2017 Volvo XC60: następna generacja SUV z wieloma zmianami

Volvo XC60, szwedzki SUV robi się coraz większy, bezpieczne i mieszkalne i zawiera wtyczkę wariancie hybrydowymVolvo XC60, szwedzki SUV robi się coraz większy, bezpieczne i mieszkalne i zawiera wtyczkę wariancie hybrydowymVolvo XC60, szwedzki SUV robi się coraz większy, bezpieczne i mieszkalne i zawiera wtyczkę wariancie hybrydowymVolvo XC60, szwedzki SUV robi się coraz większy, bezpieczne i mieszkalne i zawiera wtyczkę wariancie hybrydowym

Volvo XC60 2017 jest jednym z jasnych gwiazd Geneva Motor Show 2017 nie za nic, to po raz pierwszy można zobaczyć substytut udany SUV rozpoczął dziewięć lat temu, To produkuje prawie milion jednostek i wspieranie prawie 30% sprzedaży szwedzkiej marki.

Tym razem jest to wykonane na nowej strukturze, SPA, wydany w tym czasie w XC90, który pozwoli mu być większy niż w poprzedniej generacji i zdobyć miejsca na nogi dla pasażerów z tyłu. W rzeczywistości, to ma 9 dodatkowo cm rozstaw kół -2,87 m- i dłuższy (44 mm), a szerokość (9 mm), choć nieco niższe (55 mm). Jego wymiary, 4,69 x 1,90 x 1,66 m, w ten sposób przyczynić się do wrażenia większej zwartości i samochodowych związane z asfaltem w przedniej generacji”, mimo, która oferuje niezwykłe luz ziemi, więcej niż 21 cm, która pozwoliłaby pewne możliwości poruszania się po drogach, nawet gdyby były one złe lub koleiny w śniegu. Tak. 23º kąt natarcia i kąt wylotu 25 jasno, że istnieje stosowanie terenowy.

Volvo XC60 2017Silniki Volvo XC60 2017

Pomimo różnych nominałach, T5, T6, T8, D4 i D5, wszystkie silniki XC60 będzie 2 litrowy 4-cylindrowy, chociaż różne rozwiązania doładowania turbo lub turbo sprężarki i hybrydyzacja pozwala zaoferować szeroki zakres opcji, począwszy od 190 KM do D4 Diesel T8 408 KM hybrydowych, z homologowanych emisji 49 g / km CO2 i 45 km od zakresu elektrycznego. To dodatkowo rozróżniane według silnika elektrycznego, który zapewnia siłę ciągu do tyłu i na polu określonej automatycznej przekładni wytrzymywać 680 Nm razem, ale osiem stosunkach jako wyposażenie resztę XC60 Volvo.

Dynamika jest powszechna uwaga z nich wszystkich, z przyspieszeniem do 100 km / h poniżej 7 pomiędzy benzyną a 8,5 w mniej potężny diesel, pomimo który ogłosił kilka interesujących emisji w cyklu NDEC, poniżej 7,7 i 5,5 l / 100 km dla benzyny i oleju napędowego, w.

Sprzęt bezpieczeństwa Volvo XC60

El nowy 2017 Volvo XC60 Zdarza się, że premiera autonomicznego systemu hamowania w mieście. Stąd aktywne bezpieczeństwo jest elementem istotnym znaczeniu w rozwoju tego szwedzkiego SUV. Tak więc, asystent reżysera (Steer Assist) Dodaje się go do systemu city ​​Safety tworząc Asystent będzie odpowiedzialny za zmniejszenie nasilenia zderzenia czołowego obracając kierownicę, aby uniknąć wypadku lub znaleźć kąt mniejszy negatywny wpływ, jeśli to nie jest możliwe, aby tego uniknąć, zawsze z uwzględnieniem non-obecność samochodów w sąsiednich pasach. tym samym stanowi zaliczkę semi autonomiczny napędowy zintegrowany pilot Assist, dla którego miałby przejąć przyspieszania, hamowania i jazdy kierownicy przy prędkościach do 130 km / h. Jest to po raz opcjonalnego wyposażenia, a więc jest zawieszenie pneumatyczne zmienna jędrność.