Moje doświadczenie jako rodzic bliźniąt w Auris Hybrid Toyota

Samochód do przewozu bliźniakówSamochód do przewozu bliźniakówSamochód do przewozu bliźniakówSamochód do przewozu bliźniaków

Nie jest łatwo być rodzicem bliźniąt. Lub, w moim przypadku, dwuosobowe, które mają być dokładne. Trzeba przyzwyczaić od początku nie porównać (i często jest nieuniknione), aby concienciarte że nie będzie nocy (wiele) niż źle trafi ponownie (horror!) Lub zakładać (choć nigdy nie kłopotać) usłyszysz przez uliczne wiele razy, że z „wygląd, jeśli są one powtarzane”. Tak, pewnie siebie, zanim to powiedziałem. Dla jego identycznego fizycznego i ubrania chcą nosić takie same, trudne do zrozumienia, ale są to dwie zupełnie różne osoby, z własnym charakterem, choć niewielu w to uwierzyć, z nazwą: Zinnia i Mireia, w naszym przypadku ... i nie " bliźni”. Jak Toyota Auris Hybrid że dzisiaj mi spróbować (tak, by niemal powiedzieć teraz, że w wolnym czasie 8 hours'm dziennikarz i samochodów Tester), nie jest klonem. Może to być hybryda ze związkiem Układ prawie modelowane który spopularyzował Toyota Prius, oraz w mniejszym Yaris Hybrid. Ale ma własną osobowość, a także jest wyjątkowy. Wyjątkiem 200h Lexus CT lub plug-in VW grupy, żaden inny kompaktowej hybrydy jako czystej nim, znacznie mniej z takim konkurencyjnej cenie.

Toyota Auris Hybrid: dwa silniki, podwójne doświadczenie

Podczas naszego testu długoterminowego w miesiącu Toyota Auris Hybrid Rozmawialiśmy o tym, jak mało można spędzić. Ale doświadczenia, takie jak nasza, musimy ją podświetlić. Jako rodzic bliźniąt, a nie po prostu trzeba się przyzwyczaić, że są one co oznacza dwa w pieluchy, kremy lub szczepionek, ale także zwykle mieszane karmienie. W moim przypadku, puszka mleka w proszku (i kosztuje ponad 20 euro) ... co 3 dni! I że przez wiele miesięcy. Nie robię lepsze konta, nie chcę cię straszyć tak szybko, ale również przyczynia się do przedszkola, jeżeli po zakończeniu urlopu macierzyńskiego, masz nikogo, kto by pozostawić je na kilka miesięcy. To nie była moja sprawa zawsze dzięki, mamo! Więc 3,3 l / 100 km Widziałem spędzeniu w dół od domu do pracy przez okres dłuższy niż 40 km, dzięki dobrym wynikom jego stosowania w elektrycznych, są wyjątkowe: moje doświadczenie mówi mi około 4,5 l / 100 km, jeśli pójdę na dobry napędowego. I w weekend tydzień Zawsze przemieszczać 5,0 l / 100 km średnio, niezależnie od trasy. Tak, Toyota Auris Hybrid zapisać.

Ale bycie ojcem bliźniaków W uzupełnieniu do spożycia i pieniędzy, przestrzeni jest priorytetem. I to gdzie on zaskoczył mnie Toyota Auris Hybrid, co do zasady, I nigdy nie podniósł tak przestronny alternatywa rodziny. Zaczęliśmy od wewnątrz, gdzie dużym problemem jest przestrzeń dodane w ostatnim rzędzie musi zawsze jeździć Para dwa krzesła dziecięce grupy 0, 0+ i 1: wypełniająca, a wiele. I nie masz wyboru, to jest twoje bezpieczeństwo. więc Trzeba dużo szerokości, dobre nogi i płaskiej podłodze. I to Auris spełnia trzy aspekty. Nie trzeba będzie więcej z tych 74 centymetrów nodze mierzymy, natomiast jej szerokości około 140 cm, na 2 rzędu praktycznie tylko zobaczyć dużą minivan. Aby dać ci pomysł, mój domowy samochód to Nissan Qashqai + 2 i zamontowany nie wszedł centralnych krzesła Plaza. Tutaj, jak widać na zdjęciach, Tak zmieścić między krzesłami, ciasno, ale weszło.

Pasuje mocno; nie oszukujmy się, w ciągu kilku samochodów Quepo między krzesłami.

Misja zakończona, więc dotyk przekazać ostateczną analizę jeszcze bardziej popełnione: bagażnik. Chyba rozumiem. Gemelar pierwszy wózek, wózek później. Torba z pieluchy, butelki i mleko, zmienić ubranie, zabawki ... lepiej niech sam mobilizować na wakacjach. nie trzeba Z pewnością dużo miejsca, i który spełnia także Toyota Auris Hybrid. Na zdjęciu masz test, dwa wózki, dwa rowery, dwa skutery które przyniosły im te świąteczne Królów, dwie kulki, dwa hełmy ... Wszystko idzie. I tak, jeśli są dziewczęta, przyzwyczaić: Zamarznięty wszechświat (i piosenki) będzie teraz zawsze ktoś inny w rodzinie. Być może, gdyby to nie wystarczyło.

Pień Hybrid Toyota Auris może wszystko: nie przegap dwa wagony z bliźniaczych do dołuich prawie 400 litrów dobre mierzone przez nasze Centrum Technicznego są przykładowe dla kompaktowy. W dniu, zapewniam nie trzeba będzie dużo więcej. A jeśli myślisz o lecie, można wybrać ten sam Auris Hybrid Sports rodzinę przechodnie w organizmie, o większej pojemności. W każdym razie, dzisiaj już samochód hybrydowy akumulator jest kompromisem: co pasażerowie wiedzą, gdzie baterie iść?

Również w hybrydzie Toyota Auris wyświetlacze są akcesorium podziękować małaPodsumowuje weekend i nasze doświadczenie rodziny pokładzie kompaktowego samochodu rodzinnego, który również Byłem przekonany przez jego płynną jazdę i komfort amortyzacji. I, że podczas podróży z małymi dziećmi jest również gwarancją. Krok Tego popołudnia świadectwo naszej sekcji kołowania do innego użytkownika. Wracam do domu z żoną i moimi dziewczynami. Ponieważ, dla którego wciąż masz wątpliwości lub obawy, będę przekonać moja ostatnia myśl: jeśli dziecko jest najlepsze, co mogę dać ci życie, wyobraź zapłać z dwoma naraz. Każdego dnia dziękuję za to. Jest to bez wątpienia najlepszy mogłem się zdarzyć w życiu. I nie sądzę, muszę ci powiedzieć, co każdy z nich reprezentuje inny: to jest mieć bratnią duszę, z którymi można dzielić wszystko i grać w dowolnym momencie. Obiecuję.

Uwaga Miguel G. Puente: Subtelny, Jordi, subtelny, czy te końcowe zwroty chcesz zrozumieć, że mając dwa silniki jako hybryda Toyoty jest lepsze niż jeden? Jeśli nie było, dobrze wydaje przypowieści.