusion samochód

Renault EspaceZapomnieć swoje nazwisko. Mimo że reprezentuje 5. generacji wynalazca minivan w dzisiejszej Europie nie ma nic wspólnego ze starym Espace. z powietrze i mięśnie SUV (Ciało jest sobreelevada 4 centymetrów, prawie jak Cr + V), wygoda i bardzo dobry zwinność saloon i obok miejsca (Chociaż nieco przycięta na szerokość i wysokość) Do duży minivan 7 mandatów, Jest krewnym bardziej atrakcyjne.

Tak różne w swoich proporcjach i w jego koncepcji, nowa Renault Espace Dziś reprezentuje również nowy flagowy marki diament. na zasadzie masywne 4,86 ​​m długości, Debiut również wiele technologii jako ostatni Ewolucja jego podwoziu 4Control (4 koła układ kierowniczy w stanie poprowadzić zwrotność w mieście prawie kompaktowy, zmniejszając krzywą podsterowności również dać więcej obracania i stabilność) Â System MULTISENSE z której list modyfikacji zarówno jej dynamikę jak jego grafiki, dźwięków otoczenia lub klimatyzację (w 5 konkretnych programów plus jeden), a nawet sam nowy silnik wysokoprężny tylko 1,6 litra, Twin Turbo, 160 KM. Znajoma, nie ma wątpliwości, że zbliża się do Espace luksusowe segmenty gdzie kiedykolwiek mógł przejść do Renault. Ale co też wprowadzić oczami? Teraz dostępny iMong 29,350 i 44,150 euro.

Jeep Renegade: Konik polny

Jeep RenegadeCzęść z Kategoria Moda na rynku, mały SUV widzieli w ostatnim roku przedstawia kilka nowych członków. Ale Renegade kładzie na stole Willys Jeep i przedstawiciel własny, jak również technologii i Zdolność do podróży poza asfaltem niezwykły dla takiego segmentu popularnego rynku i opiera swoje karty praktycznie w gospodarce konsumentów i przejęcia. Nie pozostawia to być ryzykowne.

Bardzo atrakcyjny, Mierzy 4,25 m i ma Zakres extensísima a może nadmierne. Oferuje on w górę Trzy benzynowe i 4 silniki wysokoprężne inny do 170 KM, 4 typy skrzyń biegów w tym automatyczną przekładnię 9 precedensu w takich kategoriach, 3 rodzaje trakcji (Jeden z przodu i dwa różne 4x4) i do konkretnych wersjach Trailhawk że nie tylko wzrosnąć do wysokości 21 centymetrów do ziemi, ale nawet w towarzystwie krótszych stosunkach walutowych symulować redukcyjnego najlepsze kąty TT konkretne opony i do 5 programów off ruchu drogowego: Renegade środowisko zdolne staje prawie w nowoczesnym Jeep Wrangler. Tak, jego część ceny 20.600 euro, aby dostać się przekroczyć 30.000 zł.

Citroën C4 Cactus: the bomba roku

Kaktus Citroën C4To był jeden z wielkie niespodzianki W ostatnich latach na rynku. i zarówno dla jego estetycznej oryginalności i jego spektakularnym sukcesem komercyjnym: Stało się Citroën najlepiej sprzedającym, nawet wyprzedzając sprzedaży jako C3 i C4. Wszystko dzięki bardzo jasne, w stanie owinąć trudny model rynku ubicable z estetyki: 4.16 m długa, znajduje się w połowie drogi między tradycyjną użyteczności i kompaktowej classic, ale jednocześnie oferując nieco wyższe ciało.

Citroën C4 Cactus zaznaczony również przez ciasny rynek zakres, z bardzo skromny sprzęt i gdzie świecą turbodiesel wersje 90 i 100 KM; tak że jej 1,6 BlueHDi uczynił go samochód przy mniejszym zużyciu że mierzyliśmy przy autostradzie Centrum Techniczne: tylko 4,08 l / 100 km w konkretnym przypadku. Opracowane na Platforma C3, ich pierwotnym „Airbumps„Są w dużej mierze przyczyną jego oryginalność: kawałki plastiku wypełnione powietrza otaczającego ciało, a oprócz tego, dekoracyjny, służyć jako ochrona przed wstrząsami i akcentami. rozpocznie na 14.750 euro i najdroższych wersji jest około 20.000 €.

Range Rover Evoque Coupé jedyny w swoim rodzaju

Range Rover Evoque CoupeLand Rover, mały SUV czysty asfalt, a także nawet w wersjach 4x2 w zabytkowym producenta 4x4 na świecie. By sobie, Range Rover Evoque i byłoby prawie wyjątkowy. Ale cała ta suma oferując także ciało coupe, tylko 3 drzwi i 2 + 2 osobowa seria... i nie znajdziesz czegoś podobnego na rynku. Jest on dostępny pomiędzy 35100 a on mówi: 62,100 euro. Nie więcej, nie mniej.

z 4.37 m, Range Rover Evoque Coupé nie wystaje z przestrzeni, a następnie przez SUV, ale to nie dla bardzo uderzające i sportowy design, dobry zwinność do jazdy po asfalcie i poziomu szczegółowości i realizacji, które niewątpliwie obejmują Segment luksusowych. Kolejny „rara avis” że Maverick i ogłasza 2016 „C na„Oznacza Range Rover Evoque Coupe i Cabrio również. Nigdy nie widziałem w Europie.

Smart Fortwo: zawód "micromachine"

Smart FortwoJest niekwestionowanym king City. Tak daleko, jak zawsze. Ale teraz, masz absolutnie kto nawet zrobić mu cień. Zniknął z rynku hiszpańskiego również mini Toyota iQ, najbliższy rozmiar będzie Smart Citroen C1 czy Toyota Aygo Są pomiaru 3,45 metrów. Inteligentne przypomina, że ​​mówimy dziś o samochodzie prawie 25 procent mniejsze: zaledwie 2,70 m przy jego ciele 3-drzwiowej i tylko 2 miejsca.

Opracowany wspólnie z Renault w tym czasie, Inteligentny i 3. generacji pozostaje najbardziej zwrotny i dostosowane do samochodu rynku miasta. z nawet średnicę mniejszą niż 7 m toczenia, Oferuje on również dwa małe silniki benzynowe i tylko 3 cylindry, jeden atmosferyczne (71 KM) i doładowaniem (90 CV). i nie może być najbardziej stabilny na drodze, ani najbardziej kompleksowe zakupy (bagażnik z zaledwie 260 litrów), ale To będzie najbardziej odpowiedni, aby przenieść i parku... nawet zrobić to na baterii, gdzie reszta może tylko zrobić online.

  • 1
  • 2