Mam dodatni tylko z piwem?

Mam dodatni tylko z piwem?

Są tylko dwie odpowiedzi na to pytanie. pozostawić zaparkowany i powrócić do domu środkami transportu publicznego, lub podejmowania ryzyka samochód. Większość czasu, ta druga opcja jest co wybierać, bo uważamy, że to, co mamy pijany wrócimy do domu idealnie. Ale błąd!

musimy najpierw być jasne, co mówi prawo. Na Zasady ruchu drogowego stany, które nie może prowadzić do pojazdu, gdy poziom alkoholu we krwi większy niż 0,5 gramów na litr, lub Alkoholu wydychanego przewyższa 0,25 mg na litr. A ile trzeba pić, aby osiągnąć te poziomy?

Kobiety, o konstytucji, dostają tę samą stawkę alkoholu człowiekiem jeść mniej alkoholu. W przypadku wystąpienia problemu Mężczyzna około 70 kilogramów waga, wystarczy, że zawiera dwa pić piwa lub wina, szklanki dwa przedstawienie BAC wynoszący pomiędzy 0,25 i 0,50 mg / l, w wydychanym powietrzu. dla kobiety około 60 kilogramów, piwo lub kieliszek i pół wina byłby wystarczający, aby osiągnąć ten poziom.

grzywna które napotykają zarówno byłoby $ 500 i stracił 4 punkty jazdy.

Jeżeli alkohol, spożycia wynosi 3 piwa lub wina 3,5 szkieł, w przypadku człowieka i 2 piwa lub wina, szklanki 2,5, w przypadku kobiet, wskaźnik ilości alkoholu o większym 0,60 mg / l. Jest to przestępstwo Chodziło o cofnięcie prawa jazdy od 1 do 4 lat i aż do 3 lub 6 miesięcy więzienia

A jeśli jesteś recydywy? Cóż, należy wiedzieć, że od zeszłego roku ustawa o BRD obejmuje kary za powtórzenia. Dla tych kierowców, którzy zostali sankcjami w poprzednim roku do testowania pozytywny na obecność alkoholu, kara wynosi 1000 euro i wycofanie z 6 punktami.