Mercedes AMG GT S, nowy samochód bezpieczeństwa F1

New Car Safety and Medical samochodów Formuły styczeń 2015New Car Safety and Medical samochodów Formuły styczeń 2015New Car Safety and Medical samochodów Formuły styczeń 2015New Car Safety and Medical samochodów Formuły styczeń 2015

Oba samochody zespołu Mercedes Nie będzie sam na stokach podczas Światowej 2015 Formuły 1. broniące mistrzami będzie ponownie w towarzystwie dwóch samochodów marki niemieckiej, która ponownie dostarczyć Safety Car i Samochód medyczny maksymalna kategoria samochodów na świecie. I czyni to z ważnymi wiadomościami.

jako Safety Car, a po pięciu latach, W „gullwing” SLS AMG zostanie zastąpiony: Złapać świadka nowy supercar opracowany przez AMG, Mercedes AMG GT S, który pozostawi ślad podczas wyścigów przegrupować samochody, gdy istnieje jakiś rodzaj zagrożenia i / lub wypadku.

Mercedes-AMG GT S F1 Safety Car 2015

Z wyjątkiem własnych szczegóły na ciele odróżnić jako samochód bezpieczeństwa, jak loga lub lampy sufitowe, Mercedes AMG GT S zachować niezmieniony swoje właściwości Model ul. Oznacza to, że przetwory 4,0 V8 biturbo sama benzyna mechaniczna, z 510 KM i 66,3 Moment MKG stany związane ze znanym podwójnego sprzęgła automatycznego 'AMG Speedshift DCT-7', to uczyniła od 0 do 100 km / h 3,8 sekundy a nawet 310 kilometrów na godzinę prędkość maksymalna. Dać więcej „dobry klimat”, aby wyjść na swoje tory, ma Układ wydechowy „Wydajność”, co daje silniejsze i bardziej sportowy dźwięk.

Za kierownicą będzie, na szesnastym kolejnym sezonie, niemieckiego kierowcę Bernd Mayländer, 43. U jego boku będzie brytyjski Peter Tibbetts, analityk paliwowy FIA, który jest odpowiedzialny za transmisję radiową z organizatorami wyścigu i będzie dostępny dwa systemy zintegrowane pojazdów radiowy, „Mashalling System " wiedzieć, jakie banderą pływa w każdym czasie i dwa iPady śledzić w czasie rzeczywistym sygnału telewizyjnego i czasów.

Mercedes-AMG jest dostarczanie tych pojazdów od roku 1996. W poprzednim sezonie, wyjechał samochód bezpieczeństwa na tor 14 razy do 10 z 19 wyścigów.

Mercedes C63 AMG Estate Medical Car S F1 2015

Mercedes C63 AMG Estate S, samochód medyczny

marka będzie również gwiazda Samochód medyczny Wzór 1. Nowy C63 będzie rodzina, ale tym razem nowy Mercedes C63 AMG Estate S z tego samego silnika, skrzynia biegów i układ wydechowy AMG GT: the V8 biturbo 4.0, również 510 KM ale z 71.4 MKG Maksymalny moment obrotowy i przyspieszenie utwór 4,1 sekundy.

W przypadku samochodu medycznego swoją rolą będzie uczestniczyć w tak szybko, jak to możliwe, aby pilotów biorących udział w wypadku na torze. Jest to samochód, że nikt nie chce zobaczyć podczas wyścigów, a jego wyjście oznacza zazwyczaj silniejszy niż normalny przypadek. Opieki medycznej, południowoafrykański pilot Alan van der Merwe będzie odpowiedzialny za prowadzenie FIA ​​Medical Officer, Brytyjczyków Dr Ian Roberts, 51, oraz jeden lub dwa towarzyszące lekarze w tylnych siedzeniach, zarówno specjaliści wybrany ze szpitala blisko do każdego obwodu.

Będzie on zlokalizowany obok samochodu bezpieczeństwa w alei serwisowej podczas wyścigu, po zamknięciu grill dla wszystkich ras okrążenia formującego. On też będzie miał specjalne logo o wzorze 1, specjalne światła na suficie i wszystko Radiotechnika i iPady w przedziale pasażerskim. Jego duży bagażnik o pojemności 490 litrów powinien być wyposażony Pełny sprzęt medyczny, Jest w tym defibrylator i respirator.