Jak komunikować się z utratą punktów?

Jak komunikować się z utratą punktów?grzywny „quitapuntos”doskonale zidentyfikowane sterownikiapelacjaprzestępcy rejestracyjnekonsultować tego rejestru przez internetużywać karę
Nie tylko oni mieli zmienić prawo. Aby zastosować nowy punkt karny, nastąpił wielki wysiłek technologiczny. Firma Fujitsu jest odpowiedzialny za projektowanie, wdrażanie i utrzymanie nowego systemu komputerowego, który będzie kontrolował system punktów licencyjne. Najtrudniej było interakcji między agencjami.
To stworzyło rejestr przestępców. DGT, regiony posiadające uprawnienia do nakładania sankcji i gminy mogą uzyskać do niego dostęp, aby odjąć punkty kierowcom sankcjami administracyjnym. Tymczasem ośrodki oferujące kursy mają dostęp do „doładowania” bilansu tych, którzy przekraczają swoje prezentacje.
Ponadto, każdy kierowca może uzyskać dostęp do systemu komputerowego za pośrednictwem Internetu. Możemy poznać naszą równowagę poprzez zarejestrowanie punktów (pisanie nasz identyfikator i datę wydania naszej karty).
Otrzymujemy listkursy przekwalifikowania

rozmowajazdy punktów licencyjnych