Renault i Honda wydaje się jasne: rozwiązanie Alonso?

Renault i Honda wydaje się jasne: rozwiązanie Alonso?

Długo oczekiwane spotkanie odbyło się wczoraj w końcu po długiej klasie. w górę Flavio Briatore Wrzucił do analizy pierwszej ręki przyszłości Fernando Alonso. „Musimy poczekać, aby zobaczyć, co dzieje się z silnika i zespołu”, przyznał się do mediów.

Szef Hondy Motorsports, Masahi Yamamoto, Wreszcie dotarł na Monzy z Japonii, i nic innego zrobić to spełnione Chase Carey, który jest nowy i Ecclestone Ross Brawn, zarówno Wolności, wszystkie z Jean Todt Prezydent FIA. I wszyscy mieli wspólny cel: Honda nie stracą w żadnych okolicznościach.

Wszystkie są oferowane, aby pomóc i spróbować przekonać proca aby przejść do Toro Rosso Oni nie powinni stracić im pieniędzy, ponieważ będą one inwestować samo, atletycznie mogą mieć więcej czasu i mniejszy nacisk na wzrost i zrobić prawdziwy silnik wyścigowy, i mieć zespół na horyzoncie "matka" z Red Bull gdy chcesz przeskoczyć tytuł w 2019 lub 2020 roku.

Jest to sytuacja, w pytaniu, a wkrótce może mieć wynik. Yamamoto Następnie udał się do Hasegawa, szef Hondy w F1, i to był dobry czas, dopóki nie zakończył Zak Brown, McLaren szef. Skończyli około 9 pm.

Renault wyrazi OK, aby zautomatyzować McLaren i Toro Rosso spadek, ponieważ można dać tylko trzy zespoły-Motors swój zespół, Red Bull i Toro Rosso-, ale nie za wszelką cenę. Są świadomi, że Toro Rosso Pozostawia bardzo skorzystał, ponieważ oszczędza 12 milionów euro, aby zapłacić za silnikiem, plus zalania indonezyjskiej pieniądze Sean Galael następny sezon i dlatego robią ci przysługę, poprosić o coś w zamian.

Żądanie to: albo rekompensaty finansowej lub Carlos Sainz, który jest szalony dla muzyki od zeszłego sezonu, że Renault rozpoczął zaloty Madrytu. również Renault Zyski zespół niczego nie zmieni Toro Rosso do McLaren, gdyż opłata ta sama się kolejny klient z silnika, ale przyjmuje na siebie ryzyko, podobnie jak w Red Bull, Yo być przekazywane na torze przez nie jeden, jeśli nie dwa zespoły z tego samego silnika.

proca zobacz wszystkie wiosłować w tym samym kierunku i ma świadomość, że jeśli nowi właściciele proponujemy ta zmiana może być dobre dla nich w przyszłości wziąć szorstki z gładką, ponieważ w zasadzie, że nie zasługuje na wymagań.

McLaren zaprzeczył wczoraj, że Toro Rosso Włożył jako ogranicznik 18 godzin od niedzielnego popołudnia do osiągnięcia porozumienia pomiędzy wszystkimi stronami, ale jeśli nie dziś wieczorem w dowolnym momencie w przyszłym tygodniu powinien być zapowiedzią, z podwoziem gotowy do 2018 roku w przypadku braku podejmowaniu decyzji, które silnik pasuje, istotną decyzję, aby zakończyć samochód w ostatnim sprincie.

wczoraj Fernando Alonso, utrzymując tę ​​niepewną równowagę między tym, co chcesz i co możesz powiedzieć publicznie, nadal nacisnąć jego w wywiadzie na oficjalnej stronie World "formula1.com"„Muszę podjąć tę decyzję. ale także mój team McLaren. Mamy wszystkie składniki się być świetny zespół, po prostu muszą być bardziej konkurencyjne, więc mam nadzieję, że znajdziemy pakiet konkurencyjnej na przyszły rok. To byłoby o wiele łatwiejsze do podjęcia decyzji. Wierząc, to jedno, ale muszę zobaczyć konkretne wyniki. "