Opel Adam Cup, nowa broń do rajdu

Opel Adam CupOpel Adam CupOpel Adam CupOpel Adam Cup

kategoria 'ADAC Rally Cup' w konkursie niemiecko-marki 'Opel Rally Cup' to jest rzeczywistość. Samochód wybrany dla niej jest Opel Adam Cup, który został już przedstawiony w Genewie z jego gali rajdu. Samochód jest zgodny z zasadami specyfikacji R2 FIA, więc można również wziąć udział w każdym europejskim konkursie dla tego typu samochodu.

Opel Adam Cup jest napędzany silnikiem benzynowym ECOTEC 1.6 16V rozwój 188 KM i ma maksymalny moment obrotowy 19.38 mkg. Jest on sprzężony z przekładnią sekwencyjną pięciu prędkościach.

Ta wersja „wyścigi” ma również kilka elementów 'Sport', jako jego hamulca ręcznego „fly-off”, hamulce Brembo biegi firmy Sparco, foteli, System alarmowy Hans -belts kilku punktach anclaje- LCD i wskaźnik biegu.

Młody utalentowany w świecie rajdów mają możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w „ADAC Rally Masters”, która ma 40 konkursy Opel Adam Cup między Niemcami i Francją. przez 25.000 euro można zakupić pojazd w jego otoczeniu sportu, można uruchomić na dowolnym R2 Series w Europie.