RFEDA rezygnuje Joaquín Verdegay, wiceprezes RFEDA

RFEDA rezygnuje Joaquín Verdegay, wiceprezes RFEDA

Joaquín Verdegay prostu odciąć Królewskiej Hiszpańskiej Federacji Samochodowej, Decyzja już poinformował prezes spółki, Carlos Gracia. Verdegay Piastował stanowisko wiceprezes RFEDA i był jednym ze starszych członków Rady Dyrektorów maksymalnej hiszpańskiego organu motoryzacyjnym. Verdegay ogłosił swoją decyzję tuż przed wyszedł Radę Światową Paryża, która odbyła się w tych dniach i że, na przykład, niedawne decyzje o najwyższej światowej władzy motoryzacyjnego na przepisach i kalendarzy.

W swoim krótkim oświadczeniu, Joaquín Verdegay Stwierdza on: „Po prawie trzydziestu lat jako wiceprezesa i członka zarządu Royal hiszpańskiej Federacji Samochodowej, postanowiłem zrezygnować z tego stanowiska i dać swoje obowiązki do mojego ewentualnego następcy może przynieść świeże powietrze zarządzanie naszym sporcie.

Chciałbym podziękować wszystkim ludziom, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz tej instytucji pozwoliły znajduje się obecnie w jego miejsce na etapie krajowym i międzynarodowym RFE A, stanowisko Mam nadzieję, że przyczynił -siquiera mínimamente- z mojej pracy i poświęcenia.

To był zaszczyt i przywilej być częścią zespołu z RFE de A dla tych wszystkich latach, bo dla mnie to jest fakt bezsporny, że personel domu jest jego głównym atutem.

będę nadal związany ze światem sportów motorowych fani -my zapobiec mi coś innego, przez moje aktywne uczestnictwo w sporcie i mój stan jako prawnik, a więc będę do Państwa dyspozycji i zawsze można liczyć na mnie. "

Jak stwierdził w swoim profilu LinkedIn, Joaquín Verdegay odbywa praktykę adwokacką od 1979 roku specjalizuje się w prawie cywilnym, hipoteka, Registral i Rozwoju Miast, Verdegay interweniował w sprawach na całym terytorium kraju, doradzając rządowe, prywatne podmioty i osoby, bardzo konkretnie w zakresie wywłaszczeń i rejestracji badawczego gospodarstw. Pełnił funkcję pomocy technicznej dla piętnastu lat do Departamentu Planowania Miejskiego Miasta Madrytu, gdzie stworzył i wyreżyserował Research Team Registral. Członek Komitetu Redakcyjnego czasopisma Urban Planning Prawo i Środowisko jest również stałym współpracownikiem gazety El Mundo.

Do tej pory zajmował wiceprezydenta Royal hiszpańskiej Federacji Samochodowej i członek Światowej Rady FIA, FIA prezydenta i urzędników Komitetu Wolontariuszy i przewodniczący Komisji Historycznej Pojazdów RFEDA. Verdegay był autorem pierwszego oficjalnego tłumaczenia hiszpański Międzynarodowego Kodeksu Sportowego FIA i historii stulecia FIA.