Formuła 1: Grand Prix Japonii zauważa 2015

Grand Prix Japonii 2015: RaceGrand Prix Japonii 2015: RaceGrand Prix Japonii 2015: RaceGrand Prix Japonii 2015: Race

Co za wyścig!

W ciągu zaledwie jednego miesiąca, aby nadążyć, Lewis Hamilton Można świętować swoje trzecie mistrzostwo świata Formuły 1. Jeśli wygrasz trzy kolejne wyścigi w GP Meksyku będzie zwycięzcą zaledwie dwa testy od jego odległość od przodu mundialu po wyścigu na torze Suzuka to 48 punktów. Brytyjski kierowca został umieszczony pierwszy w ciągu pierwszych kilku narożnikach i od drugiej pozycji na starcie i nie dał opcję do swoich rywali. Nico Rosberg nie udało ponownie na starcie i został opanowany przez jego towarzysza, spadając na czwarte miejsce, ale potem zajął drugie miejsce. Lewis mecze mit i Ayrton Senna w wygranych F1 (41).

GP Japonii 2015: wyścig

wybitny

Oczywiste jest, aby zobaczyć Sebastian Vettel w tej sekcji. Jego książka jest w trakcie mistrzostw, choć Suzuka (trzeci) dało 3 punkty w walce z Rosbergiem na drugim miejscu. W każdym razie, można tam walczyć tak jest już zasługę, widząc siłę Mercedes w tym roku. Vettel Jest jeszcze drugi najbardziej spójne jeździec roku i tam są wyniki; Ponadto, Zaletą 99 punktów do swego towarzysza Zespół, Kimi Räikkönen, czwarty na Suzuce.

ciężko

To nie był miły weekend Fernando Alonso. Obwód Suzuka jest najbardziej wymagającym w kalendarzu i wymaga dobrego samochodu, który nie ma; jednak, to skompensowane dawka pilot umieścić swój powolny McLarena w Jedenasty położenie końcowe, kiedy kolega Jenson Button miał jedynie 16 miejsce. „Biegnę z GP2 silnika”, To była wiadomość, że Stark uruchomił hiszpańskiego radia w połowie wyścigu, wraz z okrzykiem bezradności, widząc, jak łatwo nawet Sauber zapytać. Zdanie, że zdradził jego wściekłość Po katastrofalnym sezonie. Przyjdą lepsze czasy dla niego w F1?

niespodzianka

zespół Lotus zdobył swoje dwa pilotów w Japonii: Grosjean siódmym i ósmym Maldonado, umacnia swoją szóstą pozycję w klasyfikacji konstruktorów. Wydaje się, że kilka ostatnich wyścigów tego duetu razem w F1 ... natomiast Pastor został potwierdzony na rok 2016 w Lotus, Romain Grosjean wydaje się wskazywać na nowego zespołu, który będzie wylądować w Formule 1 w przyszłym roku, Haas.

Najlepiej drugi dzień ...

Kolejny zawodnik, który cierpiał wielki czas w Suzuce: rosyjski Daniił Kwiat miał ciężkich awarii w końcowych momentach Q3 w sobotę, niemal całkowicie niszcząc jego Red Bull. Nadeszła niedziela z pit lane i, problemy w układzie hamulcowym, nic innego nie może zrobić, aby doprowadzić do jego samochodu 13th.