Toyota Yaris 2013, ulepszenia w sprzęcie

Toyota Yaris 2013, ulepszenia w sprzęcie

Toyota odnowieniem nieznacznie najlepiej sprzedającym się modelem w Europie Yaris. Jednym z Segment B narzędzie popularne zarówno na rynku europejskim, a hiszpański dzieje się otrzymać szereg ulepszeń w jego sprzęt które wzmacniają ich atrakcyjny.


Toyota Yaris 2013 będzie oferować standard dla silników 1,33 VVT i 99 HP 1,4 D-4D system tempomat. Z drugiej strony, wersja wyposażenia miasto teraz oferuje głośnomówiące Bluetooth Komórka specjalista telefon Parrot. W odmianie pośredniej aktywny, ciało pięciodrzwiowa zawiera teraz elektryczne tylne okna, podczas gdy poziom wykończenia sport Możesz wybrać opcjonalny inteligentny system wejścia i keyless start.


Wewnątrz Toyota Yaris 2013 stosunkowo niewielkie zmiany. W rzeczywistości jest to tylko poziom aktywny wykończenie który pokazuje różnice, oferując nową kierownicę, gałkę dźwigni hamulca postojowego i dźwignia zmiany biegów w skórze szyte w kolorze szarym i srebrnym wstawia nowe centrum stos i przesunąć pokrętło. Z drugiej strony, Aktywny Yaris 2013 Jest on również dostępny z nowego typu siedzeń tapicerskich, teraz w dwutonowy dekoracji ciemnoszarym i srebrno-szary.


w część mechaniczna, Toyota Yaris 2013 nie ma nic nowego. Dla tych, którzy preferują silniki benzynowe dostępne są w następujący sposób: 1,0 VVT I 69 CV i 1,33 VVT I 99 CV. w dostawie diesel, można wybrać 1.4 D-4D 90 KM, natomiast dla miłośników najbardziej wydajnych technologii, Yaris Hybrid 100 KM jest ciekawym rozwiązaniem. Jak Hallmark, Yaris i Honda Jazz to jedyne modele Segment B narzędzie do oferowania wersji hybrydowej.


Cena uruchomienie odnowiona Toyota Yaris 2013 jest 9.990 euro, opłaty, które są już zawarte AIDS Plan PIVE2.