Copilotamos Carlos Sainz Peugeot 208 T16 R5 (film)

Niedawno miałem okazję pilot Miguel Molina w swoim Audi RS 5 DTM na torze Jarama. Spektakularny doświadczenie, że z pierwszej ręki, od tego samego przewoźnika, samochód wyścigowy prędkość ma obwód zamknięty. Zawsze wygrać trochę więcej szacunku dla kierowców, kiedy mam okazję doświadczyć czegoś.

Ale ja trafiałem na stoku rajd samochodowy, a przy okazji był w testowania Peugeot Sport z 208 T16 R5. Z francuskiego samochodu, Asturii Jose Antonio 'Rocket' Suarez uczestniczy w WRC2, i zadebiutuje w Rajdzie Portugalii, która odbywa się w tym tygodniu w północnej części kraju, Luso.

W tych badaniach, które odbyło się po drugiej stronie Portugalii, w pobliżu Faro (na południu), był obecny Carlos Sainz, Kierowca Peugeot w Dakarze i mentor Rocket Suarez. Madryt aktywnie uczestniczył w rozwoju samochodu podczas testu, Poza tym daje rady i wskazówki dla młodego Hiszpana.

Pomiędzy przejściach i, Carlos Sainz zachęca nas do wznoszenia pilotów na odcinku ziemi, bardzo wąski, bardzo uszkodzony, z poręczami i wąwozy centymetrów samochodzie ... Dla tych, którzy mają dużo pamięci, można się dowiedzieć, że właśnie minęliśmy obszar, w którym Jari-Matti Latvala dał 17 najazdów z Forda w Rajdzie Portugalii 2009.

Brutalny doświadczenie, którym żyjemy, my przynosimy wam teraz wideo.

Peugeot 208 T16 R5

Możesz być także zainteresowany

Przeprowadziliśmy wywiad Carlos Sainz w teście Peugeot 208 T16 R5 (wideo)

Wywiad 'Rocket' kierowca Suarez Peugeot w WRC2 (wideo)

Chcesz nowy samochód? Przed docenia swój samochód za darmo