Opel GT Concept pokazany na własnej przyszłości wnętrza

Opel GT Concept 2017, futurystyczne wnętrzeOpel GT Concept 2017, futurystyczne wnętrzeOpel GT Concept 2017, futurystyczne wnętrzeOpel GT Concept 2017, futurystyczne wnętrze

Opel GT Concept może doprowadzić do powrotu na rynek sąd, który urodził się w 1968 roku po przedstawieniu jego koncepcji na Frankfurt Motor Show 1965. Zawierała silnik 1,9-litrowy oferując moc 90 KM modelu sportu, wystarczy w tym czasie na samochód, który waży 940 kg.

Następnie krokiem będzie podane do przyjazdu w 2007 roku nowoczesnego Opla GT i przedstawione na Geneva Motor Show 2006. W tym przypadku, dwumiejscowe sportowe oferowane wyższą wydajność, aż do 260 KM konkretnie. Ponadto, Twój organizm kabriolet z dachem tkaniny zerwał z zamkniętej linii coupe pierwszy Opel GT.

Wewnątrz przyszłości Opla GT 2017

Ponownie, używając Geneva Motor Show 2016 Opel GT Concept To otwiera drogę do tego, co może być trzecia interpretacja Sportowy, napęd na tylne koła samochodu i bardzo szczególny projekt, bez klamki i nie przyciski w kokpicie.

Rozwiązaniem jest skorzystać z System dotykowy dla praktycznie wszystkich funkcji Opel GT, z Voice Control jako alternatywa. Lusterka zniknąć i ustąpić z kamerą znajduje się za przednimi nadkolami, odzwierciedlając co dzieje się w tylnej części samochodu znajdującego się w lewej i prawej stronie ekranu sterownika. projekt kierownica z trzy radiotelefony jest obok nazwy, jedyną rzeczą, że dzieli z pierwszym Opel GT opuścił fabrykę w 1968 roku.

Opel mówić także Integracja człowiek-maszyna (HMI), system sztuczna inteligencja w stanie dostosować się do kierowcy, a nie odwrotnie, jak zwykle. Dzięki temu, Opel GT Concept Jest w stanie wykryć muzyczny, temperatury lub ścieżkę żądaną przez użytkownika, w oparciu o pamięci, która działa przez organy celne, które mogą być przechowywane lub zadanej odległości przed dotarciem do samochodu.

Jeśli Opel GT Concept rozumieć, jak jeździć, użytkownik chce korzystać sportowej jazdy, automatycznie wyświetlany na ekranie danych centralnych, takich jak siły G lub wzdłużnego przyspieszenia.

Ponadto, ponieważ Opel mówić o możliwości skonfigurować system, aby porozmawiać z kierowcą i powiedzieć, zwroty takie jak: „Bądź ostrożny, że motocykl pochodzących z tyłu.”

Możesz być także zainteresowany

Opel GT Concept w 2017 Geneva Motor Show 2016

rzeczywiste zużycie samochodów Opla