Fiat Doblo i Ducato 2016: teraz z nowymi silnikami Euro 6

Fiat Doblo i Fiat Ducato 2016 zdjęćFiat Doblo i Fiat Ducato 2016 zdjęćFiat Doblo i Fiat Ducato 2016 zdjęćFiat Doblo i Fiat Ducato 2016 zdjęć

wejście życie standardu Euro 6 dla powertrains pojazdów biznes Światło w przyszłym miesiącu wrzesień, To był odnowienie zakres mechaniczny modele Ducato i Chylę Fiat profesjonalny.

producent Włochy zdecydowaliśmy poprzez dostarczenie dwóch rozwiązania techniki różny w zależności od rodzaju utylizacja który ma być poświęcać pojazd, różnicując to pytanie wersje planowane przeniesienie pasażerowie odnośnie możliwości poświęcony transport z towary.

w pierwszy przypadków zastosowania system recyrkulacja gaz wydechowy niskie ciśnienie (LPEGR) w którym dozuje wstrzyknięcie dodatku AdBlue a tym samym jest bardziej ekonomiczny dla użytkownika.

proces obejmuje przepuszczenie gazy wydechowa filtr cząstka DPF, później daj spokój grzejnik i poprzez recyrkulację zawór EGR niski ciśnienie z powrotem turbina doładowania.

System LPEGR Jest on zainstalowany w zakresie silniki turbodiesel Multijet2, pierwszy na podstawie blok czterocylindrowy 2,0 litrów generowanie moc 115 KM z maksymalny moment obrotowy 290 Nm.

jako alternatywa również oferują inne trzy opcje wyższy moc 130, 150 i 180 KM, z par wzloty 320, 380 i 400 nm odpowiednio, we wszystkich przypadkach na ławce 2.3L i związane z pudełka ręczne zmiany Sześć relations.

dla wersje dla transportu towary ma zdecydowaliśmy przez System SCR z filtrem cząstki i leczenie wydechowy przez wtrysk z AdBlue, za to, co ma kaucja 15L.

Fiat Doblo i Fiat Ducato 2016Oferta tutaj skupia się na łóżko nazwie Ecojet 2,3 litrowej moc 150 KM, który przez inkorporacja mała alternator, system adres elektrohydrauliczne, początek& stop i zarządzanie Inteligentna elektronika specyficzny, oni dostać oszczędności paliwo do 7 procent przeciwko wersjach LPEGR mechaniczne.

Fiat Professional utrzymuje również wersja Natural Power, na blok 3,0-litrowy silnik, który dostarcza moc 136 KM Działa poprzez metan, jeden poziom emisje niezwykle niski a teraz montowane również na wariantach Ducato Kombi dziewięciu pasażerów.

W odniesieniu do Zakres Doblo, Euro 6 są rozwiązywane z mechaniki cztery poziomy Moc, pierwsze dwa z 80 i 95 CV, w oparciu o małym bloku 1,3 litrów Multijet II, natomiast wyższa wydajność elektrownia jest przypisany 1,6 litra, również Multijet II, generujący 105 lub 120 KM.

Ten zakres mechaniczny Jest on dostępny w Wersje EcoJet, że przez inkorporacja System start&Stop opony niska rezystancja walcowanie, olej niskiej lepkości alternator inteligentny, jak również pompa olej przemieszczenie zmienna i pakiet aerodynamiczny, dostać znaczna redukcja z konsumpcja i poziomy emisje.

Utrzymuje on również silnik Bi-Fuel, Gaz / metanu, około 1,4 litrów blok TurboJet w tym przypadku z mocy 140 KM.

Możesz być także zainteresowany

Chcesz nowy samochód? Przed docenia swój samochód za darmo

Wszystkie nowe ceny samochodów w Autopista.es