Pagani Huayra BC, Pagani hołd jego przyjaciel Benny Caiolę

Pagani Huayra BC: supersamochód z 789 KM i 1,218 kgPagani Huayra BC: supersamochód z 789 KM i 1,218 kgPagani Huayra BC: supersamochód z 789 KM i 1,218 kgPagani Huayra BC: supersamochód z 789 KM i 1,218 kg

Jakiś czas teraz były pogłoski, że Pagani Był przygotowuje skręcają na jego niesamowite Huayra, spektakularny silnik samochód wyścigowy Biturbo 6.0 V12 730 KM i 1000 Nm... do ważenia 1.350 kg. Chciałbym uczcić jego przyjaciel i pierwszy klient, jak historia tego Argentyńska rozliczane w Modena, Włochy, Benny Caiola, od którego bierze swoje inicjały to nazwać Pagani Huayra BC. tylko producenci 20 jednostek i mówią, że są wszystko sprzedane.

silnik Pagani Huayra BC pochodzi z Mercedes-AMG. Prace, które zostały wykonane na taki blok 12 cylinder Stało ustawić siłę 789 KM i 1098 Nm z moment obrotowy. Ale chyba najbardziej spektakularny nie jest to, co można zarobić, ale to, co można stracić. Pagani On osiągnął 132 kg niższe Huayra, samochód już tak "anoreksję", że żywi się aluminium i włókno z węgiel głównie. Pagani Mówi on używany nowy typ z włókna węglowego, w oświadczeniu, powinny być 50 procent i 20 procent lżejsze bardziej odporne niż konwencjonalne włókna.

nowy obręcze odkuwki 9 kilo więcej światło w Pagani Huayra BC To udało się obniżyć ważnym Masa nie zawieszone. układ wydechowy z tytan odejmowanie inni 7,1 kg. z wahacze Mówi się użyć innego aluminium. Ciężar rabat dodaje również niższy współczynnik oporu, z optymalizacji projektowania we wszystkich paneli nadwozia z wyjątkiem dachu.

inny klejnot mechaniczny w Pagani Huayra BC jest Twoja dźwignia zmiany biegów. Jest to nowa generacja zrobotyzowane przekładnia manualna 7 łącze produkowane przez specjalistę Xtrac. synchronizatorywłókno z węgiel i napęd elektrohydrauliczny. Wszystko to przekłada się na redukcja 40 procent wagowy a także czas z zmiany biegów, obniżenie 150 milisekund połowę!.

nie ogłasza Pagani wydajność Huayra BC, ale biorąc pod uwagę, że wersja "podstawowy" przyspiesza 0 do 100 kilometrów na godzinę w 3,3 sekundy. Oczekuje się, że będzie tak bestialski jak jego Cena: 2,3 mln euro. Ale powiedział, że są one sprzedawane.