Wideo: Alonso, za kierownicą legendarnego McLaren MP4-4 Senna

Przed debiutem McLaren MP4-30, samochodu brytyjskiego zespołu na sezon 2015, a to oznaczało powrotu do mechaniczne Honda, wiele mówiło się zwrotu historyczny dwumianowy. Dlaczego? Ponieważ zarówno w języku angielskim i japońskim, razem, oznaczała złoty wiek w historii Wzór 1 w późnych latach 80-tych.

Punktem kulminacyjnym tego zespołu McLaren-Honda Miało to miejsce w 1988, kiedy MP4-4 napędzane przez Ayrton Senna (Champion że rok) i Alain Prost Osiągnął ogromny kamień milowy: wygrywając 15 wyścigów i 15 biegunów osiągnąć Grand Prix w sezonie 16. Teraz McLaren ratuje dla tego mitycznego samochodu ostatni film jako film o nazwie „Nie pękają pod ciśnieniem. A legenda powraca ( „Nie łamią pod presją. Powrót legendy”), aby świętować 30 lat współpracy Zespół Woking i zegarmistrz tag Heuer.

Nie pękają pod ciśnieniem. A legenda powraca

Kierowca, który został szczęście jeździć MP4-4 w Montmelo było Fernando Alonso, w towarzystwie swojego towarzysza Jenson Button za kierownicą MP4-30 2015. Nagranie odbyło się w lutym, podczas przedsezonowych, ciekawie dni przed Alonso wypadku, który pozostawił go przed pierwszym GP roku.

Rzeczy w życiu, które zebrane przeważająca McLaren jego historii, a które, jak dotąd, jest bycie jeden z najsłabszych w tym 2.015 z zero punktów w pięciu wyścigach i wiele, wiele problemów z niezawodnością. Czy magiczne era McLaren i Honda będą powtarzane w tej dekadzie?

- Możesz być także zainteresowany: Alonso i Przycisk parodian „Powrót do przyszłości” (wideo).