Renault Trafic SpaceClass, luksusowy transportu maksymalnie dziewięć miejsc siedzących

Renault Trafic SpaceClass na zdjęciachRenault Trafic SpaceClass na zdjęciachRenault Trafic SpaceClass na zdjęciachRenault Trafic SpaceClass na zdjęciach

70-te edycja Festiwalu Filmowym w Cannes (Francja) Był świadkiem prezentacji Renault Trafic SpaceClass, model maksymalnie dziewięć miejsc siedzących pojemność, z którym Renault spada prosto na rynku pojazdy wysokiej klasy dla transportu pasażerskiego, gdzie luksus, komfort i przestronność Są one dominujące nuty.

Jedynym problemem jest to, że klienci zainteresowani Przestrzeń Nowe Renault Trafic Class Będą musiały poczekać, aż zakończy się latem do składania zamówień, ponieważ Renault planują Ta wersja będzie sprzedawany we wrześniu.

Renault Trafic SpaceClass Renault Trafic SpaceClass będzie podświetlić modułowość Kiedy rozmieszcza się Siedzenia w drugim i trzecim rzędzie, co pozwoli na jego katalogu są dostępne aż do pięćdziesięciu różnych konfiguracjach z wysoki poziom wyposażenia w tym, między innymi, sobretintadas księżyców, kół diamentowych, klimat kontrola, gniazdami USB i 220 woltów, indywidualne lampki do czytania LED i skórzanej tapicerki.

Wśród dostępnych konfiguracji Renault zaoferuje możliwość włączenia fotele obrotowe, rozwiązanie, które będzie przekształcić pojazdów do mobilne biuro.

W obszarze deski rozdzielczej, Renault Trafic SpaceClass obejmie kierownica skórzana owinięte, Wkładki w chrom i czarny matowy, siedem calowy ekran System nawigacji Medianav Ewolucja czy Evolution R-Link Auto i Android kamera cofania opcjonalne.