To jest związek o wzorze 1 Alonso 2015

McLaren-Honda MP4-29H Fernando AlonsoMcLaren-Honda MP4-29H Fernando AlonsoMcLaren-Honda MP4-29H Fernando AlonsoMcLaren-Honda MP4-29H Fernando Alonso

zespół McLaren, Brytyjski zespół Formuły 1, był w stanie przetestować swoją powieść oficjalnie MP4-29H prototyp samochodu, gaz pędny proca (Do tej pory mieli dostarczone silniki Mercedes) i które będą Fernando Alonso, Pilot praktycznie zapewnił na sezon 2015 (jeszcze nie oficjalne oświadczenie).

Za testowanie McLaren-Honda MP4-29H Został kierowcą rezerwowym w zespole, stoffel Vandoorne, które z trudem wykonać trzy poły w teście (około osiem godzin) prowadzone przez FIA w śledzenie Yas Marina (Abu Dhabi). Po drugiej rundzie, samochód zatrzymał się na torze i inżynierowie McLarena nie dostać wóz mógł ponownie strzelać. Problemy elektroniczne ułożone jedna za drugą i to było niemożliwe, aby dostroić mechanikę, choć Eric Boullier -dyrektor zespołu było uzasadnione, wyjaśniając, że trudno jest połączyć pracę z zespołem Hondy i potrzeba czasu, aby osiągnąć pełną wzajemnego zrozumienia.

Tymczasem Yasuhisa Arai -head podziału konkurencji powiedział Honda- Silnik V6 jest nadal w fazie rozwoju i muszą wprowadzić pewne ulepszenia, aby osiągnąć Australia (pierwszy wyścig sezonu 2015) w najlepszych warunkach.