Minivan, SUV lub rodzina: jaki jest najlepszy samochód dla rodziny

Minivan, SUV lub rodzina: jaki jest najlepszy samochód dla rodzinyMinivan, SUV lub rodzina: jaki jest najlepszy samochód dla rodzinyMinivan, SUV lub rodzina: jaki jest najlepszy samochód dla rodzinyMinivan, SUV lub rodzina: jaki jest najlepszy samochód dla rodziny

Jeśli musimy są wolne miejsca, poszukaj siedem miejsc, więc wybór sedan lewy bok jak tylko Klasa E Kombi, a tylko dla ewentualnych przejazdów, oferuje taką możliwość.

minivan

minivanTo jest w kategorii MPVs gdzie znajdziemy Najlepszym wyborem, zwłaszcza wśród największych te około 5 metrów, pozwalając jednocześnie oferują nawet stosowalne objętość bagażnika z siedzenia zajęte i 7 wielka wszechstronność (Lancia Voyager siedziska Alhambra VW Sharana lub Ssangyong Rodius przykłady). Ale także wśród kompaktowy MPV Znaleźć ciekawe, bardzo wszechstronne modele, ale uwarunkowane objętości ładunkowej w przestrzeni bagażnika, jeśli są wykorzystywane wszystkie dostępne gniazda (Opel Zafira Tourer, Citroën Grand C4 Picasso, Peugeot 508, Kia Carens ...). wśród SUV oferta jest niższa, i są największe modele, a także najbardziej kosztowne, którzy mogą to 7 mandatów w jego konfiguracji.

saloon rodzina

saloon rodzinaJeśli spełniamy naszą średnią krajową w zakresie urodzenia i osiedlić się na jednym lub dwojgiem dzieci, Będziemy priorytety przestrzeń, ale także wykorzystanie chcemy dać wam samochód. w sposób rodzina sedan, kierowcy będą mieli superior zachowanie droga, z krzywą krok bezpieczniejszej i lepszej jakości jazdy. A teraz na rynku Oferta jest bardzo szeroka, większa objętość jeszcze w każdym innym segmencie bagażowych odpowiednie do napełniania opakowań, z więcej niż 600 litrów. Złamać nawet w wariantach należące do segmentu kompaktowych jako nowy Golf Variant, SEAT Leon ST, Honda Civic Tourer czy Peugeot 308 SW, by wymienić najnowsze modele marketingowe. MPVs znacznie poprawiła swoje możliwości zachowania i urządzenia, ale te sekcje są za sedanów rodzinnych. Ich zaletą, wszechstronność i elastyczność w środku, z tylnych siedzeń niezależny ruch, aby dać więcej miejsca w bagażniku, składane lub wymienny. I dostępności, przy czym najwyższe siedzeniami umieścić foteliki dla dzieci i bardziej wygodne dla osób starszych zaangażować.

SUV

SUVAle jeśli to, co staramy się większy wszechstronność użytkowania, nasze życie rodzinne w połączeniu z naszym hobby, takie jak wycieczki czy jazda na nartach, wybrać SUV ma sens. I istnieją wszystkich rozmiarach i cenach, silników, sprzętu lub opcji typu przeciwsobnym.

Teraz wybór należy do ciebie ... albo twoja rodzina.

Proszę zwrócić uwagę:

- Każda z trzech kategorii oferują Isofix bardziej bezpiecznie angażować Krzesełka dla dzieci; zwykle jako opcja.

- MPV oferują więcej elastyczności wnętrza, do tylnych siedzeń zazwyczaj obsługiwane niezależnie. Mają tendencję do poruszania wzdłużnie do 15 cm, aby dać więcej objętości bagażnika, jeśli to potrzebne, ale również oferują wiele SUV, z nachylanym oparć.

-W zależności od modelu, oferuje wiele marek napęd na wszystkie koła w swoich rodzinnych sedanów, ale wśród kompaktowych vanów, z wyjątkiem Mercedes-Benz Klasy B, nie znajdziesz takiej możliwości. Wręcz przeciwnie, jest to jeden z wartości różnicowe SUV, chociaż są one napęd na przednie koła, bardziej ekonomiczne, są najbardziej popularne.