Jaki jest najlepszy obuwie do jazdy?

Jazda butyJazda butyJazda butyJazda buty

Z upalne lato, grana wziąć obuwie sezonowe. Musisz zachować swoje buty i umieścić w przednich rząd butów letnich, a mianowicie, sandały, klapki, baletnic, espadrilles i innych. O tej porze roku pozwala nam spojrzeć chłodno nogi i iść do pracy, spacer lub gdziekolwiek pójdziemy. Ale uważaj, po dotknięciu wspinać się za kierownicą, nawet na krótki przejazd, wskazane jest, aby używać odpowiedniego obuwia. Powiemy Ci plusy i minusy buty sezonu.

flipflops

Nie są zalecane do jazdy. Zwykle te rodzaje obuwia nie narażać ani nogą, jedynym jest dość luźny. To może być problem, jeśli będziemy krążyć zwłaszcza w mieście i dżemem, ponieważ sprzęgło znowu i znowu jest zbyt dużo ruch nogi i flip-flop mogą być uwalniane łatwiej. Jeżeli lochy są twoje słabości, masz sobie plusa zmieścić się w palcach, pięty. Na przykład, Minorcan.

balerinki

Może być idealnym do jazdy, pod warunkiem, że są do wielkości i nie można zostawić buty. Wziąć swój przedmiot stóp i mogą swobodnie przemieszczać się i zapewnił, że „nie przegap”. Jedyne „ale” te buty to, że jeśli jesteś po prostu psuje was jechać bardzo często. Z tyłu tancerz nosi i kończy się patrząc jak akordeon.

Alpargatas

Przeciwko można myśleć, jeśli mają one niewielki obcas, tym lepiej. ruchu stopy będą bardziej naturalne i będzie kosztować mniej przygnębiające pedały. Nie wdając się. Ważną rzeczą, podobnie jak w prawie wszystkich rodzajów obuwia, jest iść obuwie stopa podmiotem, a nie za ciężki. Nie zaleca się dopasować koronki wokół kostki. To może pozbyć pętlę i podłączyć się z pedałów, powodując wypadek.

sandały

Także jeśli mają dwa lub trzy centymetry obcas, tym lepiej. A jeśli są sandały, które posiadają całą stopę, too. Jeśli są one na wysokim obcasie może zdarzyć się dwie rzeczy: po pierwsze, że oba pedały befor łamiącym obcasach. A po drugie, co w końcu zrobi mata dziura zużyciem i zaczepić piętę na nim.

Byliśmy z ...

Mniej kobiecy ale bardziej komfortowe i bezpieczne do jazdy są buty do tenisa. Teraz masz bardzo proste i szybkie zakładanie i zdejmowanie. Jeśli jeździsz codziennie, dobrym pomysłem byłoby Zawsze zostawić samochód kilka z tych „sportowych” calzártelas przed dostać za kierownicą. Bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu.